Admission

Admission

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2013, 117 min

Příjemné a nenáročné. Ambiciózní úřednice s nulovým vztahem k dětem se setkává se svým pravděpodobným synem a přehodnocuje své priority. Humorných situací tu sice příliš mnoho nebylo, ale na Tinu Fey se hezky kouká a Paul Rudd hraje také dobře. Nic, co bych si pustil ještě jednou, ale oddechnul jsem si u toho slušně. 60%(3.12.2013)

Není to špatný, na Tinu Fey bych se vydržel dívat pořád, kdyby byl na dvd bonus, jak si ráno půl hodiny vaří kafe, tak u toho budu pravidelně snídat. Navzdory mnoha klišé je to příjemný film, a jak scenáristi často neumí psát pro herečky, tady zas Karen Croner vůbec neumí psát mužský role, chudák Rudd opět neměl nic na práci.(18.6.2013)

• janeke

Mám rada filmy, v ktorých sa točí o univerzite a mám rada Michaela Sheena. Ale toto je učebnicová ukážka premrhania peknej témy, hereckých výkonov a niektorých fajn dialógov. Kvantum zbytočných scén, nelogické správanie postáv, čudesná Tina, ktorá s Paulom Ruddom tvorila pár úplne bez chémie... Po hodine pozerania som si uvedomila, že ma z tej nezmyselnej vaty rozbolela hlava. Jedinú hviezdičku dávam za Lily Tomlin, jej postava je vtipná a sympatická.(14.7.2017)

Další hloubkový ponor do USA zvyklostí - tentokrát nás obeznámí s přijímacím řízením na elitní škole.. Samozřejmě tvůrci neopomenou navázat ta toto téma celou škálu sociálních problémů - s matkou, s přítelem, s chlápkem sympaťákem, znovunalezeným synem atd. Romatika chyběla, na drama moc vlažné a vtip padl jen jeden.. Takové nuda pro hospodyňky k žehlícímu prknu..(3.3.2014)

50% Docela zajímavá nenáročná oddychovka se slabším příběhem (hlavně dějový zvrat ke konci byl absolutně zbytečný), která se hlavně díky Tině Fey může stát příjemným společníkem třeba pro sobotní odpoledne. Překvapivě i Paul Rudd hraje snesitelně. Zato Sheen zde má spíše takové malé nenápadné cameo. A to ještě na jeho poměry bídně zahrané. Potěšující zprávou také je, že režisér Weitz již netočí filmy jako Prci, prci, prcičky, nýbrž začal točit vcelku zajímavé filmy, které určitě neurazí. Ale asi málo kdo si některý z nich pustí opakovaně.(20.7.2013)

• Paul Rudd

• - Film je adaptací knihy od Jeana Hanffa Korelitze, která nese stejný název. (wohna)

• - Pesničku "We Are Young," ktorá sa objavila vo filme, naspievala austrálska speváčka Vassy. (Inspector)