Dům na inzerát (TV film)

Komedie

Československo, 1981, 56 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

Dříve než komedie - životní ponaučení o zaslepenosti matek vůči dětem. Nehodnotím zpracování, které taky nebylo špatné, ale motiv, který je bohužel pravdivý. Pouze nevěřím závěrečné omluvě, to se nestává.(27.2.2016)

• LadyPupu

Překvapivě o něco lepší než předchozí Pán na inzerát. Dokoukat se to dalo, i když je pravda, že s vypětím všech sil.(27.5.2016)

Volné pokračování Pán na inzerát. Eda a Růžena žijí společně ve vilce. Syn Růženy chce ale vilu prodat a rodiče přestěhovat do krcálku. Vše se dozvídá František a vymyslí důmyslný plán...jak vyčůrané děti přečůrat. 50%(13.2.2013)

• sator

Brněnská Tv...(12.6.2012)

Moje oblibena Zdenka v paruce...hmm. :)(12.4.2015)

Těžší než první díl, ale též kvalitní. Střízlivé emoce, málo klišé, nepředvídatelný děj, hezká inscenace.(31.5.2012)

• hermiona

O něco dramatičtější než předchozí díl. Klasická bitva o dům, jak se zbavit starých rodičů a získat majetek co nejdřív. Naštěstí méně senilní kamarádi najdou způsob, jak to hamižním dětem překazit.(31.1.2013)

• Pitryx

Já jsem si to musel pustit podruhé. Ne že by mne to tak zaujalo, ale abych to pochopil. Nepodařilo se to. Takže pro mne vcelku blbina. Lze jen pochválit herce, ale to je tak asi vše. Podruhé ne.(28.12.2017)