• k212
  ***

  Dobrý ... anglický seriálový tým v čele se scenáristickým guru z Akt-X Frankem Spotnizem, šlapou na paty Aliasu a těžce se při tom navážejí do zlotřilého nadnárodního kapitalismu velkých firem, který parazituje na mladých nezkušených ekonomikách a jde při tom přes mrtvoly! Taky je to o pololegální informační agentuře, která pro ty lotry pracuje, a přes ty mrtvoly civilů i svých zaměstnanců klopýtá dost často také! Vcelku poučné, úměrně konspirační a řádně paranoidní. Případnou jednu hvězdu si nechávám pro další série, které nejspíš nebudou?!(14.1.2013)

 • Ben Nevis
  ***

  Hodnocení celé série: Začátek byl zdlouhavý, ale pak se z toho rozjelo slibné špionážní drama, které mě přikovalo k obrazovce. Jenže tvůrci rozjeli víc vedlejších zápletek, než měli prostoru, a tak poslední díl zase všechno zazdil nesmyslným cliffhangerem. Skoro nic není dořešeno, a tak jestli nebude další série, nemá smysl se dívat ani na tu první.(9.10.2012)

 • IQ Tiqe
  ****

  Z toho, co znám, má Hunted asi nejblíž k Nikitě. Femme fatale Melissa George jako agentka, která se vrátila po roce, kdy si všichni mysleli, že je mrtvá. A nyní po ní opět jdou. Nenechte se mýlit, moc akční to není, spíš špionážní thriller s mysteriózní zápletkou. Dějově má zaručeně co nabídnout, není čitelně přímočarý. Trvalo mi 3 díly, než jsem si k němu našel cestu a musím říct, že už patří k mým oblíbeným. Jen si občas připadám trochu natvrdlej, protože mi plně nedochází, kdo za čé tým kope. # Seriál má větší potenciál než ukazuje, měl by se umět líp prodat.(5.10.2012)

 • ER
  ***

  Jak vidím scény,kdy 60kg žena bojuje se 120 kg zabijákem jako sobě rovným (ještě že si ho nepřehodila přes rameno),tak jdu od toho. Přitom úvodní pilot mne zaujal,tak proč to tak kazí? Zápletka je zdařilá,atmoška taky a herci skvělí. Bohužel k nešťastnému "nadlidskému" výkonu Samanthy se přidávají i občasné dějové lapsusy,které jsou zvlášť u takového podání viditelné.(2.12.2014)

 • DaViD´82
  ****

  Seriálový remake Ochrany státu o "Nikitě" ve službách žoldáckého týmu, kde nikdo nikomu nikdy nevěří (tolik k týmovému duchu) s trochou; no dobře trochu větší trochou; chladně bourneovského přístupu k akci i vztahům. A z toho plyne i největší přednost... Ticho. Když postavy nemají co říci, tak prostě mlčí. A mlčí se tu klidně dlouhé minuty. Tato úsečnost se projevuje ve všech aspektech. Nastane-li akce, tak je rychlá, nekompromisní a samozřejmě se při ní nemluví. Když nastane čas na city/vztahy, tak se v nich nikdo dlouho nevrtá a většinou se u toho ani nemluví. Co se povedlo je obsazení všech rolí, díky čemuž i potencionální "postavy do počtu" zaujmou. A speciálně Melissa je zlatíčko. Nejenže umí hrát, ona dokonce ani v bitkách "jeden na jednu" proti dvoumetrovým habánům nevypadá směšně. Děj špatný není; jen hlavní linie kolem Hourglass (v té se Spotnitzův vliv prostě nezapře) stojí ve stínu té okolo Jacka Turnera či té s Byzantiem jako takovým.(18.11.2012)

 • - Pracovní název seriálu byl původně Morton, v září 2011 pak bylo pojmenování změněno na Nemesis, až v roce 2012 pak na finální Hunted. (prokda)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace