poster

VEVO Presents: Demi Lovato - An Intimate Performance (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2012, 23 min

Hrají:

Demi Lovato

Komentáře uživatelů ke koncertu (11)

 • kingik
  **

  Předpokládám, že Demi Lovato má do důchodu ještě hodně daleko, tak proč sakra tenhle koncert byl jak pro zájezd mrtvolek. Její vystoupení bylo nudné, na usnutí a pro seniory, nikoliv pro náctileté fanoušky, kterých má jistě nepočítaně. Unplugged koncerty nemusím, a pokud mladá kočka sedí za mikrofonem v jedné strnulé poloze, je to pro mě jako diváka asi to nejhorší. Její známé písničky převedené do unplugged aranžmá byly docela slabota. Ta úprava se mně ani trochu nelíbila a zkrátka songy nezněly tak, jak měly. Demi však naživo zpívá perfektně. Bohužel je také perfektně nesympatická. Nezbavil jsem se dojmu nafoukané princezny s pěknou image a s kvalitním hlasovým fondem. Jenže převažoval nesympatický dojem a ten u mě rozhodl, že tohle hudební vystoupení mě příliš nebavilo. 40%(1.11.2013)

 • Handle
  *****

  Šílený usměv Demi Lovato v Camp Rocku mě odradil zajímat se o ní dál a měl jsem jí zafixovanou jen jako disney hvězdičku. Když jsem jí viděl v X-Factoru, přísáhám, že bych jí ani nepoznal. Postupně jsem se seznámil i s její tvorbou a především ta nová se mi opravdu líbila. Když nepočítám fakt, že mi je Demi opravdu sympatická a je to nesmírně charismatická holka a zaměřím se tedy obejktivně na její live vystoupení a především na An Intimate Performance, tak je neuvěřitelný, co předvádí. Mně se ani nechce věřit, že je to fakt naživo. A ten civilní a upřímný projev! Naprosto výborný a odzpíváno v podstatě bez jediné chyby. Troufám si tvrdit, že je to jedna z nejtalentovanějších mladých amerických zpěvaček v současné době - pokud nejste zaujatí, uznáte sami, že v tomto žánru je to prostě bomba.(13.6.2013)

 • U_S_O
  *****

  Pozrieť si to môžete tu: http://www.youtube.com/watch?v=MhCJPG4uMGU(15.10.2012)

 • A.Beech
  *****

  100% Amazing (ako fanúšik Demi, subjektívne nemám čo iné povedať). Objektívne, nad 90%. Ten kto dá tomuto "odpad", tak buď nevie kto je Demi Lovato, alebo nevie čo je to hudba, alebo je tu ešte jedna možnosť, že to nevidel.(19.9.2012)

 • Riley
  ****

  Teda musím říct, že jsem viděla Camp Rock I. i II. a životní osudy Demi Lovato nadále vůbec nesledovala (né, že by Camp Rock byl špatný - prostě příjemná Disneyovka). Až teď jsem náhodou narazila na X-Factor a nemohla uvěřit, jak se ta holka za dva roky změnila. Něbýt toho, že řekli její jméno, tak bych ji opravdu nepoznala. No ale k intimnímu vystoupení. :) Demi je sympatická a musím říct, že opravdu hezky zpívá a ,,její zpěv,, má charisma. Navíc mám akustická vystoupení velice ráda, takže si to klidně i ráda poslechnu znovu. Nicméně si nejsem jistá, co mám na tomto krátkometrážním, hudebním filmu hodnotit. Pokud to má být zpěv Demi Lovato, tak dost dobrý. :) Filmem bych toto ale asi úplně nenazývala.(17.12.2012)

 • Destinytte
  *****

  "Don't wanna break your heart, wanna give your heart a break." Já si nemůžu pomoct, ale mám Demi pořád víc v oblibě.(30.10.2012)

 • just_pie
  *****

  Úplný súhlas s A.Beech. :) Myslím si, že tí čo dali odpad to určite nevideli. Inak video je tu : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MhCJPG4uMGU .(31.10.2012)

 • nessbeal
  ****

  Veľmi pekná session, také príjemné počúvanie na pozadí popri surfovaní. Nie som žiadny fanúšik, ale mám rád hudbu, a toto hudba teda je.(19.9.2012)

 • OlushQa
  *****

  Jakožto fanynka Demi Lovato, jsem byla nadšená. Demi je velmi dobrá a talentovaná zpěvačka, to musí uznat každý ;). Nechápu lidi co dali odpad, buď nemají hudební sluch, nebo nemají rádi Demi, tak rovnou hází odpady.(6.4.2013)

 • Keledaia
  *****

  Hodnocení odpad mi přišlo v první chvilce opravdu směšné. Mrknutí na profily dotyčných (respektive na jejich záběr/vkus) mi ale situaci objasnilo. Věřím, že každý člověk, který není hluchý a předpojatý zároveň, hodnotí jen to, co viděl a slyšel. A nikoliv to, co si domyslel, aniž by tento záznam viděl/slyšel (což je u zmíněných evidentní, - nebo je tu pak možnost "a").(2.9.2012)

 • fun145
  *****

  napriek tomu, že pop music vôbec nemusím, (speedmetal, powermetal,...) tak k tomuto "kúsku" neviem nájsť správne slová. Snáď vám aspoň pomôžu tieto slová: demi is the Singer. Vážne ľutujem ľudí, ktorý to ohodnotili menej ako 2 hviezdami. ....(22.3.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace