Reklama

Reklama

Ghost Recon: Alpha

všechny plakáty

Recenze (62)

teutates 

všechny recenze uživatele

Parta futuristicky navlečených šulinu se hraje na vojáčky na jakési odlehle elektrárně někde v prdelakovicích, úžasné! A jak chytře sejmou toho robota, že? Ty jo 4/10 Být tohle celý film, rázem neusnu, tak je to... Sem úplně hotový z toho jak všichni tady žerou vojáčky. Pohoóov, čelem stenu urazit! poklusem klus… ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Velmi příjemná jednohubka, která sice postrádá cokoliv navíc kromě high-tech vojenské akce, ale co taky můžete očekávat od filmu (asi prvního z řady) podle série taktických stříleček;) Technické kategorie radost pohledět (za kamerou Blomkampův věrný souputník Trent Opaloch), zvláštní prémie pro Čechy v podobě Karla Dobrého, a jasný příslib pokračování. Zkrátka proč ne, že. Jen by to mohlo být krapet míň zmatené - do doby, než to vyřeší případné další díly to necháme na přátelských 70%. ()

Reklama

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Budu to hodnotit jako reklamu ke hře, kterou tenhle krátkometrážní film také je. A jako taková, už nemohla být o moc lepší! V závěru nám ten jeden trik s pádem zabijáckého chodítka moc nevyšel, ale jinak na omezený rozpočet velmi dobrá akce. Možná nebýt utahaného začátku a s trochu výraznějším vizuálem, by to jako futuristická střílečka zafungovalo ještě o něco lépe. ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Na to, že to má laciný look, tak je to fakt pecka. Jsem spokojený po stránce akční, spousta parádních nápadů a herecké obsazení je úplně v pohodě, akce je přehledná a občas nějaká fajn hláška. // Pár detailů bych dotáhl, chybí pokračování, žádný souboj. // Jinak je to fajnovej kraťas, na amatérské podmínky víc než nadprůměrný výkon. Chci celevečerák! 9/10 PS: P90, pojď mi! ()

VojinRyan 

všechny recenze uživatele

Prvý zárez od Ubisoftu. Miestami je vidieť, že je malý rozpočet, ale filmu to nevadí, lebo trvá iba 25 minút. A to je zlé. Prečo to trvá iba tak krátko. Už teraz sa teším, čo bude ďalej prinášať pre nás herné štúdio Ubisoft, od ktorých očakávam v budúcnosti veľké diela a hlavne celovečerné s plnou minutážou a vyzbrojením. 4* - 85%. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (9)

  • Podľa slov tvorcov, boli najväčšími problémami počasie a veľká vzdialenosť od Prahy. (drake31)
  • Černý terénní vůz, který se ve filmu objevuje, je Toyota FJ Cruiser. (Adrai)
  • Natáčanie trvalo iba 19 dní. (drake31)

Reklama

Reklama