Falešné přátelství (TV film)

Girl Fight

USA / Kanada, 2011, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (28)

Jako fajn, film dobrej, z reality, ze života...Ale co to?! Jak mohla vůbec dovolit, aby jim to prošlo, jak mohla být tak blbá? Nemyslím si, že jim to dojde.(15.6.2015)

• Ilus

Dvě hvězdy v podstatě jen za námět, zpracování je hrozné.(5.11.2013)

Nebolo zo najhoršie vzhľadom na fakt, že ide o televízny film, fakticky inscenáciu. Mohlo to byť trošku lepšie profesionálne spracované. Podstatu však film vystihol.(9.1.2014)

Celkem dobře natočený film, kdyby tam nebyl stín pravdivé události možná bych se nad tím tolik nepozastavila. Jelikož se tato událost udála, přijde mi to otřesné. Film bych povinně pouštěla na všech školách, aby si všichni uvědomili, že tady je něco špatně.(27.5.2012)

• Lucie505

Celkem dobrý. Film si překvapivě nelámal hlavu s nějakou cenzurou, což bych v hlavním vysílacím čase u podobného snímku předpokládala. Příběh je odrazem dnešní společnosti, moci a bezmoci. Těžko hodnotit nakolik se hlavní hrdinka zachovala správně. Pro někoho by bylo jistě tím nejhorším trestem právě špatné svědomí. Některé z těchto dívek ovšem potřebovaly přinejmenším zmrskat bičem!(31.5.2012)

Skvělý film ,který mě hrozně moc zaujal.Začátek filmu je takový čajíček a potom Haley brutálně zmlátí a film se poté točí jen kolem soudů,strachu a nenávisti.(20.7.2012)

Příběh, který píše život sám. Jediná část filmu, kdy to trochu zavánělo pověstným Happy Endem je konec, kdy oběť nereálně poprosí o co nejnižší trest pro pachatelky. No povězte... chtěli byste snad milost pro někoho, kdo vás mučil?(8.3.2014)

Po vyslechnutí prvních dialogů člověk očekává druhořadou teenagerskou záležitost spíše komediálního rázu, možná nějaký dramat končící happiendem doprovázený romantickou ztrátou panenství. No vážně! Já neměl ponětí do čeho jdu. Zničeho nic se na parkovišti válí naprosto domlácená outsider girl, která by vám mohla o třídním boji na středních školách v Americe vyprávět po svém. Vidět záporáky v sukních je zkrátka boží, nemluvě o tom, když vás film donutí přemýšlet nad tím, zda by skutečně i některé holky zasluhovali pořádně nafackovat. Nedonutí vás k tomu žádný šovinistický postoj, nebo bezpodmínečný cit pro rovnoprávnost, ale realisticky převyprávěný příběh o bezmoci slabšího článku ve světě laciné popularity v moderní společnosti, stále si udržující znaky chování zvířecí smečky.(25.8.2016)

1 2 následující >>