Reklama

Reklama

Překvapení

  • Česko Překvápko (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Oba podepíšou smlouvu se společností, která nabízí ukončení jejich života. Když to ale nejméně očekávají, milionář a sklíčená mladá žena se do sebe zamilují a musí najít způsob, jak se dostat ze svých závazných smluv. (CinemArt)

Videa (1)

Trailer 3

Recenze (18)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Nemôžem si pomôcť, ale svojou formou mi to strašne pripomínalo výborný britský film Wild Target (s Emily Blunt a Billom Nighym), avšak za úplne iných okolností. No tento holandský počin ani zďaleka nemal na spomínaný film. Hoci bola ústredná dvojica naozaj sympatická (predovšetkým Georgina Verbaan), tak tomu chýbal väčší dôvtip, a aj to odkrytie tajomstva a pointy celého príbehu bolo také akoby odfláknuté. Ale ako oddychovka sa to celkom dalo - proste film z kategórie "neurazí, no ani nenadchne". ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Europske filmy vedia velmi prekvapit,tento je sice nenapadny,no o to vacsiu radost zo zivota vo vas vyvola,originalny namet,prijemne sa na to pozera,herci su sympaticki,hlavne Georgina Verbaan je krasna,nechyba trosku vtipu,romantiky ci vaznosti a po skonceni mate usmev na tvari a hrejivy pocit vo vasom vnutri...:-) ()

Reklama

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Dobrý námet, len trošku ťažkopádne podaný. Ale k vážnosti témy a vnútornému rozpoloženiu hlavného hrdinu si myslím, že adekvátne. Film na zamyslenie a treba mať tú takú chvíľku, kedy vás zasiahne a vy ho môžete naplno precítiť. Mňa to minulo, napriek tomu sa tam dajú nájsť momenty a dialógy, ktoré potešia. Aj to prekvapenie je prekvapenie. 3 z 5 ()

Olík 

všechny recenze uživatele

V téhle romantické komedii jde doslova o život a přitom si plyne tak na pohodu, jako když ovčí babička plete svetr. Příjemná, nikam nikoho netlačící, nic nehrotící, nikam nespěchající tulipánovka, která je sice předvídatelná jako pes u plné misky, ale u které to tak nějak nevadí. Navíc, kolik má kdo za sebou holandských nebo belgických filmů? Takže příjemné je i seznámení s novými tvářemi….taková Georgina Verbaan je zrovna velká sympaťanda. Laskavé, pokorné, lehké…..nic za co by se měl kdokoliv stydět. ()

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Geniální nápad, sám bych to nevymyslel líp.. Bohužel je tu jen jeden dějový zvrat a o tom se navíc mluví, takže celý film mi bylo naprotsto jasné, co se stane a měl jsem pocit jako bych to už viděl, i tak je ale kvalitní zábava a slušná romantika - kdyby to nebylo tak předvídatelné, bylo by to prostě boží (prostě bych čekal a ocenil míň Hollywoodu, toť vše)...80% ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama