Vo štvorici po Slovensku

(pořad)
  • Slovensko Vo štvorici po Slovensku vlakom

Zábavný cestopis známych hercov z relácie Partička, ktorí objavujú krásy a tajomstvá Slovenska. (TV Markíza)

fabecc1222

5*je hlavně za první sérii, která je na 10*, je geniální, a považuji jí v rámci TV zábavy za jednu z nejlepších věcí, které jsem viděl, jelikož jsem se smíchy válel skoro po celou její dobu. Čtveřice chalanů Jakab + Kemka + Latinák + Miezga tady ve své sehranosti dokázala předvést to nejlepší v rámci svého humoru, který praktikují na slovenských obrazovkách již mnoho let. __________________________________________________________________________________________________ Škoda jen, že v dalších sériích se už Dangl klasicky utrhl ze řetězu, a začal do formátu cpát různé další věci jako trpaslíky, po zrušení Partičky také hry z ní, které sem vůbec nepasovali, a taky humorné situace už působili oproti první sérii dost uměle. ()

MM_Ramone odpad!

"Vo štvorici po Slovensku" - Zábavný cestopis slovenských hercov, ktorí objavujú krásy a tajomstvá svojej vlasti. To by celkom šlo. Lenže... to by musel tým našim krásnym Slovenskom putovať niekto úplne iný ako toto quarteto blbečkov z trapnej "Partičky". Lukáš Latinák nestojí za veľa, ale toho aspoň ešte ako tak znesiem. Zato zvyšnú trojicu Miezga, Klemka a Jakab nemôžem ani len cítiť. O ich hereckých kvalitách som vždy silne pochyboval, nikdy sa mi nepáčil ich humor a po zhliadnutí niekoľkých dielov tejto relácie sa mi sprotivili aj ako ľudia. Odpad! ()

redwik

Hlavne prvé 3 alebo 4 diely boli naozaj skvelé. Kto má rád Partičku tak si isto príde na svoje. Ba čo viac, môže sa dozvedieť o rôznych krásach Slovenska, o ktorých by inak nemal ani páru. Ja osobne som si vyhliadol pár miest, na ktoré by som sa určite chcel vo voľnom čase vydať. Skvelá zábava, viacero zaujímavostí, miestami však málo alebo naopak až príliš veľa humoru. ()

monikka87

Keď som sa dozvedela, že sa má tento projekt realizovať, tešila som sa, veď čo by sa dalo na tom pokaziť? Ukázalo sa, že mimo Partičky je humor tejto štvorice trápny (Latinák bol najnormálnejší, Kemka mi vyslovene liezol na nervy), tie silené scény boli na škodu veci. Niekedy to vyzeralo skôr ako inzercia na hotely, wellness atď. Neprofesionálny prístup - geografické názvy nesprávne napísané, popisy jednotlivých bodov pozostávali zo zopár viet z Wikipedie. Fajn boli krásne zábery z vtáčej perspektívy... v tom čase sa tuším šla aj Tour de France a bolo to porovnateľné. No a našlo sa aj dosť zaujímavostí, o ktorých som netušila, že na Slovensku máme. Celkovo ale sklamanie. ()

stolista

Česká Partička mě prozatím míjí (nevím,jestli je to dobře, nebo to stojí za zkouknutí..), ale tohle je docela fajn cestopis po Slovensku. Jasný, je to dělaný televizí, takže to má ten nádech "reality show".. ale dá se to. Taková příjemná 40minutová oddychovka a člověk se něco přiučí o bratrech sousedech. ()

• K najčastejšie objednávaným jedlám hercov a filmového štábu patril vyprážaný syr s hranolkami a tatárskou omáčkou. Producent Dano Dangl zvládol na jedno posedenie dokonca trojitú porciu. (rogger)
  • Filmové štáby, ktoré sprevádzali hercov v televíznej zábavno-cestovateľskej šou Vo štvorici po Slovensku, precestovali spolu 11 tisíc kilometrov. (rogger)
  • Seriál vyšiel na 420,000 eur bez DPH. (Danny88)