Dům na inzerát (TV film)

Komedie

Československo, 1981, 56 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (10)

Dříve než komedie - životní ponaučení o zaslepenosti matek vůči dětem. Nehodnotím zpracování, které taky nebylo špatné, ale motiv, který je bohužel pravdivý. Pouze nevěřím závěrečné omluvě, to se nestává.(27.2.2016)

Volné pokračování Pán na inzerát. Eda a Růžena žijí společně ve vilce. Syn Růženy chce ale vilu prodat a rodiče přestěhovat do krcálku. Vše se dozvídá František a vymyslí důmyslný plán...jak vyčůrané děti přečůrat. 50%(13.2.2013)

• LadyPupu

Překvapivě o něco lepší než předchozí Pán na inzerát. Dokoukat se to dalo, i když je pravda, že s vypětím všech sil.(27.5.2016)

• sator

Brněnská Tv...(12.6.2012)

Moje oblibena Zdenka v paruce...hmm. :)(12.4.2015)

Rozhodně jedna z těch lepších inscenací z brněnského televizního studia. Pravda, pár scén (včetně závěru) je trochu přitažených za vlasy, ale jako celek je tento snímek (zejména díky nadčasovému námětu) zdařilý.(1.12.2018)

• hermiona

O něco dramatičtější než předchozí díl. Klasická bitva o dům, jak se zbavit starých rodičů a získat majetek co nejdřív. Naštěstí méně senilní kamarádi najdou způsob, jak to hamižním dětem překazit.(31.1.2013)

Těžší než první díl, ale též kvalitní. Střízlivé emoce, málo klišé, nepředvídatelný děj, hezká inscenace.(31.5.2012)

• Pitryx

Já jsem si to musel pustit podruhé. Ne že by mne to tak zaujalo, ale abych to pochopil. Nepodařilo se to. Takže pro mne vcelku blbina. Lze jen pochválit herce, ale to je tak asi vše. Podruhé ne.(28.12.2017)

• fooggyy7

Komedie. To jsem se nasmál, až jsem se za břicho popadal(26.11.2018)