Srážka planet (TV film)

James Willcock

Kostýmy:

Maria Livingstone
  • triberpaddy

Očekával jsem druhou Melancholii, dostal jsem spíš Quantum Apocalypse v trochu debilnějším podání. Fyzikální nesmysly na každém rohu, mizerné technické zpracování a do toho všeho ta naštvávající všeobecná zabedněnost. ,,Klasika", pár týpků se pokouší odvrátit konec světa a každý koho potkají jim stojí v cestě. Nakonec 2 lidi, manželé, společným úsilím jen tak odvrátí planetu na úplně jiný kurs. Proč ne. A ta vysílačková komunikace nadsvětelnou rychlostí byla taky celkem zajímavá..(20.8.2012)

Co napsat. Když do toho jdete s ním, že to bude " béčko", vyhnete se hromadě psychických problémů :D Ty animace mě dostávaly do kolen, štěněčí oči hlavního " hrdiny" ( hrdinka je jeho žena a ta má taky HUSTÝ vobočí :D) k nezaplacení, ten blonďák byl maximálně dramatický a celé to je vlastně další film do sbírky mých favourites B film :)(10.1.2013)

• Pepinec

Tak on si už samotný název říká o recept na silné léky, zbytek je pak na sanatorium a veřejně prospěšné práce. Já si umím docela živě představit, jak asi budou zítra ve školách probíhat hodiny fyziky a kolik kluků bude jednou zklamaných, až jim velitel na výcviku řekne, že se stíhačkou nemůžou couvat, ani se s ní otáčet přes ručku. Kdyby moje televize měla nohy, nakope mi prdel za to, čím že jí to ničím elektronky...(8.1.2013)

• septic

Andrew Airlie není sice žádný skvělý herec, ale je utrpení vidět, že od 90. let, kdy figuroval v několika dílech Krajních mezí se kvalitativně nevyvíjel a hraje ve stejných věcech. Ve skutečnosti je tento film delší verze jednoho z průměrných dílů devadesátkových Outer limits, což by mu vysloužilo před 20ti lety snad i 45%, ale v roce 2011 je to katastrofální katastrofický film. Viděl jsem už hodně větších sraček, tak jsem tomu dal tu jednu, jinak to nestojí za řeč ani pro lidi, kteří se vyžívají ve špatných filmech(19.6.2018)

• The_God

In memoriam se omlouvám všem svým mozkovým buňkám, které jsem zabil tím, že jsem je přinutil být při sledování tohoto katastrofálního filmu. Ve zkratce: Stane se blbost - ohrožuje to Zemi, manželé (astronautka a vědátor) mají napojení na tajnou vládní zbraň, je tam pár vniknutí do "přísně tajných" zařízení bez výraznějších problémů a nakonec odpinknou Merkur, jako by to byl míček na línej tenis.(8.1.2013)