poster

Astronaut: Cesta domů

 • USA

  Last Push, The

 • USA

  Astronaut: The Last Push

Sci-Fi / Drama / Psychologický

USA, 2012, 85 min

Režie:

Eric Hayden

Scénář:

Eric Hayden

Kamera:

A.J. Raitano

Producenti:

A.J. Raitano
(další profese)
 • George Stobbart
  *

  Vesmírna misia na preskúmanie možností života na mesiaci Jupitera sa dobabre po tom, čo jeden z astronautov zomrie a ten druhý sa s pokazenou komunikáciou snaží zvládnuť trojročnú cestu späť na Zem. Extrémne nezáživný film, v ktorom sa hovno deje, iba otravný mumák fňuká sám vo vesmíre. Nudnejšie sci-fi človek tak ľahko nenájde.(5.10.2013)

 • Dexies
  *

  Tak jo, usnul jsem cca na 42 minutě ... tedy nuda, nuda a šeď v jednom ... mohlo to být výborný psychologický film třeba jako The Moon, ale tohle byla fakt nuda ... hlavní postava velmi nesympatická, příběh nudný a celkem předvídatelný ... Lance opět jen štěky :( ... zbytečný film ...(20.10.2014)

 • Hanys_
  **

  Michael mi přišel jako dost nesympatický morous, kterému jsem tu "basu" ze srdce přál. Jinak do půlky to bylo celkem příjemné překvapení, pak už to šlo s kvalitou lehce dolů a hlavně se nic moc neděje..4.5/10(30.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace