Quoi ça sert l'amour?, À

Krátkometrážní / Animovaný

Francie, 2008, 3 min

"Všechno, co ti teď láme srdce, pro tebe zítra bude radostnou vzpomínkou." Snad jen Francouzi se dokáží vášnivě zamilovat třikrát denně a to jim trochu závidím. Co se týká alimentů, tak tam už zase není třeba něco závidět, ale tohle je jen svižný, jednoduchý klip o lásce a jako takový mne dokázal zaujmout.(8.5.2016)

Animace horší, ale myšlenka dobrá a především hudba je skvělá.(10.11.2012)

• Handle

No nevím, jak zrovna tento kraťas může mít červenou barvu, protože na něm není zajímavé opravdu vůbec nic... :)(2.9.2013)

Kdyby byla ještě o trochu líp zpracovaná animace, nebála bych se dát pět hvězdiček. Film má švih a šarm a hlavně stojí na dobré myšlence a perfektním duetu Edith Piaf a Thea Sarapo. Tak přesně k tomu je láska :)(8.7.2012)

Zpěváci naprosto zastiňují animaci. Vlastně i text písničky. Jak animace tak text je banální (že by i taková byla ta láska?), ale hlasy téhle francouzské dvojce zvedají snímek na vyšší úroveň. Vlastně je to spíš takový hezký videoklip.(9.7.2012)