À Quoi ça sert l'amour ?

Krátkometrážní / Animovaný
Francie, 2008, 3 min

À quoi ça sert l'amour? je krátký animovaný film, který vypráví příběh dvou zamilovaných lidí. Stejnojmennou píseň, která film podkresluje, nazpívali Edith Piaf a Theo Sarapo. (weroniqque)

Jara.Cimrman.jr

"Všechno, co ti teď láme srdce, pro tebe zítra bude radostnou vzpomínkou." Snad jen Francouzi se dokáží vášnivě zamilovat třikrát denně a to jim trochu závidím. Co se týká alimentů, tak tam už zase není třeba něco závidět, ale tohle je jen svižný, jednoduchý klip o lásce a jako takový mne dokázal zaujmout. ()

Handle

No nevím, jak zrovna tento kraťas může mít červenou barvu, protože na něm není zajímavé opravdu vůbec nic... :) ()

hous.enka

Kdyby byla ještě o trochu líp zpracovaná animace, nebála bych se dát pět hvězdiček. Film má švih a šarm a hlavně stojí na dobré myšlence a perfektním duetu Edith Piaf a Thea Sarapo. Tak přesně k tomu je láska :) ()

togaf

Zpěváci naprosto zastiňují animaci. Vlastně i text písničky. Jak animace tak text je banální (že by i taková byla ta láska?), ale hlasy téhle francouzské dvojce zvedají snímek na vyšší úroveň. Vlastně je to spíš takový hezký videoklip. ()