poster

Láska nikdy neumírá (divadelní záznam)

 • USA

  Love Never Dies

Drama / Muzikál / Romantický

USA, 2012, 121 min

Scénář:

Frederick Forsyth
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • adamcikv
  *****

  Geniální podívaná. Webber opět předvedl, že je mistrem muzikálu. Ačkoliv jsem osobně neviděl původního Fantoma a znám jen notoricky profláknuté melodie ("Phantom", "Music of The Night", ...), tohle se mi moooc líbilo. Píseň "Love Never Dies" je krásný zážitek a stejně tak kvartet "Devil Take The Hindmost". Parádní australské provedení a moc dobrý záznam. Pro mě špička. 100% (září 2013, DVD)(19.9.2013)

 • l.enik.c

  Ne, toto by bylo špatné i jako samostatný příběh, natožpak jako pokračování geniálního Fantoma opery. Jak podotkla moje mamka, asi už Weber trochu senilní či co. Ne, opravdu, hudba krásná, ale děj je šílený paskvil a jako fanynka Fantoma toto prostě nemůžu překousnout a raději se budu tvářit, jako by toto vůbec nevzniklo a chci zapomenout.(29.1.2017)

 • Faila
  ***

  Když jsem viděla, že je tenhle "film" červený, docela jsem se bála, že mi asi něco ušlo. Ale když si tak pročítám komentáře, zas tak mimo nejsem. Hudba byla nádherná, s texty už jsem měla docela problém, o něco hůř jsem snášela herecké projevy a kvůli příběhu jsem Love Never Dies málem ani nedokoukala. Některé momenty mi přišly opravdu zoufale trapné už v základu, takže ani jiné herecké obsazení by je nezachránilo. 3 hvězdičky dávám za hudbu a taky trochu z nostalgie, Erik je Erik.(13.2.2017)

 • skinny
  ****

  Takové prznění klasiky.....to, že tomu dávám 4* neznamená, že jsem byla nadšená. 2* za hudbu, která je úchvatná, písně "Till I hear you sing", "Beneath a monless sky", "The Beauty Underneath" a "Love never dies" jsou dokonalé (ne tak jako Music of the night ale i přesto...)a další 2* za Bena Lewise, který se jako Fantom a jako jediný opravdu snažil hrát a zpíval ze všech nejlépe. Jinak...kdyby to bylo nezávisle na originálu Fantoma opery, bylo by to vynikajicí, s výběrem jiných herců ale takhle...nejhorší na tom je příběh, námět, ta miluje toho, ten zas jí, ta zase toho....a nakonec pif paf a hlavní hrdinka umírá...no konec....o ostatních hereckých výkonech škoda mluvit, ti se "tak snažili" až to bylo otravné...co vyzdvihnu je příchod Fantoma ke Christine a jejich duet ( i když to jejich "again than again" je trochu mimo), jeho sólo hned na začátku, impozatní představení k písni The Beauty Underneath" ,Christinino sólo k písni "Love never dies". a společný duet Fantoma a Raula... jinak ten malej prdola (fantomův syn) byl nevýrazný a Fantom jako táta..to mě radši zabte..Christine pořád neví koho si vybrat, a když se konečně rozhodne (ano je to Fantom, nečekaně..to se nemohla rozhodnout hned na začátku?) tak umře...ironie osudu... a postava Raula je nesympatická až napůdu (stejně jsem ho nesnášela už předtím)....už to prostě nemá to kouzlo, není to ono srhnuto a podtrženo: námět otřesný, herecké výkony slabé (Výjimka Ben Lewis) zpěv občas trhá uši (Zvláště pak u Meg), nesmyslné dialogy (za co se Fantom Christine omlouvá, jsem nepochopila)......ono to nebylo špatné, jako samostatný nezávislý muzikál by to mohlo být i výborné ale nemůžu pominout fakt, že to mělo být "pokračování" Fantoma opery a vzhledem k této skutečnosti to nedopadlo dobře, možná na druhé třetí..několikeré shlédnutí změním názor..kdo ví..protentokrát 50% ps. nemusíte umět anglicky ani nepotřebujete titulky, abyste pochopili, o co tam jde...(26.8.2012)

 • Košoun
  ***

  Pokračování slavného muzikálu A.L.Webbera "The Phantom of the Opera" - zůstává dokonalá hudba, děj je jak vystřižený z mexické telenovely (ale ostatně i původní Fantom není úplně vrchol kreativity a napínavosti) a v tomto případě (záznam australské inscenace) se k tomu přidává kýčovitá přeplácaná výprava a průměrní herci, kteří nadpůrměrně zpívají. V celé té pompéznosti, hudební i scénické se ztrácí to hlavní - herectví a emoce a je to jaksi utopené a pro běžného diváka to bude nudná podívaná. Muzikál je to po hudební stránce dokonalý, místy pro mě povedenější než původní Fantom, ale jelikož mám také srovnání s londýnským nastudování, kde herci byli o třídu lepší, tak nemůžu hodnotit příliš vysoko. Každopádně je škoda, že tento muzikál ve světě neuspěl, zasloužil si leší osud...(13.8.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace