Scents and Sensibility

USA, 2011

Jasně, Jane Austen převedená do součastnosti vždycky vyvolává skřípání zuby... Ale není to tak hrozný.. Já na to koukala jako na normání romantickej film, kterej byl celkem příjemnej a hlavně perfektně obsazenej... Ashley Williams je moje nová "girl crush", druhá sestra taky cool... A hlavně Nick Zano! Fešák!!! A navíc chodí s Kat Dennings... A tím pádem je prostě úplně boží! A mě se to prostě celkem hezky koukalo... :)(25.1.2013)

• silvusaak

Je to sladarna, vsichni to vidi uz z plagatu, no coz, provedeni me zklamalo, cekala jsem jinou verzi 2 Broke Girls.(26.4.2016)

• Ivusha

To zas byla ptákovina. S románem Jane Austenové to má společná pouze jména postav, that's all. Pokud máme mluvit o herectví, to tam není. Co tam ovšem je? Blbost. Blbost hlavních hrdinek, dialogů, scénáře a vlastně všeho. Mé cynické já dává hvězdičku za to, že se zasmálo.:-) Chudák Jane, ta se určitě převrací v hrobě.(11.8.2012)

• Mara12

Moderní filmová variace klasického románu Sense and Sensibility s naprosto přestřeleným koncem, z kterého musí být znechucené i zapřisáhlé milovnice kýčovité romantiky.(7.4.2013)