Úplně normální

• USA The New Normal
všechny plakáty
USA, (2012–2013), 7 h 59 min (Minutáž: 21–22 min)

Justin Bartha, Andrew Rannells, Georgia King, Bebe Wood, NeNe Leakes, Jayson Blair, Ellen Barkin, John Stamos, Michael Hitchcock, Jackie Hoffman (více)

Epizody(22)

Recenze uživatele Stanislaus k tomuto seriálu (1)

Úplně normální (2012)

The New Normal mě jako seriál po prvních pár dílech velmi zaujal, ale v průběhu první série místy ztrácel dech, na povrch se dostávaly až příliš okatě poučné a sentimentální (v tom špatném slova smyslu) scény, nicméně zakončení první série se povedlo, takže se těším na další řadu. Nejvýraznějšími a vlastně i nejvtipnějšími postavami jsou (pra)babička Jane a Rocky Rhoades. Bakelitová Ellen Barkin si mě hodně získala svým hereckým výstupem a na NeNe Leakes jsem zvyklý už z Glee, kde mě též velmi bavila. Spousta vtipů sice přichází v důsledku jiného kulturního života vniveč, ale i tak jsem si mnohé horlivé diskuze a slovní přestřelky náležitě užíval. Asi nejméně sympatická postava je pro mě Clay, který mluví ještě hůř než malé dítě, a vedle toho někdy Shania, která by chvílemi potřebovala trochu uzemnit. Jinak k ústřednímu páru a jejich náhradní matce lze říct, že neurazí, ale nejsou nijak výrazní. Příjemná oddychovka se sympatickou stopáží, u které se musí občas přivírat oči, ale i tak hodně pobaví. ()