Reklama

Reklama

Zvonilka: Tajemství křídel

  • USA Tinker Bell: Secret of the Wings (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Zvonilka: Tajemství křídel je fantastickým příběhem, ve kterém se Zvonilka vydává napříč zapovězenou hranicí ze svého domova do tajemných Zimních lesů, kde se setkává s celou řadou nových zimních víl a odhaluje kouzelné tajemství – Zvonilka má totiž sestru, stejně veselou a hravou Modrovločku. Ta se s ní na oplátku vydává na návštěvu do Zvonilčina domova. Když se o jejich pouti dozví královna Clarion a král Milori, vládci Zimních lesů, varují obě před tím, že už nikdy nesmějí zapovězenou hranici překročit, a vysvětlují jim oběť, kterou sami museli za podobný přestupek podstoupit. Zvonilka a Modrovločka ale nemohou ovlivnit přírodu. Když stroj na výrobu sněhu, který Modrovločka při svém putování po Zvonilčině domově používá, začne ohrožovat strom, jenž je zdrojem kouzelného prášku víl, jsou obě sestry nuceny sjednotit letní a zimní víly a vše napravit dříve, než bude pozdě. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (36)

Trailer 1

Recenze (93)

robfi 

všechny recenze uživatele

Zvonilka nám začíná upadat ... je to logické, protože první díl byl poetický, druhý byl dobrodružný a tenhle .. nevím no. Jestli to mělo být o lásce a oběti a ekologické katastrofě a následné záchraně světa .. tak jsem tomu asi neuvěřil. Dá se to přežít, ale po předchozích dílech je to průměr a více než jednou se na to koukat nedá. ()

PetkaW. 

všechny recenze uživatele

Tohle vážně můžu. Líbivý příběh, roztomilá animace, akce, krásná hudba, svět víl okořeněný novým zimním prostředím... co víc si přát? Jsem sice už mimo hlavní kategorii, které je film určen, ale i tak jsem si přišla na své a byla víc než spokojená. Zvonilka zkrátka funguje po všech stránkách a míří na ta pravá místa. Vůbec mi nebude vadit, podívat se na ni víckrát. ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Upside down, dá se říct, pro nejmenší. Máte dva světy - zimní a letní, přičemz postavy z jednoho nepřežijí dlouhodobě v tom druhém a tudíž mají zakázano protilehlý svět navštěvovat. Jenže Zvonilka je zvědavá a navíc zjistí, že má tam naproti sestru, prostě Upside down bez romantické linky, a ke všemu není tahle Zvonilka ani tak moc cukrkandelová, jak jsem se z počátku nejen podle přebalu bála. Na kocovinu ideální záplata. 60% ()

Estrellita 

všechny recenze uživatele

Průměrná přihlouplá pohádka pro děti (opravdu pro děti, je to cítit z prvního záběru, jinak bych musela ještě o hvězdičku ubrat), která pro mě byla relativně přijatelnou kulisou pro jiné aktivity. Akorát protestuju proti prznění mozků malých dětí - po zhlédnutí téhle věci si budou myslet, že když dají svoje morče na týden do mrazáku, tak bude po vytažení hravé, veselé a živé. 45% ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $58,437,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $19,494,949 //počet predaných kusov 690,973Tržby za predaj DVD v USA $47,390,563 //počet predaných kusov 2,399,867║ Štandart ktorý nastavila táto séria bol dodržaný, rovnako tak bol príjemný aj príbeh, možno troška zbytočne pôsobilo 3D ale ináč spokojnosť. /videl v kine 3D verziu: 75%/ ()

Galerie (36)

Zajímavosti (2)

  • Když Zvonilka poprvé vkročí do Zimolesa, udělá do něj jen krok, takže je jen pár centimetrů za hranicí. V dalším záběru je ale o několik metrů dál. (LindaKola)
  • Keď sú Zvonilka a jej sestra blízko seba, tak im krídielka nesvetielkujú, až keď sa vzájomne priblížia, prípadne dotknú. Ale keď Zvonilka prejde prvýkrát hranicu Zimolesa, tak jej krídielka svietia, aj keď je jej sestra vo väčšej vzdialenosti. (misterz)

Reklama

Reklama