Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mata77
  ****

  Dvojdielny seriál sa snaží o sto-šesť ukázať hneď od začiatku v pútavom svetle. Snažia sa aj sympatickí herci v autentických kostýmoch, s náznakom buranského texaského akcentu, obklopení kulisami z 30-tych rokov 20. storočia, len aby navodili tú správnu atmosféru. Prvý diel na mňa ako žánrovka nepôsobí tým správnym silnejším dojmom, druhý diel ale celkový dojem vylepšil. Obávam sa tiež, že Clydov "šiesty zmysel" dostáva príliš veľa priestoru a pritom nepôsobí veľmi dôverihodne. Ako remake je to skôr priemer, ako seriálová dvoj-hubka stačí.(6.1.2014)

 • lucascus
  ****

  Důležité je především si uvědomit, že tato minisérie není v žádném případě remake legendrárního filmu z roku 1967. Proto bych se bránil jakémukoliv srovnávání těchto filmů (vlastně v tomto případě se o film ani nejedná, pouze o dvoudílný miniseriál). Naštěstí se tvůrci nakonec rozhodli pouze pro dva díly, třetí díl (jak bylo původně v plánu) by už něměl co ukázat. Ale i přesto se to dalo klidně hezky prostříhat a zůstaly by pouze dva kvalitní a akcí nabité díly. Odpadly by scény, které příběh dál nijak neposouvají a naopak ho přibržďují. Na druhou stranu musím pochválit tvůrce, že se v rámci možností snažili držet skutečných faktů, z čehož vyplývá i fyzická podoba ústřední dvojice (potěší pak totožné oblečení, které měli na sobě Bonnie a Clyde, když se fotili u auťáku). Má oblíbená Grainger (známá jako Lucrézia z "Borgiů") podala svůj klasický dobrý výkon, nezklamal ani Hirsch, herecky je tedy série zvládnuta na jedničku. Ovšem úplně zbytečné byly Clydeyho vize a zlé předtuchy, které zde působily uměle a příběhu škodily. To však neznamená, že bych měl jít s hodnocením pod 70 procent.(2.1.2014)

 • M.i.k.e
  ****

  na televizní mini sérii solidní záležitost,která sice vyloženě nenadchne,ale zároveň neurazí a divákům neznalým klasiky přinese to co by měla.Osobně mě nejvíc mrzí absence silnější atmsoféry a hlavně v první díle větší tah na branku.Zahrané je to každopádně dobře,jen je škoda,že Hirschův Clyde je v celé sérii až třetí nejvýraznější postavou.Za druhý díl,který už celkem frčí a disponuje i atmosférou je to za slabší 4.Možná až se konečně dopracuji k verzi s Beatym,dojde k přehodnocení...70%(20.12.2013)

 • Drtic
  **

  Verziu Bonnie a Clyde z Warrenem Beatty a Faye Dunaway s týmto rozhodne porovnávať nebudem pretože majú pramálo spoločné. Zbytočne nudné Clydove príbehy čo bolo pred tým než stretol Bonnie zaklincovali nepochopitelné a nevhodné vidiny, predtuchy ktoré ho bohužial sprevádzali po celý čas. Celý príbeh, ale plynul bez toho aby nejako viac zaujal nejako výrazne tomu nepomohla ani Holliday Grainger ktorá sa tu sice ako Bonnie našla, a to aj ako rozpravač u Hirscha to bolo trochu horšie. O akčné scény, prestrelky nieje núdza niektoré boli dokonca výborne zvládnuté, ale chýbalo tu viac näpatia možno keby sa s toho urobila plnohodnotná miniséria odstranili sa Clydove vidiny dej sa urobil trochu viac temnejším, a celkovo sa to viac natiahlo tak by ma to možno aj viac zaujalo takto to len pôsobí ako ďalší projekt ktorý rýchlo utiekol, a nevyužil svoj potenciál. Aspoň, že sa to nesnažilo hrať na city, a koniec bol výraznejší než by sa zdalo. Zo dve vety aby sa pochopilo aké, že to boli Bonnie a Clyde legendy boli stručné a výstižné.(11.2.2014)

 • erased
  ***

  Vždy zamrzí, když jsou upoutávky lepší, než výsledné dílo. Pokud tak tomu ještě je u tak vděčného tématu, jakým zločinecko-celebritní dráha Bonnie a Clyde bezpochyby je, zamrzí to dvojnásob. Trojnásob s takto skvěle obsazenou titulní dvojicí a třešničkou s tváří Williama Hurta navrch. Tříhodinovou minisérii totiž vyloženě stahuje ke dnu přihlouplý a k uzoufání nudný scénář a ani do očí bijící levná televizní produkce A&E ničemu nepomáhá. S hodnocením nakonec nejdu níž ani tak kvůli kvalitám celkového počinu, jako kvůli perfektním klipům a trailerům, které si z něj berou to nejlepší. Přesto je to docela hořké zklamání.(13.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace