poster

Po stopách Marsupilamiho

 • Česko

  Hurááá do džungle!

 • Francie

  Sur la piste du Marsupilami

 • anglický

  HOUBA! On the Trail of the Marsupilami

Dobrodružný / Komedie

Francie / Belgie, 2012, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Idoviren
  ***

  Já se na to tak strašně těšila. Chtěla jsem něco stejně ujetého a skvělého jako RRRrrr!!! Ale nic takového se nedostavilo. Pár vtipných momentů, skvělá potvůrka Marsupilami, vynikající Jamel Debbouze a docela slušný Chabat. Chtěla jsem film našlapaný absurdností a hláškama co mi potrhají bránici a dostala jsem akorát nevhodný záchvat smíchu u té scény v jeskyni a zcela jiný pohled na Merovingiana z Matrixu.(25.5.2013)

 • Viktooorka
  ****

  Už ve filmu Asterix a Obelix: Mise Kleopatra hrál Jamel Debbouze dost ujetou roli, takže jsem počítala, že v tom bude pokračovat.. Dle úvodní scény s papouškem se tak stalo... Hrozná kravina, ale upřímně jsem se několikrát zasmála, takže svou roli to splnilo :D To zvířátko úžasné.. Také roztomilé a ono to jí piraně :D(20.4.2014)

 • MiniRecenze
  **

  No, žádná sláva se zde moc nekoná, jedná se vlastně o takovou blbinu,kde je moc vtipů a jakože srandovních záběrů. Škoda že jsem se poprvé usmál až byla hodina filmu za mnou. Ono by se dalo s klidem říct, že závěrečných 40 minut jsem se začal bavit. Bohužel i samotné "stvoření" je taky dost nepovedené. Tvůrcům nestačilo, že stvořili nový druh pokémona, ale naskytne se nám dost odbitá vizuální podívana. A nejsem si ani jistý, jestli u toho vydrží i ratolesti. Já sám jsem to shlédl až na 3. pokus. NEPOVEDENÉ!!!(30.5.2013)

 • Tommassi3
  **

  "Chápu, že se vám teď o tom nechce mluvit.." ;) Přesně tahle replika, která naopak nutně snadno vyvolá výbuch smíchu, komentující však nesmírně trapnou předchozí pasáž s nadrženým čivavou skvěle dokumentuje, za jak obludně až kontrastně nevyrovnaný kus tahle šílenost vlastně platí, když ta veliká spousta skvostných nápadů přichází naprosto v niveč pod tíhou nechutností, zhovadilostí a dějové hlušiny.. Mistr nonsensu, režisér, scenárista a herec, Alain Chabat je prostě magor, snad by mu, především jeho filmům, i prospělo, kdyby se nesnažil ho prakticky celý ukrást pro sebe a věnoval se řádně jen té režii..(3.6.2015)

 • MMR
  *****

  Juuu, takový hezký zvířátko ten Marsupilami=) A jůůů, tolik skvělých hlášek zde. A jůůůů, hudba ve filmu skvělá. A jůůůůůůůů, jak mě dokáže taková blbůstka skvěle navnadit a potěšit, stačí pár parodických narážek, pár vtipných hlášek typu "Strom pokácí dřevorubce či ve 12:20 bude 17:43". A na závěr: "Hu, ha, huuha..." =D(22.5.2013)

 • - Jedná sa o zfilmovanie komiksu "Marsupilami" od belgického autora André Franquin. (Scraffy)

 • - Jedná se o takzvané Animatoin-live-action, kresléný film prokládaný živou akcí. (Terva)

 • - Ačkoliv se jedná o francouzský film, natáčení probíhalo v Belgii a Mexiku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace