Zvonilka: Tajemství křídel

Tinker Bell and the Mysterious Winter Woods

Cililing a tajomstvo krídiel

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 72 min

Příjemná animovaná pohádka.Na tento film jsem šla s kamarádkou.Neměly jsme na výběr moc filmů,ale protože kino mělo velkou akci nakonec jsme se rozhodly pro tento a myslím,že jsme si vybrali na to,co bylo za výběr dobře.Krásná animace,prostě pastva pro oči.Děj na to,že to bylo udělané pro děti docela zajímavý.Když to shrnu krásná ,zajímavá pohádka,která se bude líbit určitě všem malým holčičkám :) Dávám 3 hvězdičky(30.11.2012)

Je to jediná Zvonilka kterou jsem viděl. Takže nevim, jak sou ty ostatní horší nebo lepší. Ale mě se tohle líbilo a líbilo se mi to sakra hodně. Cejtil jsem se jako by mi bylo tak 7 let a bylo to super. Je to takový milý a příjemný. Ale protože neznám ostatní filmy se Zvonilkou tak dám prozatim 4 hvězdy. Vim, že horší rozhodně nedám, ale o lepšim se dá uvažovat vždycky ne?(21.8.2013)

Milá, dobrodružná a graficky pekne spracovaná animovaná rozprávka. Zpočiatku som si myslel, že to ani nedopozerám, lebo to svedčilo o tom, že je to len pre tie najmenšie deti, ale nie, je to vhodné asi pre všetky vekové kategórie. Dve sestry (víly) sa spoznajú len vďaka Zvonilkinej odvahe a chuti spoznať niečo, čo je v ich svete zakázané. Ich svet sa delí na dva - zimný a ten teplejší, kde im nezamrznú a nezlomia sa im krídla. Jedna žije na jednej strane a tá druhá na druhej. Spoznajú sa a zistia, že už nikdy viac sa nemôžu rozdeliť. No nebude to až také jednoduché. Keď na to príde Lord Milori (vládca zimnej strany) a kráľovná Clarion, rozhodnú sa im v tom zabrániť a tak im vysvetlia, aké obete by museli vydať, aby sa spolu stretávali i naďalej. Nájdu si tieto dve sestry vlastnú cestu ku sebe? O tom Vám povie viac príbeh.. 4*(9.2.2013)

Dám bez okolků pět hvězdiček, protože celá serie Zvonilky je skoro zázrak mezi dnešními agresivními animáky "pro děti". Oni snad mají u Disneyho nějakou uzavřenou skupinu osvícených lidí, která ještě pobrala zbytky rozumu a rodinné filmy dělají opravdu pro děti. Za celou serii tam kromě jedné rozmazlené a napravené víly snad nebyl ani jeden agresivní záporák, který by chtěl prvoplánově ničit nebo zabíjet - a na kterém by (jak je jinak smutným zvykem) stál celý příběh. Pro mě jako rodiče je to obrovská úleva. Nemusím vysvětlovat proč na sebe řvou a týrají se, proč si nadávají, proč ten chce toho zničit nebo mu ublížit... Naopak si sám vychutnávám nádherné prostředí, super animaci a celkově až nakažlivě pozitivní energii, která z toho prýští. Dnes jsme byli v kině s naší pětiletou dcerkou, která na Zvonilce vyrostla. A bylo vidět, že si ten kouzelný a hlavně nezákeřný svět na plátně užívá jak jen to jde...(1.11.2012)

Tohle vážně můžu. Líbivý příběh, roztomilá animace, akce, krásná hudba, svět víl okořeněný novým zimním prostředím... co víc si přát? Jsem sice už mimo hlavní kategorii, které je film určen, ale i tak jsem si přišla na své a byla víc než spokojená. Zvonilka zkrátka funguje po všech stránkách a míří na ta pravá místa. Vůbec mi nebude vadit, podívat se na ni víckrát.(17.5.2013)

• - Keď sú Zvonilka a jej sestra blízko seba, tak im krídielka nesvetielkujú, až keď sa vzájomne priblížia, prípadne dotknú. Ale keď Zvonilka prejde prvýkrát hranicu Zimolesa, tak jej krídielka svietia, aj keď je jej sestra vo väčšej vzdialenosti. (misterz)

• - Když Zvonilka poprvé vkročí do Zimolesa, udělá do něj jen krok, takže je jen pár centimetrů za hranicí. V dalším záběru je ale o několik metrů dál. (LindaKola)