• Srbsko

• slovenský

Clip

Drama / Erotický

Srbsko, 2012, 100 min

Malý velký svět mladičké Jasny aneb cesta teenagera za láskou, seberealizací, sebepoznáním a vyrovnáním se s těžkou situací v rodině. Aneb kdo se v tom ani trochu nenašel jakoby ani nežil. A pokud nemáte celé mládí natočené na mobilu, tak to už vůbec. A Milica Pavlovic je fakt Exkluziva.(6.9.2012)

Moralizujúce komentáre a súdy typu: tá dnešná mládež nemá hodnoty, morálku a zaujíma sa len o párty, chľast a sex sú poväčšinou mimo. Pretože stačí sa porozprávať s rodičmi, ich vrstovníkmi, kolegami v práci, či spomenúť si na vlastnú pubertu a na to, čo pútalo myseľ drvivej väčšiny vtedajších 14-16. ročných a aké mal kto túžby. Akurát mobilov nebolo a všetky drogy sa zliali do alkoholu a trávy. "Prínos" Klipu je v zameraní sa na zmenu formy: o čom sa pred rokmi len klebetilo cez prestávky sa dnes nakrúti na mobil. Striedajú sa tu zrnité momentky s kvalitnými zábermi. Linka rodičovskej ignorancie neveľmi šokujúca - je totiž pomerne typická pre tento vek. V kontexte filmu zaujali pesničky a najmä ich texty.(20.2.2013)

Láska je sex. Já nejsem nic. Já jsem všechno. Být výjimečný! Jak moc silná je touha být výjimečný. A bytí, to je nuda. Internet je mé místo. Hltám instantní zbytky. Fet zavírá oči a tiší, dovoluje se radovat. ,, ...Ale lidé byli stvoření s prázdným místem v jejich srdcích, které nedokáže nic zaplnit... '' No. Minimálně na tvorbě toho místa přepečlivě pracujeme.(22.10.2012)

Nebavilo mě to, neužil jsem si to, ale z kina jsem odcházel fyzicky naprosto vyčerpán. Ani náznak o humor, věrohodně zahrané skvělými herci a na režijní debut suverénní. Nějakou tu monotónnost už u artů neřeším.(31.8.2012)

chápu, že vyobrazení sexuálních scén mělo jakýsi smysl, ale mne přišlo neobyčejně otravné, jinak se mi film líbil, je příjemně surový a vlastně o "ničem," o dětech co poslouchají nejděsnější muziku co sem ve filmu slyšel. Jeden z nejmíň diváckých filmů, které sem viděl... Film, který ukazuje mírně poupravenou (přeci jen tam mezi mladými chyběl někdo "normální") bezmoc některých dospělých dětí(6.10.2012)

• - Film vznikal šest let, čtyři roky byla Maja Miloš v intensivním kontaktu s mládeží. Za tu dobu hovořila se stovkami mladých lidí, čímž se chtěla vyhnout ironickému odstupu. (JoranProvenzano)

• - Film získal hlavnú cenu na prestížnom filmovom festivale v Rotterdame a cenu holandských filmových novinárov. (Sufferer)

• - Hlavný hrdina hrá vo filme známu počítačovú hru “World of Warcraft“. (Johnny.ARN)