• KevSpa
  ****

  Melissa George sice nepatří mezi mé oblíbenkyně, ale seriál je natolik poutavý, že jsem se s její přítomností celkem rychle smířila a navíc mi její účast bohatě vynahradili Adam Rayner a Stephen Dillane. Bourneovsky syrová špionážní hra, které snadno podlehnete a budete litovat, že (zatím) vznikla jen jedna osmidílná série.(1.8.2014)

 • milka
  ****

  Výborně budovaný příběh se slušnou atmosférou a bezchybnými herci. Tvůrcům sice pár dílů trvá, než se pořádně "najdou" a začne se něco pořádného dít. Pak už ale seriál frčí na plný plyn, dialogy jsou výborné, otázky se kupí jedna na druhou a v posledních dílech už se dá napětí doslova krájet. Škoda, že závěrečný díl neodpověděl na většinu otázek a svůj potenciál využil sotva z půlky. Snad na druhou sérii či případný spin-off s Melissou George přece jenom dojde.70%(9.12.2012)

 • DaViD´82
  ****

  Seriálový remake Ochrany státu o "Nikitě" ve službách žoldáckého týmu, kde nikdo nikomu nikdy nevěří (tolik k týmovému duchu) s trochou; no dobře trochu větší trochou; chladně bourneovského přístupu k akci i vztahům. A z toho plyne i největší přednost... Ticho. Když postavy nemají co říci, tak prostě mlčí. A mlčí se tu klidně dlouhé minuty. Tato úsečnost se projevuje ve všech aspektech. Nastane-li akce, tak je rychlá, nekompromisní a samozřejmě se při ní nemluví. Když nastane čas na city/vztahy, tak se v nich nikdo dlouho nevrtá a většinou se u toho ani nemluví. Co se povedlo je obsazení všech rolí, díky čemuž i potencionální "postavy do počtu" zaujmou. A speciálně Melissa je zlatíčko. Nejenže umí hrát, ona dokonce ani v bitkách "jeden na jednu" proti dvoumetrovým habánům nevypadá směšně. Děj špatný není; jen hlavní linie kolem Hourglass (v té se Spotnitzův vliv prostě nezapře) stojí ve stínu té okolo Jacka Turnera či té s Byzantiem jako takovým.(18.11.2012)

 • flyboyeda
  ****

  Velice slusne, vlastne cim dal lepsi s kazdym dilem, minimum zbytecneho blaboleni, svizne, temne, pusobive, prolinano flashback vizualnimi stripky z minulosti, co upresnuji okolnosti a priciny zapletky. Melissa George je v roli naprosto v klidu, serie ma zajimavy vyvoj. Obaval jsem se podobnosti s Covert Affairs, to se nastesti nepotvrdilo, mame tu co do cineni s mnohem tvrdsi zalezitosti. Milovnici temne uk akce, konspiraci a nadhernych rtu Melissy George budou spokojeni. Neni vubec od veci podivat se na imdb (kde je to krapet podrobnejsi zdokumentovano), na cem v minulosti nekolik hlavnich tvurcu pracovalo v minulosti, mnohe to vysvetluje. PS: dokoukano, nemuzu se ubranit dojmu, ze do posledniho dilu, mozna do poslednich dvou, byl vtesnan dej na nekolik moznych dilu, skoda, pral bych si aby byla serie delsi, posledni dil uz mi prisel zejmena diky konci trochu prekombinovany a prehnany. Jinak me serial opravdu moc bavil. Dlouho jsme kuli nejakemu serialu dobrovolne neobetoval spanek... :)(11.11.2012)

 • IQ Tiqe
  ****

  Z toho, co znám, má Hunted asi nejblíž k Nikitě. Femme fatale Melissa George jako agentka, která se vrátila po roce, kdy si všichni mysleli, že je mrtvá. A nyní po ní opět jdou. Nenechte se mýlit, moc akční to není, spíš špionážní thriller s mysteriózní zápletkou. Dějově má zaručeně co nabídnout, není čitelně přímočarý. Trvalo mi 3 díly, než jsem si k němu našel cestu a musím říct, že už patří k mým oblíbeným. Jen si občas připadám trochu natvrdlej, protože mi plně nedochází, kdo za čé tým kope. # Seriál má větší potenciál než ukazuje, měl by se umět líp prodat.(5.10.2012)

 • - Pracovní název seriálu byl původně Morton, v září 2011 pak bylo pojmenování změněno na Nemesis, až v roce 2012 pak na finální Hunted. (prokda)