Trailer 2

sochoking

Berlin je plný mladých a nádherných ľudí v hlavných úlohách, ale i všade, kam oko dohliadne. Miestami dosť klišovitý tiež. Na Paríž a New York sa podľa mňa absolútne nechytá. Je pozerateľný, to áno, ale chýba mu čosi, kôli čomu by som si ho chcel pozrieť opäť. ()

Eldrick

Klidně by se to mohlo jmenovat Žižkov, I love you, protože to úděsný civilní svícení evokuje televizní look, až z toho oči bolí. Mickey Rourke s Toni Garrn působí hodně jako pěst na oko, ale Mickey ze sebe i přes přeplastikovanej ksicht stále dokáže vyloudit slzy věrohodných emocí. ()

Dementra

Nesmyslně dlouhá stopáž plná krátkých příběhů, některé jsou proložené fantaskními scénami a některé ne, což vytváří zmatečný dojem naprostého paskvilu. Scéna z laundromatu? Skvělá sketch, ale co to proboha má společného se zbytkem filmu? Jakožto milovník Berlína doufám, že stejně jako mě tenhle film odpudí další nezaměstnané cizince v depresi, kteří si i přes to dokážou dovolit velký byt s balkonem, stejně jako slizké bohaté obchodníky a další lidi, kteří se rozhodnou v Berlíně hledat smysl života, protože je to teď zrovna cool. ()

mr.filo

Letenky do Berlína koupeny, tak se jeví toto jako povinnost pro nasátí atmostféry. Berlin, I Love You. (Cítím přehnanou snahu zatáhnout do příběhů všechny polohy lásky), střih a kamera jsou povedený, herectví někdy až moc umělé, neuvěřitelné a bez náboje. Jindy běhá jiskra mezi herci jako z reálného života. Na pár scén se jistě rád podívám znova. ()

• Mickey Rourke má na sobě při scéně v trafice tepláky s nápisem „Loki“, což bylo jméno jeho milované čivavy. (Eldrick)
  • Natáčelo se od 4. října do 10. listopadu 2017 v Berlíně. (BMW12)