Magické stříbro - hledání kouzelného rohu

• Česko

Magic Silver II

Rodinný / Fantasy

Norsko, 2011, 82 min

• misterz

Podľa môjho názoru slabšie ako jednotka, a to aj keď sa na to pozriem očami detí. Námet ako i dejová linka nepriniesli nič nové, iba osvedčenú schému detského dobrodružstva. Aj to poučenie na záver sa mi zdalo slabšie ako v jednotke. Podpriemer. 40/100(1.12.2018)

• ARI50

Pokračování a snaha vylepšení se podle mě nepovedla, tak ale přežil jsem tyhle modré trpaslíky.(12.6.2019)

Máme tu druhý příběh ze světa modrých a červených skřítků. Je to opět hezké, hlavně dětem se toto dobrodružství bude líbit. Mně už tam přišlo méně té magičnosti, která byla v prvním díle. Ale ta závěrečná píseň „Ta noc vánoční“ je přenádherná.(4.11.2018)

Taky hodnoceno synem :-).(17.3.2018)

Docela se mi líbí, jak jsou tyhle pohádky natočeny. Je to celkem profesionální, využívají se hezké exteriéry a celkově hezká místa, dokonce i ta fabrika do toho nějak zapadá. Příběh je takový banální, je to jen honička za kouzelným předmětem, ale pro děti je tohle docela snesitelné, jen se k české verzi asi nedostanou.(23.3.2017)