honajz odpad!

Proč? Mankote, prooooč?! Proč třeba v českém dabingu (který ale asi kopíruje originál) mluví Fred hlasem čipmánků? Proč ty fekální vtípky? Proč ty vtipy, co nejsou ani vtipné, ale wtfakózní? Láska k tlusté spolužačce? Maminka baští plesnivý toast? Ze zásad fyziky komíhání tužkou? Proč?! ()

Reesam odpad!

Větší blbost s prominutím neznám. Díku bohu, že to trvá vždy jen 10 minut. Je to tak blbý, až to není vtipný. Dabing? Taky hrůza a děs, v originále to zní líp. Dave Payne tímhle asi neprorazí. ()

Michi88 odpad!

BOŽE PROČ ??? Tenhle počin je kravina na n-tou. Kluk s hlasem jako chipmunk, který se chová trapně. Ani Daniella Monet alias Trina z V jako Victoria to nezachránila. ()

Melios

Vtipný, vedomý cringe. Paródia na dnes už bežné, trápne detské vlogy. Na tomto som letel v dobe, keď youtube ešte len začínal! ()

sarkareifova odpad!

No to je něco strašného. Divím se že si ten herec nepřipadá trapně. Já v něčem takovém hrát, tak pak chodím kanálama. ()

xxxLussyxxx

Náhodou já se u každého dílu vždy bavím. Ze začátku ten dabing byl opravdu strašnej, ale po pár dílech jsem si zvykla. Je to rozhodně lepší než nějaká trapná Victoria.. ()