Mia a já (TV seriál)

Mia and Me - Abenteuer in Centopia

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Nizozemsko / Německo / Itálie / Kanada, 2011, 78x22 min

Daniele Poli

Takové blbinky. No holt je to pro děti. Ale že to dávají v noci, to mi nějak hlava nebere.(11.3.2019)

Preboha ľudia, je to rozprávka pre malé deti - načo to hodnotíte ako dospelí? Hodnotím za moju 5 ročnú dcéru a dávam za 5. Jediné mínus je, že jej čoskoro musíme kúpiť na narodeniny koníka Onchaa za 25€. Kladne hodnotím, že v tejto rozprávke netrhajú obraz tie šialené grafické efekty ako napr. Bakugan(31.1.2016)

Ale áno. Aj mne to na začiatku pripadalo ako blbá rozprávka na oblbovanie detí. Ale keďže som bol donútený si to popri deťoch pozrieť, prišiel som tomu na chuť. Čo, dokonca sa mi to aj začalo páčiť. A teraz sám čakám na ďalšiu časť :D Musím však povedať, že rovnako ako väčšina seriálov rozprávajúcich príbeh na pokračovanie, aj táto rozprávka zreje ako víno. Nová séria rozšírila potenciál a samozrejme viacej do seba má aj už dospelá hlavná hrdinka. Takže vážení, nazatracujte, pozrite si všetky časti (najmä 2015 sériu) a až potom komentujte. A čo, je pekné vrátiť sa do detských čias. No nie?(24.11.2015)

• honajz

Celé je to takové cukrkandlové a překvapivě bez fantazie, až si někdy při sledování tohoto skvostu říkám, zlatá Barbie. Navíc ty otřesné dialogy...(14.3.2013)

Mne to AŽ tak hrozné nepríde. Spočiatku som si hovorila to isté -je to somarina a trápnosť, konieckoncov, mňa vôbec nepriťahujú 3D animáky a postavy v nich, vrátane tohto seriálu, mi prídu odpudivé, i keď všeobecne mám rada jednorožce, tu mi sympatické vôbec neprišli. Na pohľad ma to absolútne nezaujíma. Ale ak sa do toho začnem vžívať, nejak ma to do seba vtiahne a musím to dodívať do konca. Videla som to len raz a len pár častí a teraz už nemám chuť to vidieť znova, ale niektoré časti na mňa urobili dojem. Myšlienka spojiť reálny svet s animovaným je mi veľmi sympatická. Je to pre mňa taký priemerný seriál, keďže animácia a postavy ma nezaujali, ale príbeh je dosť banálny.(1.12.2012)