"Fight" filmy mi vôbec neprekážajú, práve naopak, milujem ich. Mám rád ked sa "chlapci" bijú v klietke, čiže filmy typu Warrior. UFC/MMA má určite dačo do seba, tak ako tento film. Wes Chatham má prekvapil, vynikajúca práca. Tiež skvelé scény, hlavne z tréningov a zápasov. Posledný zápas úplne TOP a príbeh tiež skvelý. Nad moje očakávania! 9/10(11.9.2013)

Popravdě jsem od toho nečekal vůbec nic, ikdyž takovýhle filmy mám rád, tak vím, že podobný filmy nemaj s realitou a skutečnými souboji vůbec nic společnýho. Ale v tomhle filmu byly souboje zvládnuté na jedničku. Opravdu solidně předvedené techniky skutečného MMA, který jednoduchý a naivní příběh dost vykompenzovaly. (nechápu komentář uživatele "Lacike", který píše, že bitky byly mizerné...) Navíc herci mi byli sympatičtí úplně všichni a to se mi často nestává. Dal bych tomu 5*, ale přece jen jsou o dost lepší kousky v tomhle filmovém odvětví. 75%(29.3.2013)

Chatham je držka a charisma nechal za dveřma no a? Házet na to bobek, protože jeho fighty nejsou žádným stínováním, pusinkováním a dětičkovským hašteřením. On je mlátička a se stejnou vervou, se kterou jde do každého souboje, jdete i vy, jako divák,fanoušek a sázkař! Tohle má po dlouhý době koule a ja hltal,každé kolínko, kopačku, hák, lokýtek a všechny ty fight parády!!Škoda jen,že M.J.White zůstal v saku a při zemi a nepomohl tak Kidovi k páté hvězdě!(1.12.2013)

,,NEMŮŽEŠ BÝT VŽDYCKY TEN NEJLEPŠÍ, ALE UVNITŘ JSI MONSTRUM…“ /// Úvod vobstará klišoidní postrčení do klece (prachy, kámoš… nakonec by tady mohla bejt i láska – hovno buzny, ségru má…). Zjišťuju, že mi to nevadí, páč si troufnu tipnout, že tady má jít hlavně vo rvaní. Takže čekám, až Dillon nasadí staré tepláky, vopráší zkušenosti z wrestlingu, příběh vykrystalizuje ty dobrý a špatný a začne bavit tím, jakej je to drsnej sport. Víc než solidní video film. Napěchovanej klišéma, který ovšem dorovná solidním bojem. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Neustále myslím na klec. 2.) Thx za titule ,,TomStrom a CrazyKidsDanny“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ ne(24.4.2014)

Box začíná pomalu střídat MMA, ale scénáře zůstávají plus mínus stejné, takže vždy záleží na tom, jak jsou nasnímány zápasy a sympatičtí herci. Mače celkem ušly, ačkoliv mi místy připadaly bezkrevné a teď tím nemám na mysli to, že by se bojovníkům neřinula z různých částí obličeje červená. Prostě to nemělo takovou šťávu, jakou se může pyšnit Warrior. I když chápu, že Philly Kid neměl ambici se pecce s Tomem Hardym rovnat. Tím spíš, že hlavní hrdina byl v tomto případě totální nesympaťák, což nemohl vynahradit ani nějakým tím talentem, protože žádný neměl. Ale ten zbytek ansámblu docela ušel a překvapí i Neal McDonough v kladné roli. Celkově spokojenost. 60%(20.12.2013)

• - Natáčanie prebiehalo v americkom meste New Orleans. (Sufferer)