Srážka planet (TV film)

James Willcock

Kostýmy:

Maria Livingstone
  • Otan

Jako veliký fanoušek sci-fi vám všem nedoporučuji tento Déčkový film vzhlédnout.Pár postřehů pro zasmání:raketoplán řítící se k merkuru po zažehnutí motoru začne v podstatě couvat...přitažlivost merkuru zvedá auta z ulic do kosmu,nic méně auto hrdinů je v klidu..hrdinka v raketoplánu se vysílačkou spojí s radioamatéry,nic méně Houston mlčí...atd.prostě KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8.2%(8.1.2013)

Co napsat. Když do toho jdete s ním, že to bude " béčko", vyhnete se hromadě psychických problémů :D Ty animace mě dostávaly do kolen, štěněčí oči hlavního " hrdiny" ( hrdinka je jeho žena a ta má taky HUSTÝ vobočí :D) k nezaplacení, ten blonďák byl maximálně dramatický a celé to je vlastně další film do sbírky mých favourites B film :)(10.1.2013)

• triberpaddy

Očekával jsem druhou Melancholii, dostal jsem spíš Quantum Apocalypse v trochu debilnějším podání. Fyzikální nesmysly na každém rohu, mizerné technické zpracování a do toho všeho ta naštvávající všeobecná zabedněnost. ,,Klasika", pár týpků se pokouší odvrátit konec světa a každý koho potkají jim stojí v cestě. Nakonec 2 lidi, manželé, společným úsilím jen tak odvrátí planetu na úplně jiný kurs. Proč ne. A ta vysílačková komunikace nadsvětelnou rychlostí byla taky celkem zajímavá..(20.8.2012)

• Natabar

Tak vysoká koncentrace filmových klišé a logických nesmyslů se jen tak nevidí. Až to budí podezření, že se jednalo o parodii. Bojím se však, že tento příspěvek do pokladu světové kinematografie byl myšlen smrtelně vážně. Korunu všemu nasazuje hlavní hrdina umějící jedinou hereckou polohu "chápavě či ztrápeně svraštěného čela" - i v ní působí komicky trapně. Ne, opravdu jsem již hodně dlouho neviděl něco tak dementního. Tohle není žádný B-éčkový film. Tohle je čistokrevné Z: Zlý sen.(9.1.2013)

• rasistik

Oproti Polar Storm tomu musím priznať podstatne lepšie herecké výkony, herci tu predvádzajú emócie, dokonca sa v niektorých momentoch chovajú uveriteľne. Čo však pri tomto filme zráža kvalitu až do mínusových čísel, je vedecký základ a počítačové efekty. K tomu sa mi nechce ani nič písať po zozname top 5 k Polar Storm. Len sa mi potvrdil dojem, že pán režisér je asi idiot, neschopný človek. No jeho filmy by som sa nebál pozerať ani s deťmi, lebo je to celé také šialené, že to nevydesí nikoho. Opäť, pokiaľ si to chcete pozrieť, tak na YouTube je to zdarma s českým dabingom, dať za to čo len cent za DVD alebo predplatné by bolo plytvanie.(27.6.2020)