Mne to veru vôbec neprišlo až tak priemerné ako tu všetci píšete. Aj keď po celý čas som mal z toho pocit ako keby len čakám, kým sa roztrhne vrece s klišé. A napokon som sa nedočkal, takže už len z tohto pohľadu dosť prekvapivé a obdivuhodné. Na mňa celkovo ten film práveže pôsobil celkom prirodzene a bolo zaujímavé sledovať ako človek vníma ľudí okolo, ak je o niečom úplne presvedčený. Takže miestami tu bol aj dosť citeľný ten psychologický podtón. Navyše aj námet a prostredie boli celkom originálne, takže neviem prečo všetci píšu o povrchnosti a klišé. Mne prišiel tento film práveže celkom milý a nápaditý, no miestami mi liezol na nervy Paul Rudd - alebo lepšie povedané jeho postava. Tina Fey bola výborná, až nečakane výborná!(20.11.2013)

50% Docela zajímavá nenáročná oddychovka se slabším příběhem (hlavně dějový zvrat ke konci byl absolutně zbytečný), která se hlavně díky Tině Fey může stát příjemným společníkem třeba pro sobotní odpoledne. Překvapivě i Paul Rudd hraje snesitelně. Zato Sheen zde má spíše takové malé nenápadné cameo. A to ještě na jeho poměry bídně zahrané. Potěšující zprávou také je, že režisér Weitz již netočí filmy jako Prci, prci, prcičky, nýbrž začal točit vcelku zajímavé filmy, které určitě neurazí. Ale asi málo kdo si některý z nich pustí opakovaně.(20.7.2013)

Není to špatný, na Tinu Fey bych se vydržel dívat pořád, kdyby byl na dvd bonus, jak si ráno půl hodiny vaří kafe, tak u toho budu pravidelně snídat. Navzdory mnoha klišé je to příjemný film, a jak scenáristi často neumí psát pro herečky, tady zas Karen Croner vůbec neumí psát mužský role, chudák Rudd opět neměl nic na práci.(18.6.2013)

Další hloubkový ponor do USA zvyklostí - tentokrát nás obeznámí s přijímacím řízením na elitní škole.. Samozřejmě tvůrci neopomenou navázat ta toto téma celou škálu sociálních problémů - s matkou, s přítelem, s chlápkem sympaťákem, znovunalezeným synem atd. Romatika chyběla, na drama moc vlažné a vtip padl jen jeden.. Takové nuda pro hospodyňky k žehlícímu prknu..(3.3.2014)

Tina Fey je skvělá scénáristka a skvělá herečka, ale proč i ona musí hrát v takovém braku. Paul Rudd je zde výborný, dokud nepřijde na řadu závěr, kde má hrát trochu více emocí. Jenže tentokrát to není jeho vina, ale vina blbého scénáře. Zajímavé postavy, které jsou rozprsknuté do trapného příběhu o tom, že jednou žena udělala chybu a snaží se jí najednou, z cizího impulsu, napravit. Jinak by se na to nejspíš vykašlala, ale najednou je strašně uvědomělá a dělá další kraviny. Anebo si po čtyřiceti letech uvědomí, že její dosavadní život stál za prd? Trochu pozdě, ne? Zase to hloupé americké moralizování, které nedává smysl.(21.10.2013)

• Tina Fey

• - Pesničku "We Are Young," ktorá sa objavila vo filme, naspievala austrálska speváčka Vassy. (Crybaby)

• - Film je adaptací knihy od Jeana Hanffa Korelitze, která nese stejný název. (wohna)