Po stopách Marsupilamiho

HOUBA! On the Trail of the Marsupilami

Po stopách Marsupilamiho

Dobrodružný / Komedie

Francie / Belgie, 2012, 105 min

"A tak jsem si řekl, Žile? Pak jsem si uvědomil, že se nejmenuju Žil, a tak jsem si řekl, Dane?" První půl hoďky sice nuda, ale pak už je to opět klasická Chabatovská šílenost. Rrrrrr a Asterix se mu sice povedli o něco víc, ale i tak mě při sledování tohoto po celou dobu neopustil přiblbej úsměv. Chabat by filmy mohl točit častěji, jeho komedie vážně můžu.(27.7.2013)

• MiniRecenze

No, žádná sláva se zde moc nekoná, jedná se vlastně o takovou blbinu,kde je moc vtipů a jakože srandovních záběrů. Škoda že jsem se poprvé usmál až byla hodina filmu za mnou. Ono by se dalo s klidem říct, že závěrečných 40 minut jsem se začal bavit. Bohužel i samotné "stvoření" je taky dost nepovedené. Tvůrcům nestačilo, že stvořili nový druh pokémona, ale naskytne se nám dost odbitá vizuální podívana. A nejsem si ani jistý, jestli u toho vydrží i ratolesti. Já sám jsem to shlédl až na 3. pokus. NEPOVEDENÉ!!!(30.5.2013)

NEJDŘÍVE JSEM SI MYSLEL , ŽE JE TO HLOUPOST , ALE PAK JSEM SE ZAMYSLEL . A BYLO TO . OBČAS ZÁBAVNÉ , MÍSTY SLABŠÍ , NÁDHERNÉ TANEČKY A PÍSENˇ CÉLINE VČETNĚ KŘOVÍ VOJÁKŮ - PARÁÁÁÁDA , NO A PĚKNÁ ZVÍŘÁTKA I JEJICH MIMINKA . KDE SE TO DÁ SEHNAT ? ? ? TAKŽE SUMA SUMÁRUM LEPŠÍ TŘI , ALE MĚLO TO I NA VÍC . TO BYCH SE MUSEL ZNOVU NAD TÍM ZAMYSLET . OVŠEM JAMEL JE DOBRÝ HEREC , O TOM ŽÁDNÁ . ZŘEJMĚ SI TO LETOS PUSTÍM NA DVD . NA ODLEHČENÍ A POBAVENÍ V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ IDEÁLNÍ . TOŽ TAK .(29.5.2013)

"Mluvím všemi jazyky. Za 249 let jsem se je naučila." Tak to gratuluju, protože tato slečna vypadala tak na desetinu uvedeného věku a moc se mi líbila. Oproti tomu ta žlutá potvora s ocasem, tedy marsupilami, mě zase tak moc nezaujala. Nicméně o humorné situace nebyla nouze. Pobavily mě třeba hrátky s paralyzérem, léčba papouška, tanec Payů, fórky s Celine Dion nebo jízda na lamě. A taky jsem dostal poučení, že nabíjet marsupilamiho elektřinou se nevyplácí. Jelikož však netoužím být diktátorem, tak tuto informaci patrně k dalšímu životu potřebovat nebudu.(4.10.2016)

Na Marsupilamiho jsem dřív koukal, když běžel jako animovaný seriál a když jsem náhodou narazil na film, tak jsem si ho musel taky pustit. Marsupilami je hodně pěkný i když o proti seriálu tady hraje druhý housle a není ve filmu moc vidět. Děj se točí okolo podfukáře Pablita, který se snaží různě si vydělat, aby se postaral o svoje děti. Celkově je to hodně střelená komedie, ale bavil jsem se u toho daleko víc než třeba u posledního Asterixe a navíc Marsupilami je moc pěkný, takže za mě slabší 3*.(27.4.2013)

• - Jedná sa o zfilmovanie komiksu "Marsupilami" od belgického autora André Franquin. (Scraffy)

• - Ačkoliv se jedná o francouzský film, natáčení probíhalo v Belgii a Mexiku. (Terva)

• - Jedná se o takzvané Animatoin-live-action, kresléný film prokládaný živou akcí. (Terva)