poster

Znamení andělů - Miserere

 • Francie

  La Marque des anges - Miserere

 • anglický

  The Mark of the Angels - Miserere

Thriller

Francie / Belgie, 2013, 106 min (Alternativní: 102 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EastWicka
  **

  Dost nepovedený slepenec, který dal dohromady někdo velmi nesoustředěný, kdo zaslechl cosi nejasného o tom, že mysteriózní témata jsou děsný terno, páč Dan Brown na nich vydělal balík, a že v Chile dlouho prosperovala jistá hororová kolonie Dignidat zahrnující i chudáčky zpěváčky.(25.3.2017)

 • Tom_Lachtan
  **

  Taková kravinka, co hraje na mysteriózní notu, má Depardieua, co se snaží být Jean Reno z Purpurovejch řek, má to černocha, co... Moment, ono je to celé jako Purpurové řeky, jen to má Chilské nacisty a je to v každém ohledu horší, což je celkem s podivem, když je předloha od toho samého autora. Jasně, není to úplně nejhorší, mám slabost pro tenhle druh mystery dobrodružnejch filmů (navíc s náckama, žeano), ale tohle má hroznou pachuť béčkovosti a hledání něčeho, co už někdo dávno vytěžil.(26.3.2017)

 • lillien
  ***

  Depardieu dosáhl rozměrů Obelixe už i bez břišních polstrů a chvílema to vypadalo, že při rychlejší chůzi musí padnout k zemi v nehrané infarktové křeči. Přesto je stále i filmovým gigantem, nejen obvodovým. I jako hvězda zůstává civilním a přirozeným, to se mi moc líbilo. Příběh je trochu nadsazená konstrukce o vraždících fakanech z přeživšího válečného experimentu. No proč ne, moc dobře vím, co ty malý likvidační zmije dokážou. Sousedovi parchanti v tom určitě museli taky hrát, též mi dokonale ničí ušní bubínky.(20.6.2014)

 • Morholt
  **

  Tak tu máme zase nesourodou dvojici detektivů, která se skrze zdánlivě obyčejný případ prokouše až do prohnilých pater vyšší politiky. A tentokrát to stojí za to, protože kořeny zločinců sahají až do nacistického Německa či do Pinochetova Chile. Já proti těmhle mysteriozním thrillerům v zásadě nic nemám, ale tady to šlo až na hranu absurdity. Způsob, jakým byly vyhlédnuté cíle likvidovány spadá spíše do kategorie X-Menů. A nezachraňovalo to ani tempo, akce a nedej Bože herci. Ti tomu vlastně nsazovali korunu resp. tu nasazoval Depardieu. Docela by mě zajímalo, koho napadlo poslat tohoto dvoumetráčka do scén, které vyžadovaly pohyb či dokonce běh. Kor když se Francouzům nabízel Jean Reno, jehož přítomnost by sice přinesla vlnu výčitek a srovnávání s Purpurovými řekami, ale pořád by to bylo lepší než tohle. 30%(27.6.2014)

 • Jizni Tlapa
  ****

  Zbytečně kritická hodnocení! 200kg Gerard a věčně vytočený čmoudí parťák tvoří výjimečnou nesourodou dvojku, která je právě tím zajímavým! Podobnost s Purpurovými řekami mi také nevadí! Mám rád háv tajemství a ponurou atmosféru! Velmi povedená historka s příchutí mystery prvků a napětí ý během celé stopaže mě nutí do 4hvezdickoveho hodno!(21.11.2017)

 • Joey Starr

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace