Piggy

James Friend

Danny Potts

Scénografie:

Paul Burns

Thrillerov o vražde a následnej pomste je plno, ale v britskom vydaní je úspech väčšinou vopred zaručený. Napríklad preto, lebo vraždiace feťácke gangy asi nikto v obľube nemá, takže im človek želá čo najbrutálnejší koniec, alebo možno preto, lebo prostredie špinavých anglických sídlisk je už samo o sebe dosť "atmosfericky" nepríjemné - v každom prípade po zhliadnutí poniektorých britských filmov má človek pocit, že je to tam boj o život každý jeden deň. Ani tento prípad nie je výnimkou. Hlavný hrdina je slaboch a bez silného zabijaka "Piggyho" by vraždu svojho brata tak ľahko nepomstil, ale keďže je Piggy odhodlaný mu pomôcť, môže sa začať fajnový pouličný masaker. Drsné, surové, krvavé, brutálne. Záver nesadol, ale to prežijem. Komu sa páčil írsky Savage, s nadšením do toho.(30.5.2012)

• Dellamorte

Bola som komplexne zTHRILLERovná a ušetrila som si na tento Thrill ( nič podobné som ešte nevidela ) 2 bodíky. Presvedčivý napinák , ktorá Ťa LQ napne. Masku už dávno použila Nina R. ale nie až tak nezmyselne. Nebudem ale prísna a uznávam qualitnú filmáčinu aj cast. Opozeranosť už má ale vplyv aj na hodnotenie. Film Mi proste nedal nič. P.S. Máš aj ty pocit , že sa tie prasačie masky vo filmoch nejako množia ? Nie ? Neva, Ja áno.(30.5.2012)