poster

Srážka planet (TV film)

 • Kanada

  Collision Earth

 • Slovensko

  Koniec ľudstva: Zrážka planét

Akční / Sci-Fi / Thriller / Katastrofický

Kanada, 2011, 83 min

Režie:

Paul Ziller

Scénář:

Ryan Landels

Kamera:

Tom Harting

Producenti:

John Prince

Scénografie:

James Willcock

Kostýmy:

Maria Livingstone
(další profese)
 • Emperor1
  *

  SPOILER: Proč jsou některé snímky nazvány jako katastrofické, když k žádné katastrofě nakonec nedojde ... člověku naslibují, navnadí a natěší ho ... a nakonec všechno zase dobře dopadne, sakra ... proč? Někteří diváci CHTĚJÍ vidět totální destrukci až do konce ... měl snad někdo na konci radost, že to dobře dopadlo? A navíc k tomu ještě mizerné zpracování, nemluvě o scénáři, hereckých výkonech ... i na béčko slabé ... KONEC SPOILERU I HODNOCENÍ ...(15.8.2018)

 • septic
  *

  Andrew Airlie není sice žádný skvělý herec, ale je utrpení vidět, že od 90. let, kdy figuroval v několika dílech Krajních mezí se kvalitativně nevyvíjel a hraje ve stejných věcech. Ve skutečnosti je tento film delší verze jednoho z průměrných dílů devadesátkových Outer limits, což by mu vysloužilo před 20ti lety snad i 45%, ale v roce 2011 je to katastrofální katastrofický film. Viděl jsem už hodně větších sraček, tak jsem tomu dal tu jednu, jinak to nestojí za řeč ani pro lidi, kteří se vyžívají ve špatných filmech(19.6.2018)

 • The_God
  *

  In memoriam se omlouvám všem svým mozkovým buňkám, které jsem zabil tím, že jsem je přinutil být při sledování tohoto katastrofálního filmu. Ve zkratce: Stane se blbost - ohrožuje to Zemi, manželé (astronautka a vědátor) mají napojení na tajnou vládní zbraň, je tam pár vniknutí do "přísně tajných" zařízení bez výraznějších problémů a nakonec odpinknou Merkur, jako by to byl míček na línej tenis.(8.1.2013)

 • MickeyStuma
  odpad!

  Sci-fi v podstatě nemá s danou realitou nic společného, ale i takovýto žánr musí mít nějakou logiku. Tento snímek ji bohužel postrádá naprosto ve všem. Čert vem levné pixelové efekty, které jsou při nízkých rozpočtech producentů jako jsou televize prostě neadekvátní, ale s takovým ubohým scénářem by snad neprošel ani student scenáristiky na FAMU. Planeta Merkur se při silné sluneční erupci odchýlí ze své dráhy a začne ohrožovat Zemi a několik málo lidiček se následkem toho rozhodne zachránit svět, což se jim samozřejmě podaří. Děkuji, to mi na kyselo v puse bohatě stačí.(8.5.2016)

 • Johannez
  odpad!

  Sračka planet - ech pardon - Srážka planet ukazuje zcela nový směr, kam by se mohla ubírat současná kanadská sci-fi, bohužel se jedná o směr dolů a dozadu (čili do pr****). Chybí už jen Stephen Baldwin. Téměř se slzou v oku jsem zavzpomínal na Temnou bouři, to byl proti tomuhle ještě Občan Kane ;-) A mimochodem ty "geekovské" postavy alá Sheldon Cooper v jejich padesáté variaci už jsou fakt na zabití.(8.1.2013)