poster

Chráněný Qak

Animovaný / Krátkometrážní

Československo, 1989, 5 min

Předloha:

Rudolf Čechura (kniha)

Hudba:

Petr Skoumal

Hrají:

Miloš Kopecký
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • troufalka
  *****

  Animovaná bajka o velkohubé žábě, která byla sice chráněná, ale nerozvážně si otvírala hubu na ještě větší chráněné zvíře. Co mi to jenom připomíná?(18.6.2014)

 • Karlos80
  ***

  Zajímavá a zcela ojedinělá spolupráce v dějinách československého animovaného filmu., Nejde o příbuzné, je to jen shoda jmen, jedno jméno všem televizním divákům naprosto známe, druhé v podobě režiséra, scénáristy a výtvarníka zcela zapomenuté, stejně tak jako tento ničím výjimečný a zajímavý film s hudbou pana Skoumala. Animace (výtvarné pojetí) měla blízko k filmům Macha a Šebestové, toho si nešlo nepovšimnout..(30.1.2014)

 • Snorlax
  ****

  Fík to není, ale vtipné to taky je, hlavně tedy ta pointa. Kopeckého animace měla hodně blízko k Bornově, kteroužto mám převelice ráda.(29.3.2015)

 • lubospoti
  ****

  Vážně to bylo o žabáku Qakovi? Dokonale mi ten příběh sedí na dnešní pány poslance a podobnou elitu.. V tom případě navrhuji řešení..Nahnat čápy do sněmovny..(29.3.2013)

 • honzic
  ***

  Dobrá pointa, co se hodí i na dnešní dobu. Hodnocení: 60 %(11.8.2014)

 • Fixa
  ***

  Průměrná novodobá bajka(5.5.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace