Jackass: Děda Mizera

Jeff Tremaine

Lance Bangs

Sam Spiegel
  • Spiker01

Johnny Knoxville, ač ho mám celkem rád, v tomto filmu jako starej dědek nepředvádí ale vůbec nic světobornýho, natož vtipnýho. Je teda pravda, že nejsem fanda Jackass, ale tento film mě nudil tak moc, že už ani nechci nikdy znovu dokoukat konec, kterej jsem prospal...10%(7.1.2014)

Líbilo se mi, jak byl Bad Grandpa pojatý jako příběh o starém dědečkovi, kterému se dostane do rukou osmiletý vnuk a společně zažívají na cestě za vidláckým otcem plno dobrodružství a postupně si k sobě nacházejí cestu. Rozhodně nejlepší byla soutěž krásy a mnohokrát mi nešlo do hlavy, že nikdo neprokoukl, že je vše jen hrané.(25.1.2014)

Tři hvězdičky za tři parádní scény. Piňďour v automatu byl úžasný díky ksichtům lidí okolo. Scéna ve strip klubu faózní díky Johny Knoxvillovi a potom si i malý prcek zaslouží ocenění a to asi hlavně za scénu na soutěži krásy. Bohužel je ale film pospojován takovým nějakým dějem, kdy to není ani zábavný, ani zajímavý. Na zasmání je to ale snad lepší i než jiné filmy této skupiny, kde si spíš jen navzájem ubližují.(3.3.2014)

Já mám tu jackassáckou bandu rád. Člověk potřebuje jako sůl tu a tam se na dvě hodiny zřeknout dobrých mravů, klesnout svým léty pilovaným vkusem na to nejhlubší dno a vzápětí se dávit smíchy nad zábavou tak pokleslou, že ho ještě týden pronásleduje mučivý stud nad stupněm vlastní dekadence. Ovšem Bad Grandpa je jiné kafe. Chlapci se rozhodli vehnat své epizodní skopičiny do jakéhosi příběhové rámce, ale výsledek je bolestivě nefunkční sranec. Samozřejmě několik scének zajiskří vtipem, ale ona snaha udělat z toho regulérní film s regulérní příběhovou linií a regulérními hereckými výkony se rovná snaze uplácat bábovičku z řídké ranní stolice Davea Englanda. K tomu všemu se ta drhnoucí příběhová linie neštítí srdceryvného hovnaření, za které by se nemusel stydět kdejaký německý hnůj od Rosamunde Pilcher.(15.1.2014)

Občas som sa na tomto omyle prírody aj zasmial, najmä pri scéne kde mu visel vercajch zo slipov alebo keď sa vykládil na stenu v reštike. Dosť ma hnevá, že tvorcovia vysúvajú do takejto zlátaniny aj dej, ktorý bol príliš základný a vôbec nie zaujímavý. Malý chlapec ma dosť často vynervoval, no pri závere kde sa predvádzal ako little miss ma proste odrovnal. Taká suchá americká až rodinná blbosť pre tých, čo majú radi polomŕtvu zábavu. Ja uprednostňujem niečo, čo nie je len nonstop trápne a zábavné možno len tak v Dysneylande. Vtipné asi tak 10-15 minút. 55%(7.2.2014)

• - Názov filmu sa objaví v 7. minúte. (Johnny.ARN)

• - V 63. minúte môžete vidieť, ako vchádzajú do mesta Knoxville v štáte Tennessee, kde sa hlavný hrdina Johnny Knoxville narodil. Zaujímavý je aj rok založenia mesta Knoxville - 1791. Johnny Knoxville sa narodil v roku 1971. (zetpi)

• - Ide o prvý film, na ktorého scenári sa podieľali aj scenáristi, ktorí nie sú súčasťou "Jackass" tímu. Fax Bahr a Adam Small však už predtým sparodovali "Jackass" v seriáli MADtv. (m.a.t.o.)