Revoluce - Série 1 (série)

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2012–2013, 13 h 47 min

Billy Burke, Tracy Spiridakos, Giancarlo Esposito, Zak Orth, David Lyons, Anna Lise Phillips, Graham Rogers, JD Pardo, Tim Guinee, Maria Howell, Elizabeth Mitchell, Allan Graf, Brandon Molale, John Saint Ryan, Greg Sproles, Daniella Alonso, C. Thomas Howell, David Meunier, Ken Arnold, Shane Callahan, Adam Poole, Michael Mosley, Mark Pellegrino, Derek Webster, Joshua Brady, Dane Northcutt, Russ Russo, Tim Sitarz, Michael Bowen, Mark Jeffrey Miller, Jade Pettyjohn, Jeff Fahey, Ric Reitz, Kim Raver, Hunter Burke, David Andrews, Maureen Sebastian, Todd Stashwick, Phillip DeVona, Michael Roark, Colin Ford, Josh Coxx, Conor O'Farrell, Colm Feore, Nadej Kyla Bailey, Jason Davis, Keith Flippen, Griffin Freeman, TJ Hassan, Matt Lintz, Erin Áine Smith, Victoria Staley, Alyssa Diaz, Viviana Chavez, Reed Diamond, Michael Harding, Nishi Munshi, Robert Pralgo, Glynn Turman, Leland Orser, James Shanklin, Patrick St. Esprit, Major Dodson, Glenn Morshower, Nestor Serrano, Malik Yoba, Jon Briddell, Crystal Martinez, Matthew Stanton, Wayne Dalglish, Roger Floyd, Jeryl Prescott, Kate Burton, Leslie Hope, Dayo Okeniyi, Joshua Murray, Scott Poythress, Annie Wersching, Patrick Johnson, Gary Weeks, Jason Brooks, Timothy Busfield, Michael Gladis, Tom Nowicki, Judd Lormand, Daniel Thomas May, Ricky Wayne, Rus Blackwell, Ele Bardha, Michael Howard, Ramon Fernandez, Adam Boyer, Omid Abtahi, Derek Graf, Andrew Sensenig, Jessejames Locorriere, Mario Perez, Kyle Clements, Darrell Rackley, Mike Stanley, Morgan Hinkleman, Aaron Farb, Robert Neary, Kendall Ryan Sanders, Robert C. Trevelier, Nelson Bonilla, Zeeko Zaki, Pete Burris, Melissa Eastwood, Toochukwu T.C. Anyachonkeya, Eric Mendenhall

Komentáře uživatelů k sérii (1)

Nedá se svítit, rádoby drsná a neutěšená postapokalyptická budoucnost bez elektřiny mi v podání 'Revoluce' připadala "mládežnicky" naivní a kašírovaná, zvlášť pokud připočteme americké vlastenectví a odboj proti militaristické diktatuře za znovunastolení Spojených států. Trošku jako Costnerův 'Pošťák'. Tudíž mě drželo především postupné rozkrývání záhady (Abrams se nezapře), co a proč Výpadek před lety způsobilo a jaké odpovědi se skrývají v tajemné Věži. Finále sezóny se pak povedlo a výrazně pozměnilo herní plán.(24.4.2018)