Cabaret Desire

Režie:

Erika Lust

Scénář:

Erika Lust

Vítejte v kabaretu Touha. Čeká vás večer plný vášní, tance a úžasné hudby. Za malý poplatek v místní kabaretní měně vám budeme předčítat ty nejsmyslnější povídky, deníčkové záznamy a příběhy, které se někdy, někde, někomu udály. Naši poetové vám dnes večer odhalí nejen své duše. Pohodlně se usaďte, vzrušující program právě začíná. (dopitak)

kaposlav

Oproti bežnému pornu je tu bádať dojem autentičnosti. Tie scénky proste pôsobili reálne, ale 2/3 filmu su staráta času. ()

dopitak

Mně nevadily žádné detaily, ale tenhle pokus o proklamované porno pro ženy mě prostě nebaví. Když se souloží, tak se souloží, a pokud je nutné před tím o tom povídat, mělo by to být alespoň A) ze života B) sehrané tak jako v klasickém péčku. Čehož ani jednoho se tady nedočkáme, a nápad nechat španělské herce namluvit film anglicky taky nebyl dobrý. Hned v úvodu na vás vybafne macatá Sofia Prada, a když budete hodní, tak vám rusky (nebo ukrajinsky?) něco pěkného zazpívá. Těžko aspoň jednu povídku vybrat jako zdařilou, a ty kecy v kabaretu, to je vyloženě trapas. ()

• Film získal v dubnu na Good for Her Feminist Porn Awards v kanadském Torontu hlavní cenu pro nejlepší snímek roku. (veronica 01)