Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Samantha pracuje jako agentka pro soukromou špionážní agenturu. Během jedné akce se ji někdo pokusí zlikvidovat a ona zjišťuje, že za vším nejspíš stáli členové její vlastní jednotky. Po uzdravení a návratu do práce je její úkol jediný - přijít na to, kdo ji chce mrtvou a především si dávat veliký pozor při misích, na které je nasazena. Neví totiž, komu může věřit. (prokda)

(více)

Recenze (19)

k212 

všechny recenze uživatele

Dobrý ... anglický seriálový tým v čele se scenáristickým guru z Akt-X Frankem Spotnizem, šlapou na paty Aliasu a těžce se při tom navážejí do zlotřilého nadnárodního kapitalismu velkých firem, který parazituje na mladých nezkušených ekonomikách a jde při tom přes mrtvoly! Taky je to o pololegální informační agentuře, která pro ty lotry pracuje, a přes ty mrtvoly civilů i svých zaměstnanců klopýtá dost často také! Vcelku poučné, úměrně konspirační a řádně paranoidní. Případnou jednu hvězdu si nechávám pro další série, které nejspíš nebudou?! ()

milka 

všechny recenze uživatele

Výborně budovaný příběh se slušnou atmosférou a bezchybnými herci. Tvůrcům sice pár dílů trvá, než se pořádně "najdou" a začne se něco pořádného dít. Pak už ale seriál frčí na plný plyn, dialogy jsou výborné, otázky se kupí jedna na druhou a v posledních dílech už se dá napětí doslova krájet. Škoda, že závěrečný díl neodpověděl na většinu otázek a svůj potenciál využil sotva z půlky. Snad na druhou sérii či případný spin-off s Melissou George přece jenom dojde.70% ()

Reklama

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Seriálový remake Ochrany státu o "Nikitě" ve službách žoldáckého týmu, kde nikdo nikomu nikdy nevěří (tolik k týmovému duchu) s trochou; no dobře trochu větší trochou; chladně bourneovského přístupu k akci i vztahům. A z toho plyne i největší přednost... Ticho. Když postavy nemají co říci, tak prostě mlčí. A mlčí se tu klidně dlouhé minuty. Tato úsečnost se projevuje ve všech aspektech. Nastane-li akce, tak je rychlá, nekompromisní a samozřejmě se při ní nemluví. Když nastane čas na city/vztahy, tak se v nich nikdo dlouho nevrtá a většinou se u toho ani nemluví. Co se povedlo je obsazení všech rolí, díky čemuž i potencionální "postavy do počtu" zaujmou. A speciálně Melissa je zlatíčko. Nejenže umí hrát, ona dokonce ani v bitkách "jeden na jednu" proti dvoumetrovým habánům nevypadá směšně. Děj špatný není; jen hlavní linie kolem Hourglass (v té se Spotnitzův vliv prostě nezapře) stojí ve stínu té okolo Jacka Turnera či té s Byzantiem jako takovým. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Z toho, co znám, má Hunted asi nejblíž k Nikitě. Femme fatale Melissa George jako agentka, která se vrátila po roce, kdy si všichni mysleli, že je mrtvá. A nyní po ní opět jdou. Nenechte se mýlit, moc akční to není, spíš špionážní thriller s mysteriózní zápletkou. Dějově má zaručeně co nabídnout, není čitelně přímočarý. Trvalo mi 3 díly, než jsem si k němu našel cestu a musím říct, že už patří k mým oblíbeným. Jen si občas připadám trochu natvrdlej, protože mi plně nedochází, kdo za čé tým kope. # Seriál má větší potenciál než ukazuje, měl by se umět líp prodat. ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Melissa George sice nepatří mezi mé oblíbenkyně, ale seriál je natolik poutavý, že jsem se s její přítomností celkem rychle smířila a navíc mi její účast bohatě vynahradili Adam Rayner a Stephen Dillane. Bourneovsky syrová špionážní hra, které snadno podlehnete a budete litovat, že (zatím) vznikla jen jedna osmidílná série. ()

Galerie (44)

Zajímavosti (1)

  • Pracovní název seriálu byl původně Morton, v září 2011 pak bylo pojmenování změněno na Nemesis, až v roce 2012 pak na finální Hunted. (prokda)

Reklama

Reklama