Ghost Recon: Alpha

Trent Opaloch

Pietro Scalia

Kostýmy:

Sammy Sheldon

Když to po 20ti minutách skončilo, tak jsem si říkal co to sakra... To je tak, když se někdo dívá na krátkometrážní film a netůší to. Moc mě mrzí, že to nemělo alespoň 90 minut. UAZ, BVP, Ostrava.... Svůj účel vzniku to rozhodně muselo splnit, neboť většina když už nemůže mít celovečerák, tak určitě (pokud má tu možnost) dá hned hru. Z vojenského hlediska by se našlo dost nedotažeností, ale který akční snímek tím netrpí?(30.5.2012)

Ubisoft překvapil. Každopádně je to jednoduchý a prostý příběh s akcí na závěr. Jen je škoda nevyužitý potenciál akce s robotem, nebo případně nepřátelští vojáci, kteří padají jak tráva pod sekačkou. "Ostravské" prostředí dalo tomu zajímavý šmrnc, ale jde vidět, že to nebylo nic jiného než herní intro vábící k paření her. 3*(7.6.2012)

Je až s podivem, že i "obyčejný" prolog, navíc výrazně časově omezen, předčí kdejaký hollywoodský akčňák. Po 25 minutách jsem si uvědomil, že chci víc, to se mi nestává často. Perfektní akce, zvuk, efekty. Páni režiséři by se měli zamyslet a hlavně inspirovat. PS: nevím proč mi ta chodící potvora lehce připomněla chodící tank ze star wars :D(27.5.2012)

Prvý zárez od Ubisoftu. Miestami je vidieť, že je malý rozpočet, ale filmu to nevadí, lebo trvá iba 25 minút. A to je zlé. Prečo to trvá iba tak krátko. Už teraz sa teším, čo bude ďalej prinášať pre nás herné štúdio Ubisoft, od ktorých očakávam v budúcnosti veľké diela a hlavne celovečerné s plnou minutážou a vyzbrojením. 4* - 85%.(24.5.2012)

Na 25 minutách dokonalé pojetí akce pro milovníky special forces v provedení jednotky Ghost Recon. Hraný krátký film na motivy oblíbené herní série Ghost Recon Toma Clancyho s futuristickými prvky. Filmík se točil v našich lůzích a objektech a vedle scifi výbavičky ghostreconů je k vidění i naše skromná vojenská bojová technika. Režie se zhostili chlapíci, co akci mají v krvi (stojí za akční animovanou Logoramou) a já jen doufám, že se jim dostane brzy možnost natočit něco celovečerního a tak skvěle pojatého jako je tento příspěvek k vydání hry na trh. Pro plné vychutnání videa doporučuji sluchátka a nebo poctivý subwoofer a volume na 12. hodinu.(24.5.2012)

• - Natáčení probíhalo v červnu 2011 v České republice, konkrétně například v v bývalé průmyslové zóně Dolní oblast Vítkovice v Ostravě. (Mtwongo)

• - Podľa slov tvorcov, boli najväčšími problémami počasie a veľká vzdialenosť od Prahy. (drake31)

• - Černý terénní vůz, který se ve filmu objevuje, je Toyota FJ Cruiser. (Adrai)