Reklama

Reklama

Američan v Číně

  • USA An American in China
Komedie / Drama / Romantický
USA / Čína, 2008, 86 min

Obsahy(1)

„Je na čase, abych si vybral směr, a daleký východ je stejně dobrý jako cokoli jiného,“ pokrčí rameny David Braddock přesně s tím druhem bezcílnosti, jakého se jeho rodiče u čerstvého absolventa vysoké školy obávali. David je nucen cestovat v zastoupení potápějícího se rodinného podniku do Šanghaje; zábava je u konce a David neochotně vstupuje do země podivně nezměněné moderním světem. Jeho tlumočnice , překrásná mladá dívka soustředěná tam, kde on je bez cíle, se pokusí Davidovi s jeho potížemi pomoct. Problém je, že, jak se zdá, nikdo ho nebere vážně ani tady! Ale navzdory jazykové bariéře, kulturním rozdílnostem, šoku z tamní kuchyně a tomu, že málem způsobí mezinárodní incident - láska vykvete. David se vrací jako jiný člověk, ale rodinnému podniku hrozí krach víc než předtím. David se vrací do Číny odhodlaný dořešit věci pracovní i osobní. Najde tahle ryba na suchu konečně svůj směr? (Filmbox)

(více)

Recenze (3)

KapitanKuraz 

všechny recenze uživatele

neviem co, ale na taku slabotu som kukal uz par krat a to ma nuti zmenit odpad a dat hodnotenie ktore sam nechapem. jednoducho sa na to nieco dobre pozera. ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

O ničem. 28letý James Snyder v hlavní roli (David) mě zaujal spíše svým tělem, než hereckým výkonem. Totéž platí i pro 37letého (!) Anthony Montgomeryho (Davidův kamarád černoch Sha). ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama