poster

Revoluce (TV seriál)

 • USA

  Revolution

 • Slovensko

  Revolúcia

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2012 - 2014, 101 h 29 min (Minutáž: 42x43 min)

Hrají:

Billy Burke, Tracy Spiridakos, Giancarlo Esposito, Zak Orth, David Lyons, Elizabeth Mitchell, JD Pardo, Stephen Collins, Daniella Alonso, Maureen Sebastian, Steven Culp, Mat Vairo, Graham Rogers, Jessica Collins, Maria Howell, Tim Guinee, Colm Feore, Kim Raver, Nicole Ari Parker, Christopher Cousins, Billy Lush, David Meunier, Željko Ivanek, Cotter Smith, Jason Douglas, Shane Callahan, Anna Lise Phillips, Reiko Aylesworth, David Aaron Baker, Leslie Hope, Mark Pellegrino, Jeff Fahey, Michael Bowen, C. Thomas Howell, Jaz Sinclair, Brandon Molale, David Andrews, Burgess Jenkins, Michael Mosley, Derek Webster, Ric Reitz, Phillip DeVona, Michael Harding, Robert Pralgo, Matthew Lintz, Josh Coxx, Dane Northcutt, Colin Ford, Scott Poythress, Kate Burton, Christopher Matthew Cook, Christian Stokes, Tim Soergel, Cody Sullivan, Blake Hood, Katherine Willis, Adam Poole, Shelby Townsend, Bryan Friday, Todd Stashwick, Grant Merritt, Alyssa Diaz, Katie Aselton, Molly Moynihan, Trenton Rostedt, Rett Terrell, Roger Floyd, Tim Gunn, Daniel Thomas May, Brannigan Carter, Joshua Brady, Leland Orser, Olivia Grace Applegate, Andrew Sensenig, Elizabeth Lestina, Jorge A. Jimenez, Mark Jeffrey Miller, Gail Cronauer, Lassiter Holmes, Victoria Staley, Omid Abtahi, Conor O'Farrell, Major Dodson, Richard T. Jones, Michael Gladis, Michael Howard, Keith Flippen, Solomon Brende, Nishi Munshi, Crystal Martinez, Edward A. Duran, Michael Roark, Nadej Kyla Bailey, Edrick Browne, Hunter Burke, Terry Dale Parks, Brian Oerly, Ramon Fernandez, Patrick Johnson, Erin Áine Smith, Allan Graf, Patrick St. Esprit, Ricky Wayne, Judd Lormand, Adam Dietrich, Gonzalo Menendez, Greg Sproles, James Shanklin, Craig Nigh, Anthony Molinari, Viviana Chavez, Griffin Freeman, Mark Kubr, John Saint Ryan, Ken Arnold, Russ Russo, Tim Sitarz, Jade Pettyjohn, Jason Davis, TJ Hassan, Reed Diamond, Glynn Turman, Glenn Morshower, Nestor Serrano, Malik Yoba, Jon Briddell, Matthew Stanton, Wayne Dalglish, Jeryl Prescott, Dayo Okeniyi, Joshua Murray, Annie Wersching, Gary Weeks, Jason Brooks, Timothy Busfield, Tom Nowicki, Rus Blackwell, Ele Bardha, Adam Boyer, Derek Graf, Adam Beach, Patrick Heusinger, Matt Ross, Kenneth Wayne Bradley, David Stokey, Holt Boggs, Jim Beaver, Adam Sinclair, Barry Tubb, Anthony Ruivivar, Alanna Ubach, Waleed Zuaiter, Paul Wright, Mayra Leal, Jack Scalia, Joaquim de Almeida, Ken Edwards, Garrett Graham, Michael Papajohn, Daniel Henney, Bret Michaels, Timm Sharp, Morgana Shaw, Dietrich Adam, David 'Shark' Fralick, Tyrees Allen, Bug Hall, M.C. Gainey, Robert Kraft, Liz Tabish, Anthony De Longis, Brian Thornton, Colby French, Jessejames Locorriere, Anthony J. Caruso, Mario Perez, Richard Tavernaro, Kyle Clements, Chase Joliet, Darrell Rackley, Mike Stanley, Morgan Hinkleman, Casey Deidrick, Damon Carney, Nico Ford, Aaron Farb
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kothy
  ****

  Kvalitní sci-fi seriál z produkce J.J. Abramse. Na celém světě přestane jít elektřina a už se nenahodí zpět. Děj seriálu se odehrává 15 let poté v Americe, zničené občanskou válkou. Po výpadku se každý chtěl dostat k moci. 1. série se zabývá převážně ve východní části Spojených států, kde se nachází Monroova republika. Ten vládne pevnou rukou. Ale jeho vojáci jsou vyzbrojeni pouze zbraněmi jako v Napoleonských válkách. Většina nábojů se už vystřílela a nové vyrobit nejdou. Lidé se stáhli z měst a usadili se na venkově. Tam si vesele farmaří a žijí klidný život. Pokud jim ho někdo nenaruší. Příběh sleduje osudy rodiny Mathesonových, kteří toho o výpadku vědí hodně. Postupně se seznámíme se spoustou postav. Některé seriál časem opustí. Spojené státy jsou rozděleny na 6 částí: Monroova republika, Georgie, Texas, Colorado, Národ prérií a Kalifornie. Zatím seriál zavítal do 5 z nich. Postavy postupně začínají přicházet všemu na kloub a snaží se nahodit elektřinu. Zjistí, ale že to nebude tak jednoduché. Spoiler: Podaří se jim to, ale jen na chvíli. 2. série začíná výbuchem atomových bomb ve Philadelphii a Atlantě. Na scénu přichází nový hráč, Vlastenci. Ti se snaží pomocí svých nekalých praktik ovládnout celou Ameriku. A to jim přece naše parta hrdinů nemůže dovolit. Přibývá taky nových postav. Aaron k tomu ještě zjišťuje, že může ovládat nanity, kteří ve vzduchu blokují elektriku. Po dlouhých tahanicích se z bývalých nepřátel stanou přátelé a společně bojují proti vlastencům. Tento boj se jim nakonec podaří vyhrát. Ale bohužel to skončí docela otevřeně. Naniti neřekli své poslední slovo. Seriál byl bohužel ukončen, ale pokračuje komixem... "I'm Batman." :D(20.2.2013)

 • cerbygerby
  ***

  Po první sérii jsem trochu zklamán, čekal jsem asi trochu víc, protože námět byl skvělý. Lidstvo bez elektřiny... myslím že se z toho dalo vyždímat víc. Navíc mi nesedí dabing hlavního hrdiny, vlastně ani samotný herec není podle mě dobře zvolen, ale ostatní už jsou lepší, takže se to dá. Naštěstí se to ke konci začalo trochu rozjíždět a proto dám ještě druhé sérii šanci. Zatím tedy průměrné 3* a 50 %(11.9.2014)

 • klerik

  Tak ako ma nedostal Abramsov FRINGE, nechytil ma ani "Abramsov" Revolution. Nie moc originálne, málo napínavé... Mám pocit, že seriál ani nemá veľký potenciál rozvynúť niečo zaujímavé. Je to podobne zabudnté v minlom storočí ako je TERRA NOVA... Elizabeth Mitchell môžem (LOST, V) ale tu nemá jej postava okrem výzoru nič zaujímavé. Ani priestor...(18.3.2013)

 • O´Neill
  ****

  Pilot: Obrovský potenciál, zatím však dost nevyužitý. Jsou zde ale skvělí herci, dobrá hudba, výborný námět - pokud to scénaristi nezpackají, bude to hit. Zatím 60%. Po těch dílech už uděluji hvězdičky a sice trošku nadsazené čtyři. Seriál má luxusní zápletku, to jsem už řekl, bohužel z toho autoři ale netěží naplno. Zábavné to je, flashbacky jsou luxusní, ale pořád tomu něco chybí...Já jen doufám, že se to co nejdříve rozjede na maximum, potenciál tady totiž je nemalý.(20.9.2012)

 • Kosmik 1
  ***

  Po shlédnutí 1.série Heroes jsem hledal něco podobného ve stejném stylu. Našel jsem Revolution a shlédl pilotní díl a nezbývá mi než doufat, že další pokračování budou stejně tak dobrá jako pilot a dočkám se alespoň stejné kvality (nebo lepší) než Heroes. Zatím to vypadá hodně dobře, ale hodnocení si schovám na později, abych se neukvapil. :) EDIT 31.8.2014: Pilot hodně navnadil, ale zbytek příšerně zklamal. Neuvěřitelně pitomý děj a ještě pitomější chování postav. Ty si vlastně dělaj co chcou bez ladu skladu. Pořád mění své priority a své cíle. Jednou chce ta tohle pak zase támto, s druhým to samé jen v bledě modrém. Nevím nevím, není v tom žádný řád, ani určitý smysl a bohužel ani nějaký velký překvapivý zvrat, který by navnadil na další série (pokud budou). Takže za mě velké zklamání, jako elektrikář jsem čekal víc! Vivat ACbleskDC :D 50%(2.2.2014)

 • - Jeff Fahey a Elizabeth Mitchell si společně zahráli také v seriálu Ztraceni (od r. 2005). (Studioworks)

 • - V roku 2012 prebehlo na Facebooku hlasovanie, v ktorom mohli ľudia rozhodnúť, v ktorom meste by mal mať premiéru. Vybralo sa desať miest - Atlanta, Boston, Chicago, Denver, Los Angeles, Mineapolis, New York, Philadelphia, Salt Lake City a Seattle. (Greenpeacak)

 • - Roli Rachel Matheson měla původně hrát Andrea Roth, ale byla později nahrazena Elizabeth Mitchell. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace