Všetci sú za dverami (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Slovensko, 1998, 40 min

Milan Lasica

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

Pokračovanie komediálnej diskusie so známymi postavami. Bolo to svojské, môj štýl to nebol a nie je, ale pre danú staršiu generáciu to malo, čo ponúknuť a vedelo to zabaviť širšie masy ľudí, najmä satira, ale aj bežný príjemný humor.(20.8.2012)

Krásný slovenský humor bardů komediálního nebe.(7.11.2017)

V markízackej produkcii vzniklo akési pokračovanie úspešnej talk-show Ktosi je za dverami. Legendárna dvojica humoristov si opäť pozývala svojich hostí, ale treba úprimne povedať, že humor už nebol to, čo bývalo.(15.7.2012)

Takze tento pokus od Narkozy spotvorit kultovu relaciu Ktosi je za dverami dost vysiel. Chvalabohu, ze cela Narkoza putovala postupom casu do ignore listu. Tam je jej podla mna dobre. 45 %(7.8.2013)

• Paity

Dvojici Lasica - Satinský jsem měl rád hlavně v jejich vystoupeních za komunistů, už ani nevím, jak se to jmenovalo ten pořad. Tohle mi přišlo takové dost a zbytečně pochmurné.(14.8.2013)

Síce to už nemá drive z dôb Ktosi je za dverami avšak inteligentný humor ostal. Bohužiaľ náhrada za L+S sa doteraz neukázala..(28.4.2013)

Už slabšia snaha o nadviazanie na staré dobré časy.Mnohé vtipy sa opakovali a niekedy až nasilu boli obaja zabávači tlačení k nudným vtipom. Teda aspoň taký som mal pocit. Inak je to skvelé, ale čo nebolo skvelé, keď sa tam objavili títo dvaja ?(3.1.2014)

Páni Lasica a Satinský boli zárukou dobrého humoru na Markíze, no tie časy sú už dávno preč.(19.8.2012)

• filmus

Lasica a Satinský boli komunistický zabávači, ich humoru som nikdy nevedel prísť na chuť, môj nazor je ten, že to mali zabaliť hneď po revolúcii, lebo na dnešnú dobu je ich humor nudný.(1.9.2014)

• Drslw

Mal to byť bombastický návrat L+S, nakoniec z toho bolo zúfalo nudné, nevtipné, zbytočné a drahé vylepšovanie kádrového profilu Narkózy. Jedna hviezdička iba z nostalgie...(14.2.2015)