Zvonilka: Tajemství křídel

Tinker Bell and the Mysterious Winter Woods

Cililing a tajomstvo krídiel

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 72 min

Určeno převážně pro ty skutečně nejmenší, naštěstí se však nejedná o hloupou pohádku a i rodiče jí se svými ratolestmi přežijí ve zdraví.(20.3.2013)

Příjemné, milé, není to infantilní a je to první film, na který jsme šli CELÁ RODINA !!!!! Zážitek sám o sobě byl, vidět prťata v kině. Za námi seděli dva chlapečci, taky poprvé v kině. Alexandra a Danielka chvíli komunikovaly, ale pak sledovaly až do konce. V průběhu pasáže, kdy je (SPOILER !!!) Zvonilka nesena sovou do Zimních lesů, se Saška sice začala bát, ucpala si uši, otočila se tvářičkou do sedačky a asi pět minut chtěla jít intenzivně pryč, ale nakonec ji to díky bohu přešlo a teď říká, že na to chce jít znova. Při závěrečných titulcích se s jedním chlapečkem honily asi pět minut pod plátnem. Zuzka (aktuálně 14 let) prohlásila, že si asi Danielka (4 roky) najde kluka dřív, než ona. Prostě rodinný film :). ■ P.S. Skonzumovali jsme kýbl pukanců a nikdo nezvracel.(24.11.2012)

Písal sa rok 1957, kedy sa Cililing prvýkrát objavila v Petrovi Panovi. Od tej doby sa mnoho zmenilo. Z televíznych obrazoviek sa presunula na plátna kín. Úspešne? Ako sa to vezme. Viac na: Zábava pre najmenších!? (24.7.2013)

Ano, takhle si představuju animovanou fantasy pohádku. Žádná překombinovanost, žádná křeč a hlavně žádné otravně infantilní postavy. Série o Zvonilce zkrátka vládne a doufám, že bude vládnout ještě hodně dlouho.(7.11.2012)

Mnoho jsem neočekával ale nakonec jsem byl mile překvapen. Je to docela milá a příjemná pohádka, a Modrovločka mi docela připomínala Elsu z Ledového království.(24.11.2014)

• - Když Zvonilka poprvé vkročí do Zimolesa, udělá do něj jen krok, takže je jen pár centimetrů za hranicí. V dalším záběru je ale o několik metrů dál. (LindaKola)

• - Keď sú Zvonilka a jej sestra blízko seba, tak im krídielka nesvetielkujú, až keď sa vzájomne priblížia, prípadne dotknú. Ale keď Zvonilka prejde prvýkrát hranicu Zimolesa, tak jej krídielka svietia, aj keď je jej sestra vo väčšej vzdialenosti. (misterz)