Show se uskutečnila 20. května 2012 v PNC Arena (Raleigh, North Carolina). Na kartě se sešlo deset zápasů.

1) Pre-Show: Kane vs. Zack Ryder
2) 20-Man Battle Royal (Vítěz si může vybrat zápas o United States nebo Intercontinental Championship)
3) Kofi Kingston & R-Truth vs. Dolph Ziggler & Jack Swagger (Tag Team Championship)
4) Layla vs. Beth Phoenix (Divas Championship)
5) Sheamus vs. Alberto Del Rio vs. Randy Orton vs. Chris Jericho (World Heavyweight Championship)
6) The Miz vs. Brodus Clay
7) Cody Rhodes vs. Christian (Intercontinental Championship)
8) CM Punk vs. Daniel Bryan (WWE Championship)
9) Ryback vs. Camacho
10) John Cena vs. John Laurinaitis (No DQ Match, pokud Cena vyhraje, Laurinaitis a kdokoliv kdo zasáhne do zápasu bude vyhozen z WWE) (TheSpearCZ)

figgo jr.

Z nejhorší PPV se stala nejlepší, i tak by se dalo shrnout letošní Over the Limit.Všechny důležité zápasy až na Main Event se skvěle vydařili a navíc se během show vrátil zpět do ringu i samotný Captain Charisma Christian a posunul dojem z celé PPV ještě o level výš.Over the Limit je zatím nejvydařenější PPV tohoto roku. ()

yaromir

Proč jsem to já blbec neohodnotil dřív, když jsem to sledoval hned druhý den po odvysílání? Jo - já víííím! Asi proto, protože mi to vůbec neutkvělo v paměti. *** za Kofiho a R-Trutha + Rybacka. ()

fabuloso

Prvé dva ročníky Over the Limit sa príliš nevydarili, takže očakávania neboli príliš veľké. WWE sa osvedčili tzv. pre-show zápasy a tak jeden zaradila aj na túto PPV. Kane vs. Ryder – nie som fanúšikom štýlu, aký títo dvaja predvádzajú. Ako „predjedlo“ však tento zápas poslúžil, potešilo ma Kaneovo víťazstvo. Hodnotenie: 5,5/10. Battle Royal – prekvapením bolo zaradenie 20-členného zápasu, ktorého víťaz mal právo na titulový zápas o IC alebo US title. Do ringu sa konečne vrátil Christian, ktorý napokon zápas vyhral. Počas 13-tich minút sme videli dostatok akcie v ringu, takže battle royal svoj účel splnil. Hodnotenie: 7/10. Kingston/Truth vs Ziggler/Swagger – jeden z najkvalitnejších tag tímových zápasov v WWE za posledné obdobie. Narazili na seba dva atraktívne štýly. Na jednej strane skvelí akrobati, na strane druhej výborní technici. Hodnotenie: 8/10. Layla vs Beth – latka bola nastavená vysoko a tento zápas ju výrazne nepodliezol. Samozrejme, s ohľadom na kvalitu akú predstavujú divas v WWE. Hodnotenie: 6/10. Fatal 4-Way – v zápase o svetový titul si to rozdali Jericho, Del Rio a dvaja supermani – Orton a Sheamus. Mač začal veľmi opatrne, ale postupne začal gradovať. Záverečná sekvencia plná atraktívnych finisherov bola len čerešničkou na torte. Škoda len toho víťaza. Hodnotenie: 8,5/10. Clay vs Miz – Funkasaurusovi asi nikdy neprídem nachuť, jeho gimmick mi je proti srsti. Veľa wrestlingu sme v tomto zápase nevideli, chudák Miz bol znovu zosmiešnený. Hodnotenie: 3/10. Christian vs Rhodes – Christian sa rozhodol bojovať o IC titul a to hneď v ten istý večer, ako získal právo na tento zápas. S Codym si očividne sadli, obaja patria k tomu najlepšiemu, čo môže WWE dnes ponúknuť. Zápas mal jedinú chybu, bol príliš krátky. Hodnotenie: 7/10. Punk vs Bryan – úradujúci šampión WWE mal na Wrestlemanii a Extreme Rules parádne zápasy proti Jerichovi, ale toto bol ešte vyšší level. Dvaja borci, ktorí začínali na nezávislej scéne v ROH sa ocitli na streche wrestlingového sveta. Predviedli neskutočný zápas, ktorý jednoducho treba vidieť. Snáď nám WWE ponúkne aj odvetu. Hodnotenie: 10/10. Ryback vs Camacho – absolútne zbytočné. Hodnotenie: 1,5/10. Cena vs Laurinaitis – najhorší main event za posledné roky. Toto jednoducho nebol wrestling, ale iba prostoduchá „zábava“, na ktorej sa asi bavili len Amíci. Jediné pozitívum bol heel turn Big Showa. Hodnotenie: 0/10. Over the Limit ostalo verné svojmu názvu. V niektorých chvíľach to bola jazda zakázanou rýchlosťou, pri ktorej sa tajil dych. A potom prišli chvíle, keď sa divák zobudil z krásneho sna do nočnej mory. Celkové hodnotenie: 7,5/10. ()