Zvonilka: Tajemství křídel

Tinker Bell and the Mysterious Winter Woods

Cililing a tajomstvo krídiel

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 72 min

V celku pútavá animačno-vizuálna bomba pre najmenších. Akurát animácia mimiky prechádzala miestami hore krkom a pripomínala zdigitalizovanú Barbie po amputácii končatín. Inak sú víťazmi, myslím si, všetky strany. Od producentov a tvorcov, cez kiná a obývačky až po rodičov s dietkami. Príbehovo panensky čistý zážitok ešte znásilňoval multikulturálny best of víl, ktorý by svojou absenciou predstavoval federálny zločin s diskriminačným a rasistickým podtextom. V tom prípade chcem vílu v burke s menom Jihadia! :)(7.12.2014)

Na první pohled jsem se zamiloval do prostředí a vše kolem, se mně zdálo úžasné. Tohle je úžasná pohádka, která by měla bavit kohokoliv, jakkoliv je starý. Příjemný příběh a sympatické postavy na obou stranách. Po filmovém prožitku, ve mně panovala spokojenost a rozhodně byl hned den ještě příjemnějším.(2.12.2012)

Úžasný Disneyho film Zvonilka a Tajemství křídel přesvědčí diváka, že přátelství ani vztah mezi sestrami nezničí nic na světě a že tento svazek může navždy změnit i Hvězdnou roklinku.. Co k tomu více dodat : klasicky krásná animace, atmosféra zimního prostředí byla naprosto trefná a dokonalá. Moc milý příběh, který rozehřeje srdce, nejednomu malému divákovi.(7.2.2013)

Příjemná animovaná pohádka.Na tento film jsem šla s kamarádkou.Neměly jsme na výběr moc filmů,ale protože kino mělo velkou akci nakonec jsme se rozhodly pro tento a myslím,že jsme si vybrali na to,co bylo za výběr dobře.Krásná animace,prostě pastva pro oči.Děj na to,že to bylo udělané pro děti docela zajímavý.Když to shrnu krásná ,zajímavá pohádka,která se bude líbit určitě všem malým holčičkám :) Dávám 3 hvězdičky(30.11.2012)

Okouzlující čarukrásná fantasy, kde je roztomilost vyvedena k dokonalosti. Barbienovské víly, zajíčci z Bambiho, příroda, hra barev, třpyt, záře, dojetí, divacké pohlazení a protipól většiny současných animovaných filmů světa. Tinker Bell: Secret of the Wings je tou nejryzejší a opravdovou pohádkou jakou bych se nebál pustit dětem a nebo jako terapii v nápravných zařízeních. Tolik čistoty a něhy už pravděpodobně v animovaném filmu jen tak jinde neuvidíte. Skvělá animace, s kterou se piplají armády (zde indických) animátorů, kde za každým záběrem je vidět proč je Disney král animovaných pohádek.(31.10.2012)

• - Když Zvonilka poprvé vkročí do Zimolesa, udělá do něj jen krok, takže je jen pár centimetrů za hranicí. V dalším záběru je ale o několik metrů dál. (LindaKola)

• - Keď sú Zvonilka a jej sestra blízko seba, tak im krídielka nesvetielkujú, až keď sa vzájomne priblížia, prípadne dotknú. Ale keď Zvonilka prejde prvýkrát hranicu Zimolesa, tak jej krídielka svietia, aj keď je jej sestra vo väčšej vzdialenosti. (misterz)