Vo štvorici po Slovensku

(pořad)
  • Slovensko Vo štvorici po Slovensku vlakom

Zábavný cestopis známych hercov z relácie Partička, ktorí objavujú krásy a tajomstvá Slovenska. (TV Markíza)

AdamesWWE

[5/10] Po prvom diely mierne sklamanie. Konečne prišlo na obrazovky niečo originálnejšie s dobrým námetom + dobrá kombinácia skvelých hercov, takže potenciál dosť veľký, ale predstavoval som si túto show trošku inak a lepšie spracovanú. Nieje to zlé, na pomery Markízy spracovanie nadpriemerné, ale obsahovo nie príliš zaujímavé. Putuje sa tu po Slovensku, počas toho sa herci premiestnujú z iných miest do dalších veľmi rýchlo, tieto strihy sú dosť neprehľadné a sťažujú orientáciu diváka v tom, a nepáči sa mi ani pozícia kamery, bud´ ide kamera za nimi, alebo sa tu ukáže pohľad kamery z výšky, takže mi to nepridá že by situácie ktoré sú trochu vtipné vznikali príliš spontátne, škoda. Miestami sa tu našli niektoré dobré a vtipné scény, ale je ich tu pomerne málo, očákaval som viac pretože títo skvelí herci sa perfektne ukazujú v Partičke a tu mohli ukázať dostatočne zábavných situácií. Táto show ma po prvom diely sklamala, ani komentár od Dangla a ukážky na zaujímavé pamiatky nevylepšia dojem z toho, že show je pre mňe nezaujímavá. Najmä obsahovo a tým hektickým spracovaním, strihom a kamerou je z toho ešte väčší guláš. Po druhej časti sú moje pocity zo show o trochu lepšie, ale fakt iba o trošku. Prakticky to isté čo v prvej časti, tá istá schéma spracovania akurát že viacej zaujímavejších momentov. Dve pozretia mi postačili, show na mňa pôsobí priemerným dojmom, preto priemerné hodnotenie. ()

TheNext

Na slovenske pomery, veľmi podarená show, 4 skvelý zabávači na cestách po slovensku predstavujú všetky kúty slovenska kam sa môže človek vydať na túru. Všetko v rámci slušnosti a slušného inteligentného humoru, keď že v dnešnej dobe je to ako prírodný ukaz niečo takéto zbadať na TV obrazovkách, najmä po tom čo tu straší Farma kde nebola ani jedna epizóda bez hádok a nadávok, a o Hotely Paradise ani nehovorím, alebo Extremné rodiny (robiť si srandu z postihnutého chlapca je fakt úbohe) . Táto štvorica si jednoznačne zaslúži 5 hviezdičiek. ()

stolista

Česká Partička mě prozatím míjí (nevím,jestli je to dobře, nebo to stojí za zkouknutí..), ale tohle je docela fajn cestopis po Slovensku. Jasný, je to dělaný televizí, takže to má ten nádech "reality show".. ale dá se to. Taková příjemná 40minutová oddychovka a člověk se něco přiučí o bratrech sousedech. ()

Polcas

Na tento cestopis som sa veľmi tešil,kedže túto štvoricu hercov mám celkom rád a takisto mám rád aj prírodu.Tešil som sa že sa dozviem niečo viac o slovenských pamiatkach.Ono to vyzeralo celkom nádejne,no ku koncu mi hrozne vadili tie na silu hrané a niekedy až trápne scénky.Rozhodne sa to dalo urobiť omnoho krajšie(viac prírody,viac pamiatok a menej sileného humoru). Edit: Za druhú sériu by si chalaňi (na čele s Danglom) zaslúžili po papuli. Trápne,nevtipné divadlo... ()

insurgentes odpad!

Toto musí být nějaký skrytý sociologický výzkum. Například na téma "na jak strašnou píčovinu se ještě lidi vydržej koukat". Nebo "je možné udělat celebrity i z naprostých hereckých a lidských nul?" Nebo "zkusíme vymyslet formát ještě debilnější než vyvolení, superstar a seriál ulice dohromady". To přece nemůžou myslet vážně. Že ne! Ty vole štípněte mě, ať se probudim! ()

• K najčastejšie objednávaným jedlám hercov a filmového štábu patril vyprážaný syr s hranolkami a tatárskou omáčkou. Producent Dano Dangl zvládol na jedno posedenie dokonca trojitú porciu. (rogger)
  • Filmové štáby, ktoré sprevádzali hercov v televíznej zábavno-cestovateľskej šou Vo štvorici po Slovensku, precestovali spolu 11 tisíc kilometrov. (rogger)
  • Seriál vyšiel na 420,000 eur bez DPH. (Danny88)