Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mlle
  **

  Myslím, že jde o velmi dobré zpracování poněkud unylého a nepříliš rozšafného příběhu dvou ztracenců z dělnických slumů amerického středozápadu. Dialogy jsou vtipné, hudební doprovod excelentní. Legendě bylo učiněno zadost rafinovaně příjemným, teatrálním způsobem. Přesto, má-li se filmová podoba alespoň trochu držet reality, nezbytně se dříve či později rozplyne v impotentním nedostatku životní náplně, jež je fatální jak pro skutečný život, tak pro atraktivitu filmového příběhu.(28.10.2014)

 • M.i.k.e
  ****

  na televizní mini sérii solidní záležitost,která sice vyloženě nenadchne,ale zároveň neurazí a divákům neznalým klasiky přinese to co by měla.Osobně mě nejvíc mrzí absence silnější atmsoféry a hlavně v první díle větší tah na branku.Zahrané je to každopádně dobře,jen je škoda,že Hirschův Clyde je v celé sérii až třetí nejvýraznější postavou.Za druhý díl,který už celkem frčí a disponuje i atmosférou je to za slabší 4.Možná až se konečně dopracuji k verzi s Beatym,dojde k přehodnocení...70%(20.12.2013)

 • milka
  **

  Tak takhle ne. Místo stylového retra, na které lákaly slušné upoutávky, jsme dostali absolutní scénáristický nesmysl s Clydeovými sny a vizemi, jež zde nemají vůbec co dělat. Scénář je děravý, jak prostřílené auto, chování postav nedává smysl ani k zamilované dvojici si divák nemá šanci vybudovat nějaký vztah. Dojem ze slabého příběhu bohužel nevylepšuje ani rutinní režie, jež diváka spíše nudí, než aby děj svižně tlačila vpřed. Tempo je pomalé, napětí nulové a atmosféra třicátých let se také buduje hodně špatně, když máte k dispozici jen pár baráčků a přilehlé lesy.Nevyužitý potenciál tak musí aspoň zčásti zachraňovat povedené obsazení. Mezi Emilem Hirschem a téměř neznámou Holliday Grainger to skvěle funguje. Talentované herečce navíc nechybí ten správný půvab tehdejší doby. Sehranou dvojici pak doplňuje ještě charismatický William Hurt, jenž jde zamilovanému párečku po krku. Tohle zpracování tak můžete hned přeskočit a radši si pusťte legendární verzi s Warrenem Beatym a Faye Dunaway. 50%(17.12.2013)

 • Drtic
  **

  Verziu Bonnie a Clyde z Warrenem Beatty a Faye Dunaway s týmto rozhodne porovnávať nebudem pretože majú pramálo spoločné. Zbytočne nudné Clydove príbehy čo bolo pred tým než stretol Bonnie zaklincovali nepochopitelné a nevhodné vidiny, predtuchy ktoré ho bohužial sprevádzali po celý čas. Celý príbeh, ale plynul bez toho aby nejako viac zaujal nejako výrazne tomu nepomohla ani Holliday Grainger ktorá sa tu sice ako Bonnie našla, a to aj ako rozpravač u Hirscha to bolo trochu horšie. O akčné scény, prestrelky nieje núdza niektoré boli dokonca výborne zvládnuté, ale chýbalo tu viac näpatia možno keby sa s toho urobila plnohodnotná miniséria odstranili sa Clydove vidiny dej sa urobil trochu viac temnejším, a celkovo sa to viac natiahlo tak by ma to možno aj viac zaujalo takto to len pôsobí ako ďalší projekt ktorý rýchlo utiekol, a nevyužil svoj potenciál. Aspoň, že sa to nesnažilo hrať na city, a koniec bol výraznejší než by sa zdalo. Zo dve vety aby sa pochopilo aké, že to boli Bonnie a Clyde legendy boli stručné a výstižné.(11.2.2014)

 • erased
  ***

  Vždy zamrzí, když jsou upoutávky lepší, než výsledné dílo. Pokud tak tomu ještě je u tak vděčného tématu, jakým zločinecko-celebritní dráha Bonnie a Clyde bezpochyby je, zamrzí to dvojnásob. Trojnásob s takto skvěle obsazenou titulní dvojicí a třešničkou s tváří Williama Hurta navrch. Tříhodinovou minisérii totiž vyloženě stahuje ke dnu přihlouplý a k uzoufání nudný scénář a ani do očí bijící levná televizní produkce A&E ničemu nepomáhá. S hodnocením nakonec nejdu níž ani tak kvůli kvalitám celkového počinu, jako kvůli perfektním klipům a trailerům, které si z něj berou to nejlepší. Přesto je to docela hořké zklamání.(13.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace