poster

Popelka v pasti

 • Velká Británie

  Trap for Cinderella

 • Slovensko

  Ohnivá vášeň

Drama / Psychologický

Velká Británie, 2013, 96 min

Režie:

Iain Softley

Předloha:

Sébastien Japrisot (kniha)

Scénář:

Iain Softley

Kamera:

Alex Barber

Producenti:

Dixie Linder, Robert Jones

Střih:

Stuart Gazzard

Scénografie:

Gary Williamson

Kostýmy:

Verity Hawkes
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  **

  Příběh je to velmi zajímavý, ale zpracování špatné. Nebyla jsem si jistá, kdo je vlastně ve skutečnosti kdo. Škoda, že je tu tolik nesmyslů, které mi pokazily celkový dojem z filmu. Více napětí, které by s k tomu to příběhu hodilo, bych uvítala. Takhle se u toho člověk musel moc soustředit. Byla jsem rozhodnutá film vypnout.(6.11.2013)

 • Detektiv-2
  ***

  V rámci možností velmi dobře zpracovaný film se zajímavým dějem. Film se mi líbil, ale závěr mě lehce zklamal, dle mě byl takový vypuštěný - nedotáhnutý do konce (představoval jsem si lepší vyvrcholení děje). Avšak celkový dojem filmu působí dobře a pomáhají tomu i představitelky dvou hlavních rolí. Jako celek film hodnotím 3,5*.(4.12.2013)

 • jprmusic
  ***

  Film to není zlý, jen není logický. neustálé střídání časových rovin mu hodně škodí stejně, jako spousta nedotažených věcí ve scénáři - počínaje násilným rozdělením dětských kamarádek (nevěra otce jedné z nich s matkou druhé a následná otcova sebevražda) a konče důvodem, proč ta chudá holka nezkontaktovala tu bohatou dřív - když se tedy měly tak rády. Jinak slušný, vydržel jsem až do konce.(23.8.2013)

 • kolodej1
  *

  problémem filmu je, že je založen na nesmyslech. Pokud má někdo amnézii, tak chápu, že si nemusí pamatovat, kdo je. Ovšem těžko může uvěřit tomu, že jen proto, že po výbuchu plynu jí musí restaurovat obličej, získá dokonalou podobu své kamarádky a to natolik přesnou, že ani intimní přítel nemá šanci poznat tu záměnu. A ona stráví zbytek filmu v pochybách, kdo že vlastně je. Potom už nemůže být vůbec divu, že ji nedojde tak jednoduchá úvaha, že když se dozvěděla, že Micky uměla plavat a Domenica ne, že svou identitu by tedy mohla zjistit tak, že by hupla do bazénu. Dalším nesmyslem je pak, že těžko někdo, kdo má vážné popáleniny, odejde z nemocnice s tvářičkou panenky, jen s nepatrnou stopou na tváři. I tělo měla zázračně zahojené. Samotné zpracování příběhu vůbec nebylo špatné, ale co je to platné, když je nutné to sledovat s vypnutým mozkem(25.7.2013)

 • Necrotongue
  ****

  Tak tohle bylo překvapení! Film, od kterého jsem příliš neočekával, mi přinesl slušně vystavěný příběh, který se vcelku drží knižní předlohy. Přestože jsem věděl, jak celý příběh dopadne, film mě bavil, tvůrci se s nepříliš jednoduchou předlohou dokázali zdárně popasovat a já jsem se ani trochu nenudil, výhrady mám k příliš zjednodušenému závěru a velice nerealistickému zpracování výbuchu plynu, to už zavánělo čirou stupiditou.(13.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace