Zvonilka: Tajemství křídel

TinkerBell - The Secret of the Wings

Cililing a tajomstvo krídiel

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 72 min

Příjemná animovaná pohádka.Na tento film jsem šla s kamarádkou.Neměly jsme na výběr moc filmů,ale protože kino mělo velkou akci nakonec jsme se rozhodly pro tento a myslím,že jsme si vybrali na to,co bylo za výběr dobře.Krásná animace,prostě pastva pro oči.Děj na to,že to bylo udělané pro děti docela zajímavý.Když to shrnu krásná ,zajímavá pohádka,která se bude líbit určitě všem malým holčičkám :) Dávám 3 hvězdičky(30.11.2012)

Na první pohled jsem se zamiloval do prostředí a vše kolem, se mně zdálo úžasné. Tohle je úžasná pohádka, která by měla bavit kohokoliv, jakkoliv je starý. Příjemný příběh a sympatické postavy na obou stranách. Po filmovém prožitku, ve mně panovala spokojenost a rozhodně byl hned den ještě příjemnějším.(2.12.2012)

Průměrná přihlouplá pohádka pro děti (opravdu pro děti, je to cítit z prvního záběru, jinak bych musela ještě o hvězdičku ubrat), která pro mě byla relativně přijatelnou kulisou pro jiné aktivity. Akorát protestuju proti prznění mozků malých dětí - po zhlédnutí téhle věci si budou myslet, že když dají svoje morče na týden do mrazáku, tak bude po vytažení hravé, veselé a živé. 45%(18.9.2013)

Všetky filmy okolo Cililing(Zvonilka) sú veľmi pekne spracované a príbehovo veľmi slušne,sám som videl 3 filmy celé a ostatné som nespočetne veľa krát zazrel-kedže neterka (8 ročná) to sleduje.HOD:75%.je za neterku ku ktorému sa aj ja prikláňam.Veľmi dobrá voľba pre baby do 10 rokov (ideálny vek 4-8r).(4.9.2013)

Tohle vážně můžu. Líbivý příběh, roztomilá animace, akce, krásná hudba, svět víl okořeněný novým zimním prostředím... co víc si přát? Jsem sice už mimo hlavní kategorii, které je film určen, ale i tak jsem si přišla na své a byla víc než spokojená. Zvonilka zkrátka funguje po všech stránkách a míří na ta pravá místa. Vůbec mi nebude vadit, podívat se na ni víckrát.(17.5.2013)

• - Keď sú Zvonilka a jej sestra blízko seba, tak im krídielka nesvetielkujú, až keď sa vzájomne priblížia, prípadne dotknú. Ale keď Zvonilka prejde prvýkrát hranicu Zimolesa, tak jej krídielka svietia, aj keď je jej sestra vo väčšej vzdialenosti. (misterz)

• - Když Zvonilka poprvé vkročí do Zimolesa, udělá do něj jen krok, takže je jen pár centimetrů za hranicí. V dalším záběru je ale o několik metrů dál. (LindaKola)