Po stopách Marsupilamiho

Sur la piste du Marsupilami

HOUBA! On the Trail of the Marsupilami

Dobrodružný / Komedie

Francie / Belgie, 2012, 105 min

Já se na to tak strašně těšila. Chtěla jsem něco stejně ujetého a skvělého jako RRRrrr!!! Ale nic takového se nedostavilo. Pár vtipných momentů, skvělá potvůrka Marsupilami, vynikající Jamel Debbouze a docela slušný Chabat. Chtěla jsem film našlapaný absurdností a hláškama co mi potrhají bránici a dostala jsem akorát nevhodný záchvat smíchu u té scény v jeskyni a zcela jiný pohled na Merovingiana z Matrixu.(25.5.2013)

Bohužel očekávání po komedii RRRrrr se nepotvrdilo..Párkrát trefa s podobným humorem ale krom pejska ojíždějícího Jamela Debbouze do ucha bych komedii řadil do kategorie spíš těch menších diváků...Trapné scény kompenzovalo prostředí v čele s Marsupilamem..Vstup s reklamou na detský pletový krém je famozní :) Znovu bych se ale nedíval tak 3 s odřenýma ušima...(31.1.2015)

Je až k nevíře, jak dokáže taková pitomost při správném rozpoložení pobavit! Francouzským komediím jsem dlouho nemohl přijít na chuť, ale poslední dobou začínám měnit názor. Když se sejde nálada, správná volba filmu a láhev dobrého Bordeaux, je o příjemný večer postaráno. Tolik hlášek, výborný Jamel Debbouze (nechápu, jak dokáže hrát a hlavně tak "akčně" pouze s jednou funkčí rukou!) a neskutečná sranda u scén s Páji.(26.5.2013)

Už ve filmu Asterix a Obelix: Mise Kleopatra hrál Jamel Debbouze dost ujetou roli, takže jsem počítala, že v tom bude pokračovat.. Dle úvodní scény s papouškem se tak stalo... Hrozná kravina, ale upřímně jsem se několikrát zasmála, takže svou roli to splnilo :D To zvířátko úžasné.. Také roztomilé a ono to jí piraně :D(20.4.2014)

Na Marsupilamiho jsem dřív koukal, když běžel jako animovaný seriál a když jsem náhodou narazil na film, tak jsem si ho musel taky pustit. Marsupilami je hodně pěkný i když o proti seriálu tady hraje druhý housle a není ve filmu moc vidět. Děj se točí okolo podfukáře Pablita, který se snaží různě si vydělat, aby se postaral o svoje děti. Celkově je to hodně střelená komedie, ale bavil jsem se u toho daleko víc než třeba u posledního Asterixe a navíc Marsupilami je moc pěkný, takže za mě slabší 3*.(27.4.2013)

• - Jedná sa o zfilmovanie komiksu "Marsupilami" od belgického autora André Franquin. (Scraffy)

• - Jedná se o takzvané Animatoin-live-action, kresléný film prokládaný živou akcí. (Terva)

• - Ačkoliv se jedná o francouzský film, natáčení probíhalo v Belgii a Mexiku. (Terva)