Reklama

Reklama

Zvonilka: Tajemství křídel

  • USA Tinker Bell: Secret of the Wings (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Zvonilka: Tajemství křídel je fantastickým příběhem, ve kterém se Zvonilka vydává napříč zapovězenou hranicí ze svého domova do tajemných Zimních lesů, kde se setkává s celou řadou nových zimních víl a odhaluje kouzelné tajemství – Zvonilka má totiž sestru, stejně veselou a hravou Modrovločku. Ta se s ní na oplátku vydává na návštěvu do Zvonilčina domova. Když se o jejich pouti dozví královna Clarion a král Milori, vládci Zimních lesů, varují obě před tím, že už nikdy nesmějí zapovězenou hranici překročit, a vysvětlují jim oběť, kterou sami museli za podobný přestupek podstoupit. Zvonilka a Modrovločka ale nemohou ovlivnit přírodu. Když stroj na výrobu sněhu, který Modrovločka při svém putování po Zvonilčině domově používá, začne ohrožovat strom, jenž je zdrojem kouzelného prášku víl, jsou obě sestry nuceny sjednotit letní a zimní víly a vše napravit dříve, než bude pozdě. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (36)

Trailer 1

Recenze (93)

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Příjemné, milé, není to infantilní a je to první film, na který jsme šli CELÁ RODINA !!!!! Zážitek sám o sobě byl, vidět prťata v kině. Za námi seděli dva chlapečci, taky poprvé v kině. Alexandra a Danielka chvíli komunikovaly, ale pak sledovaly až do konce. V průběhu pasáže, kdy je (SPOILER !!!) Zvonilka nesena sovou do Zimních lesů, se Saška sice začala bát, ucpala si uši, otočila se tvářičkou do sedačky a asi pět minut chtěla jít intenzivně pryč, ale nakonec ji to díky bohu přešlo a teď říká, že na to chce jít znova. Při závěrečných titulcích se s jedním chlapečkem honily asi pět minut pod plátnem. Zuzka (aktuálně 14 let) prohlásila, že si asi Danielka (4 roky) najde kluka dřív, než ona. Prostě rodinný film :). ■ P.S. Skonzumovali jsme kýbl pukanců a nikdo nezvracel. ()

filipes.lu 

všechny recenze uživatele

Ano, přiznávám, že jsem Zvonilku pustil jenom pro pobavení a zabití nudy. Každej občas sáhne po filmu, kterej ho absolutně nezajímá a ještě si z něj dělá srandu a aby se i utvrdil v tom, jak je to blbý a nepochopitelný. Tenhle pocit mi ale vydržel zhruba pět minut do scény se zajícem, kterýmu se moc nechtělo přejít hranici mezi teplem a zimou. Bylo to tak kurevsky roztomilý, že moje ženská část zaplesala a už jsem se neodtrhnul. Samozřejmě, že je Zvonilice pro to nejmenší publikum, ani jsem od toho nečekal žádnou příběhovou masírku s perfektním scénářem a netřelými nápady, ale nečekal jsem ani, že to dokoukám. Dokoukal a to s velice divnym pocitem. Jako by se mi o něco stáhnul genitál a povyrostly prsa. Ale čert to vem. Zvonice je bezváá a já bych pro dnešek chtěl mít taky křídla! (Nechutné, nechutné...) ()

Reklama

Gardis 

všechny recenze uživatele

Výtečně! - Jsem ve věkové kategorie studijní a tedy mám už i dosti dobré zkušennosti s filmy. A Zvonilka je moje nejoblíbenější a snad jediná animovaná pohádka co nevypadá hloupě a tak působivé podání a příjemné písně se jen tak nehoupou, těma dokáže překvapit jen Walt Disney a Zvonilka. Ať si říká kdo chce, co chce série se přizpůsobuje moderním nárokům a není to takzvaná miminkovská sračky, ale pořádná pohádka pro velké. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

No nemôžem si pomôcť, ale 5 hviezdičiek nedávam naozaj len z trucu, lebo chlap predsa nemôže mať rád rozprávočky :) Ale nie, vážne, toto bol jednoznačne zatiaľ najlepší diel celej "zvonilkovskej" série. Nádherný, farebný, trblietavý, svižný s inteligentným scenárom, krásnym prostredím, milou myšlienkou, unikátnym spracovaním a o dosť lepšími animáciami ako v predošlých dieloch. Už teraz môžem povedať, že keď raz budem mať nejaké dieťa (a je to jedno či chlapca alebo dievčatko), toto bude prvá rozprávka, ktorú si s ním (ňou) spoločne pozriem a budem sa tešiť z tých rozjarených detských očí. Toto musí byť pre každé jedno dieťa proste blaho. Nádherná rozprávka a veľmi veľmi silné štyri hviezdy. 85 % ()

Bezda22 

všechny recenze uživatele

Je to jediná Zvonilka kterou jsem viděl. Takže nevim, jak sou ty ostatní horší nebo lepší. Ale mě se tohle líbilo a líbilo se mi to sakra hodně. Cejtil jsem se jako by mi bylo tak 7 let a bylo to super. Je to takový milý a příjemný. Ale protože neznám ostatní filmy se Zvonilkou tak dám prozatim 4 hvězdy. Vim, že horší rozhodně nedám, ale o lepšim se dá uvažovat vždycky ne? ()

Galerie (36)

Zajímavosti (2)

  • Keď sú Zvonilka a jej sestra blízko seba, tak im krídielka nesvetielkujú, až keď sa vzájomne priblížia, prípadne dotknú. Ale keď Zvonilka prejde prvýkrát hranicu Zimolesa, tak jej krídielka svietia, aj keď je jej sestra vo väčšej vzdialenosti. (misterz)
  • Když Zvonilka poprvé vkročí do Zimolesa, udělá do něj jen krok, takže je jen pár centimetrů za hranicí. V dalším záběru je ale o několik metrů dál. (LindaKola)

Reklama

Reklama