Fred: The Show (TV seriál)

Komedie

USA, 2012, 11 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

• honajz

Proč? Mankote, prooooč?! Proč třeba v českém dabingu (který ale asi kopíruje originál) mluví Fred hlasem čipmánků? Proč ty fekální vtípky? Proč ty vtipy, co nejsou ani vtipné, ale wtfakózní? Láska k tlusté spolužačce? Maminka baští plesnivý toast? Ze zásad fyziky komíhání tužkou? Proč?!(10.12.2012)

• Reesam

Větší blbost s prominutím neznám. Díku bohu, že to trvá vždy jen 10 minut. Je to tak blbý, až to není vtipný. Dabing? Taky hrůza a děs, v originále to zní líp. Dave Payne tímhle asi neprorazí.(5.4.2013)

• Michi88

BOŽE PROČ ??? Tenhle počin je kravina na n-tou. Kluk s hlasem jako chipmunk, který se chová trapně. Ani Daniella Monet alias Trina z V jako Victoria to nezachránila.(15.1.2013)

• honajz2

Už dost !.(10.12.2012)

• Sawk

Lucas nám přimočil do televiz něco, čemu opravdu nerozumím, nebo, co rozhodně nechápu ani v nejujatějším smyslu a zajímalo by mě, jestli má jeho Fred popularitu alespoň v Americe. Osobě bych se nedivil, protože tohle je jen minimalizace bublajícího bahna, co je poslední dobou vytvářeno, nebo co se líbí mládeži a dospělí na to řvou. Ačkoliv vůbec nevím, jak je to s tímhle, protože musí být jasné i tomu nejtupějšímu nezletilému, či zletilému, že tohle je prostě nevtipná, trapná a až urážející atomová bomba naplněná smrtelně nebezpečným jedem, jenž se šíří po světě jako vir! Takže by se dalo říci, že je to něco podobného, jako když bobr postaví hráz z hromady hoven! Upištěný Fred v hlavní roli se svým debilním nepřítelem Kevinem z tohoto představení v hovnech ucouraného hadru dělají naprostou "show"! Ať mi radši shoří dům, než abych si přiznával, že to ti dementi z Nickelodeonu opravdu povolili vysílat! {0%}(16.11.2014)

• Elbarto08

Why?(6.2.2013)

• sarkareifova

No to je něco strašného. Divím se že si ten herec nepřipadá trapně. Já v něčem takovém hrát, tak pak chodím kanálama.(13.1.2013)

• JackBurda

No ty vole!!!! Párkrát jsem se usmál, ale je to srajda, prosím, nesledujte.(17.11.2015)

Vtipný ,vedomý cringe. Paródia na dnes už normálne a trápne detské vlogy. Na tomto som letel ,keď youtube eštelen začínal! Za dnes už trápneho freda dávam nostalgických 5*(27.9.2018)

• tobias15

Brr, no to byla hrůza!! Vtipný to ani moc není, a ten jeho hlas, z toho je mi na zvracení!(4.1.2013)

Náhodou já se u každého dílu vždy bavím. Ze začátku ten dabing byl opravdu strašnej, ale po pár dílech jsem si zvykla. Je to rozhodně lepší než nějaká trapná Victoria..(14.9.2013)