poster

Naked Boys Singing

Komedie / Muzikál

USA, 2007, 83 min

Kamera:

Troy Christian

Střih:

Troy Christian

Kostýmy:

Laura L. Brody
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • tomeš
  **

  Na nahotu na plátně si člověk překvapivě rychle zvykne a to, co zbyde, není nejhorší filmová adaptace - řekl bych až slavného - off-Broadway muzikálu. Tedy v případě, že divák je gay a chce si poslechnout písně o zákrutách gay života. Bohužel v mém případě, muzikály zrovna nemusím. Jedna hvězda za snahu (jen ať se taková dílka točí a divák si má z čeho vybírat), druhá za překvapivě nemarné herecké a pěvecké výkony. Výjimečně kvalitní je zvuk, což musí být tím, že se nahrával ex-post ve studiu (pokud to bylo live, kde měli schované mikrofony a porty?).(17.3.2013)

 • Mishqo
  **

  40% ... Pekní chlapci, dobrí tanečníci aj speváci, sem tam humor, ale inak dosť nuda. A po technickej stránke des.(11.5.2015)

 • janik.sk
  **

  Chlapci dobre vyzerali, pekne spievali aj tancovali, ale ani všadeprítomné hompŕlajúce sa penisy ma neprebrali z letargie.(19.4.2013)

 • TroiMae
  ***

  Tak urážet to nejspíš může nejvíc ty, které prostě uráží mužská nahota. Nepřišlo mi to nijak pokleslé nebo samoúčelné. A písně mi přišly docela zajímavé tím, že se týkaly mužů, (mužské) nahoty a těl.(22.8.2012)

 • Puerdraco
  odpad!

  Pro rány Kristovi! Já proti gajům v podstatě nic nemám (snad si je i vážím), ale tohle musí každého z nich, který má IQ vyšší jako houpací koník, urážet!(27.5.2012)

 • MBob
  *****

  Vtipný, přirozený sled muzikálových čísel, kde dominuje mužská nahota, která však není samoúčelná a vyvolávající senzaci ("pro někoho to budou druhé Vánoce"), jenž se zaobírá různými aspekty lidského (gay) života.(7.12.2012)