Láska a jiné delikatesy (TV film)

• Německo

Liebe und andere Delikatessen

Komedie

Německo, 2010, 90 min

• revere

Pan Uli Brée by měl jít sedět za krádeže. Za to, že je to takové hloupoučké, mohou však i herci.(28.8.2016)

Film mi zpříjemnil jedno nudné podzimní nedělní odpoledne. Byl vcelku sympatický, ale zase nic, nač se vzpomíná ještě dlouho po zhlédhutí. Při množství komedií podobného ražení nijak nevyniká.(22.9.2014)

• Anderton

Pri umývaní riadu a vysávaní to bolo pozerateľné (raz nevidíte a druhý raz nepočujete). Bál som sa, že film bude o tom, že tí hore sú zlí a tí nižšie dobrí, ale bolo to aj o tom, že všetci muži a niekedy aj ženy sú blbci. No a nakoniec to bolo, vzhľadom na nulové ambície, lepšie ako tá blbosť s Eckhartom a Zeta Jones.(19.9.2013)

Klasický příběh o tom, jak kariéristka zničehonic ztratí práci, aby namísto toho našla lásku. Od poloviny filmu jsem se tak nějak přestávala bavit. Nejspíš tím, že je to doopravdy tak nalajnovaný, že člověk pomalu dává postavám slova do úst a atmosféra filmu začala dost pokulhávat. Dvouma hvězdičkama bych uškodila, tři nevím, zda si tak úplně zaslouží.(18.10.2015)

Nebudeme tady na sebe hrát habaďůru o tom do jak filozofických hloubek se lze dostat v německým romanťáku! On by to asi pak zas nebyl romanťák, že? Člověk se akorát musí řídit zakladnimy pravidly Vypnout mozek a oprostit se o předvídatelného děje! Na stranu druhou neni to sračka jako od Pilcherové;-)(7.11.2013)