poster

Max Payne: The Beginning of the End

Krátkometrážní / Akční

Španělsko, 2006, 8 min

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • TeeAge
  **

  Takto vizerá väčšinou fanušíkovská prvotina. Niekedy ale slabý začiatok môže predurčiť silné pokračovanie, v tomto prípade od tej istej nadšeneckej skupiny s názvom Max Payne: Valhalla. Je zaujímavé sledovať onen kvalitatývny posun.(31.1.2014)

 • Deimos
  **

  Net/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 8/10 Efekty 1/10/// +původní hudební doprovod, samozřejmě taky potěší že se někdo snaží Maxe alespoň takovouto cestou zfilmovat -nicméně je to hodně amatérské a je to hodně znát, nepotěší ani nízká kvalita obrazu a relativní krátkost/// V době vzniku by to byl čistý průměr, který by jistě udělal radost. Dnes zvláště po zhlédnutí perfektního snímku Max Payne: Valhalla je tohle kousek, který by měl být raději zapomenut./// Celkem 43%///(3.8.2012)

 • mzss1
  ***

  |50%| Poslední dobou mi nějak určité clipy nevadí. Sakra, já tomu říkám clipy, kdž jsou to krátkometrážní filmy. No, docela to šlo. Max Payna, mám strašně hrát oba dva díly pc her a dokonce i film mi hezky sednul. Zde je hudba a i určité převedení insporováno hrou, takže mě bavilo určité scény pozorovat a říkat si: Jéé, toto je první level, toto tamten atd. Vyvraždovačky byly natočeny amatérsky, ale pobavily, nic víc v tom není, spíš je to na 2*, ale k nostalgii k pc hrám dávám lepší hodnocení. Raz to celkem pobavilo.(10.12.2013)

 • korbitch22
  **

  Špatně zahraný,s mizerným vizuálem a výběr Paynovské akce vo ničem,ale je fascinující jak se za 6 let dokázali tyhle dva španělský cabrones vymakat,protože jejich pokračování,respektive jinak pojatý příběh Valhalla z roku 2012 je úplně o něčem jiném. 35 %(20.7.2012)

 • smetyl
  **

  Zbožňuju hru a jsem rád že se někdo alespoň vynasnažil převést skutečnou atmosféru hry do filmu. To se v celovečerním filmu Max Payne vůbec nepodařilo. Je to hodně amatérské a přišlo mi že v závěrečné scéně kdy má Max křičet bolestí nad ztrátou se spíš směje. Herecké výkony pod úrovní. Původní huba ze hry samozřejmě špičková! Děj nic moc. Druhá půlka které převádí do filmu začátek hry je o moc lepší než ta první kde se bezhlavě běhá a střílí.(1.1.2013)

 • SpaceOdyseus
  *

  Amaterske az na pudu. Jedna hvezda za snahu, jinak tu neni nic zajimaveho.(15.4.2016)

 • Crybaby
  *

  Atmnosféra tam bola, ale efekty, herci a dabing ešte horší ako v prvom krátkom filme o Maxovi. Bolo vidieť že je to úplne iná produkcia a zvuky, komixy z hry vôbec nezapôsobili. 2/10(24.2.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace