poster

Scents and Sensibility

Drama

USA, 2011

 • DadysGirl
  ***

  Jasně, Jane Austen převedená do součastnosti vždycky vyvolává skřípání zuby... Ale není to tak hrozný.. Já na to koukala jako na normání romantickej film, kterej byl celkem příjemnej a hlavně perfektně obsazenej... Ashley Williams je moje nová "girl crush", druhá sestra taky cool... A hlavně Nick Zano! Fešák!!! A navíc chodí s Kat Dennings... A tím pádem je prostě úplně boží! A mě se to prostě celkem hezky koukalo... :)(25.1.2013)

 • silvusaak
  *

  Je to sladarna, vsichni to vidi uz z plagatu, no coz, provedeni me zklamalo, cekala jsem jinou verzi 2 Broke Girls.(26.4.2016)

 • Ivusha
  *

  To zas byla ptákovina. S románem Jane Austenové to má společná pouze jména postav, that's all. Pokud máme mluvit o herectví, to tam není. Co tam ovšem je? Blbost. Blbost hlavních hrdinek, dialogů, scénáře a vlastně všeho. Mé cynické já dává hvězdičku za to, že se zasmálo.:-) Chudák Jane, ta se určitě převrací v hrobě.(11.8.2012)

 • Mara12
  **

  Moderní filmová variace klasického románu Sense and Sensibility s naprosto přestřeleným koncem, z kterého musí být znechucené i zapřisáhlé milovnice kýčovité romantiky.(7.4.2013)