Astronaut: Cesta domů

Eric Hayden

A.J. Raitano

A.J. Raitano
  • George Stobbart

Vesmírna misia na preskúmanie možností života na mesiaci Jupitera sa dobabre po tom, čo jeden z astronautov zomrie a ten druhý sa s pokazenou komunikáciou snaží zvládnuť trojročnú cestu späť na Zem. Extrémne nezáživný film, v ktorom sa hovno deje, iba otravný mumák fňuká sám vo vesmíre. Nudnejšie sci-fi človek tak ľahko nenájde.(5.10.2013)

• Dexies

Tak jo, usnul jsem cca na 42 minutě ... tedy nuda, nuda a šeď v jednom ... mohlo to být výborný psychologický film třeba jako The Moon, ale tohle byla fakt nuda ... hlavní postava velmi nesympatická, příběh nudný a celkem předvídatelný ... Lance opět jen štěky :( ... zbytečný film ...(20.10.2014)

• Hanys_

Michael mi přišel jako dost nesympatický morous, kterému jsem tu "basu" ze srdce přál. Jinak do půlky to bylo celkem příjemné překvapení, pak už to šlo s kvalitou lehce dolů a hlavně se nic moc neděje..4.5/10(30.4.2014)