Všetci sú za dverami

(pořad)

Dvojica Lasica-Satinský je aj po rokoch nenahraditeľná...  Milanovi Lasicovi a Júliusovi Satinskému, dvojici nezabudnuteľných humoristov a dlhoročných priateľov, vraj niektorí notorickí frfloši vyčítali, že si do svojej skvelej relácie Všetci sú za dverami vôbec nepozývajú ženy, ale stále iba mužov. Aby to napravili, Milan Lasica pre istotu hneď v úvode siedmeho vydania relácie (Pretože sedmička je nielen magické, ale i tak trochu zvláštne číslo - a pri niektorých reláciách dokonca aj číslo konečné, čo ale rozhodne nebol prípad tejto relácie!) povedal vyslovene protimužský vtip o tom, ako sa stretli tri feministky, Američanka, Francúzka a Slovenka... (oficiální text distributora)

Flego

V markízackej produkcii vzniklo akési pokračovanie úspešnej talk-show Ktosi je za dverami. Legendárna dvojica humoristov si opäť pozývala svojich hostí, ale treba úprimne povedať, že humor už nebol to, čo bývalo. ()

Marek1991

Pokračovanie komediálnej diskusie so známymi postavami. Bolo to svojské, môj štýl to nebol a nie je, ale pre danú staršiu generáciu to malo, čo ponúknuť a vedelo to zabaviť širšie masy ľudí, najmä satira, ale aj bežný príjemný humor. ()

Martin741

Takze tento pokus od Narkozy spotvorit kultovu relaciu Ktosi je za dverami dost vysiel. Chvalabohu, ze cela Narkoza putovala postupom casu do ignore listu. Tam je jej podla mna dobre. 45 % ()

Paity

Dvojici Lasica - Satinský jsem měl rád hlavně v jejich vystoupeních za komunistů, už ani nevím, jak se to jmenovalo ten pořad. Tohle mi přišlo takové dost a zbytečně pochmurné. ()

agassi68

Síce to už nemá drive z dôb Ktosi je za dverami avšak inteligentný humor ostal. Bohužiaľ náhrada za L+S sa doteraz neukázala.. ()

rivah

S tímto názvem jsem zhlédl pořad stažený z TV Markíza vyrobený 2000. Lasica a Satinský měli za hosta Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers. Ti byli výborní, zato L& S velmi slabí. ()

Wooke

Už slabšia snaha o nadviazanie na staré dobré časy.Mnohé vtipy sa opakovali a niekedy až nasilu boli obaja zabávači tlačení k nudným vtipom. Teda aspoň taký som mal pocit. Inak je to skvelé, ale čo nebolo skvelé, keď sa tam objavili títo dvaja ? ()

filmus odpad!

Lasica a Satinský boli komunistický zabávači, ich humoru som nikdy nevedel prísť na chuť, môj nazor je ten, že to mali zabaliť hneď po revolúcii, lebo na dnešnú dobu je ich humor nudný. ()

Drslw

Mal to byť bombastický návrat L+S, nakoniec z toho bolo zúfalo nudné, nevtipné, zbytočné a drahé vylepšovanie kádrového profilu Narkózy. Jedna hviezdička iba z nostalgie... ()