Vo štvorici po Slovensku

(pořad)
  • Slovensko Vo štvorici po Slovensku vlakom

Zábavný cestopis známych hercov z relácie Partička, ktorí objavujú krásy a tajomstvá Slovenska. (TV Markíza)

corona

Ak propagácia mesta Modra spočíva v tom, že protagonisti idú na voze okolo Štúrovej sochy a všetci vykrikujú opileckým hlasmi 5x za sebou:"Ľudevííííííít, Ľudevííííííííít", prípadne prezentácia Bošáckeho mikroregiónu spočíva v tom, že si Kemka 15 minút nechce dať do druhej nohy v známej miestnej pálenici, tak to si radšej prečítam turistického sprievdcu a naštudujem mapu. Dosť často mám pocit že nepropagujú miestne pamätihodnosti (inak naštevujú len tie chronicky známe) ale svoje osoby. Žiaľ, Markíza opäť neprekročila svoj tieň. ()

MM_Ramone odpad!

"Vo štvorici po Slovensku" - Zábavný cestopis slovenských hercov, ktorí objavujú krásy a tajomstvá svojej vlasti. To by celkom šlo. Lenže... to by musel tým našim krásnym Slovenskom putovať niekto úplne iný ako toto quarteto blbečkov z trapnej "Partičky". Lukáš Latinák nestojí za veľa, ale toho aspoň ešte ako tak znesiem. Zato zvyšnú trojicu Miezga, Klemka a Jakab nemôžem ani len cítiť. O ich hereckých kvalitách som vždy silne pochyboval, nikdy sa mi nepáčil ich humor a po zhliadnutí niekoľkých dielov tejto relácie sa mi sprotivili aj ako ľudia. Odpad! ()

SOLOM.

Zase až tak trapný se mi tento slovenský televizní pořad nezdá. Po všech těch ubohých reality show se na tohle dá alespoň dívat. Čtveřice „dobrodruhů“ herců občas plní zajímavé úkoly, to že se u toho chovají jak idioti to už je věc druhá. Navíc se divák může alespoň podívat na několik zajímavých míst u našich sousedů. ()

ARI50

Že jsou debilně nemožní nevadí, já se aspoň usmál, někdy to bylo slušné, prostě v pohodě dobrodružství. ()

Marek1991

Ukážky slovenských krás fajn, zábava občas, ale ten humor je taký doslova hraný, trápny, názov chce vyťažiť zo známych filmov, nuž akosi sa na tom nezabávam. ()

zablaga

Chalaň, to je relácia ako má byť! Tak okrem skvelého humoru, ktorý vytvárajú nám aj zaujímavým spôsobom približujú Slovensko a pamiatky? Teším sa na každú sobotu a nový diel. Kto má rád ich humor, bude mať rád aj toto :) ()

hous.enka

Partičkovský humor a propagace slovenských krás - jsem zkrátka okouzlena. Po čtvrtém díle dávám jednu hvězdu dolů, protože ten humor je opravdu chvílemi absurdní. Ďuro, máš tohle zapotřebí? ()

rt12

Slovenský Partičkový ,,Amazing" po krásách a zajímavostech Slovenska. Výborná zábava a i poznání koutů Slovenska, které stojí za navštívení. Naši by mohli taky něco vymyslet. ()

Martin741

Vazeni normalizacni sudruhovia, klobaskovi inzinieri, moralne autority, uspesni - i menej uspesni - absolventi VUML, lokalne nazorove autority, spolupracu s STb aktivne popierajuci agenti, nasrane feministky, militantni katolici, mentalni invalidi, odpadisti, jednohviezdickovi uzivatelia, samozvani psychologovia a zakomplexovane a zamindrakovane nuly. Po dlhom case sa konecne objavila relacia, ktora kupodivu ma co ponuknut. Tak napriklad krasu hor, kotlin, nizin a sidel SR, dobre dialogy a v neposlednom rade aj kus zabavy. Samozrejme, tento humor casto nie je z hlav ucinkujucich, ale z kadejakych filmov, a dokonca je miestami sileny a obcas nudi. Nic to vsak nevadi, dialogy sa nemusia brat smrtelne vazne, mozu byt dokonca aj odlahcene. Ucinkujuci mi extra nevadia, ale zase nie som ziadny ich megafanda. Takze slusnych 77 % ()

drake31

Čo môže vzniknúť spojením štyroch najzábavnejších hercov/komikov na Slovensku a nápadu na prezentovanie Slovenska v tom lepšom svetle ? Tak určite niečo k*rva zaujímavé. Prvá časť bola, povedzme si to úprimne, to najzábavnejšie čo sa na Slovensku vyprodukovalo za posledných pár rokov. Prvoradým cieľom je samozrejme prezentovať našu malebnú krajinku, a ukázať tie naše divy .... avšak to najzaujímavejšie pre mňa bola tá interakcia medzi štvoricou protagonistov, a následne vytvorenými párikmi. Títo páni ponúkli skvelú zábavu, a dokázali okoreniť projekt ktorí by bez ich účinkovania v ňom nemal sebemenšiu šancu na úspech v akejkoľvek televízii. Obzvlášť duo Kemka - Jakab bude v neskorších fázach ťažko prekonateľné, akoukoľvek inou kombináciou, ale pri tomto tvrdení sa rád nechám pomýliť. U toho všetkého pobavenia sa človek aj niečo dozvie a to aj o miestach o ktorých ani nemal potuchu že sa na Slovensku nachádzajú (alebo som jediný ?). Jediné čo mi trošku vadí že mám problém sa orientovať v tom ich celom putovaní, ale to je asi moja chyba. Vo štvorici po Slovensku je jeden z mála zaujímavých slovenských televíznych projektov, len to dotiahnuť do úspešného konca .... [po niekoľkých dieloch] Humor sa kamsi vytráca, a tie zásahy tvorcov pôsobia neskutočne rušivo. Prečo ich nemôžu nechať kráčať a objavovať krásy slovenska bez toho aby tam dávali kadejaké pi*oviny ktoré celý tento formát kazia. Mám pocit že čím to dlhšie trvá tým sa to horší a aj chalaňi začínajú byť pekne otravným, zdravím hlavne Kemku a Miezgu ... Som zvedavý ako to celé dopadne, ale bojí sa že nie moc dobre ... ()

fabecc1222

5*je hlavně za první sérii, která je na 10*, je geniální, a považuji jí v rámci TV zábavy za jednu z nejlepších věcí, které jsem viděl, jelikož jsem se smíchy válel skoro po celou její dobu. Čtveřice chalanů Jakab + Kemka + Latinák + Miezga tady ve své sehranosti dokázala předvést to nejlepší v rámci svého humoru, který praktikují na slovenských obrazovkách již mnoho let. __________________________________________________________________________________________________ Škoda jen, že v dalších sériích se už Dangl klasicky utrhl ze řetězu, a začal do formátu cpát různé další věci jako trpaslíky, po zrušení Partičky také hry z ní, které sem vůbec nepasovali, a taky humorné situace už působili oproti první sérii dost uměle. ()

mirec88

Nechápem odpady. Podľa mňa výborná partičkovská show spojená naviac s poznávaním Slovenska. Bavil som sa výborne, aj keď niekedy to už bolo na hrane absurdnosti, ale ako celok som spokojný. Výborný letný oddychový cestopis. ()

insurgentes odpad!

Toto musí být nějaký skrytý sociologický výzkum. Například na téma "na jak strašnou píčovinu se ještě lidi vydržej koukat". Nebo "je možné udělat celebrity i z naprostých hereckých a lidských nul?" Nebo "zkusíme vymyslet formát ještě debilnější než vyvolení, superstar a seriál ulice dohromady". To přece nemůžou myslet vážně. Že ne! Ty vole štípněte mě, ať se probudim! ()

klúčik

Príjemné spestrenie prázdnin. Nevidel som všetko , len niektoré diely , niekedy som sa zasmial a nebolo to až také zlé.. No chcel by som vedieť či pán Kemka je naozaj taký blb , alebo to len hral ??? Hodnotím 60=. ()

Billie777

Miluju slovenskou Partičku, partičkovský humor a miluju čtveřici těchto herců. Já jsem se bavila skvěle, moc mile se na to dívalo ale přiznám se, že kdyby v tomhle pořadu účinkovaly jiní herci než tyhle chalani z Partičky, tak by touha vidět tenhle pořad byla menší. Já je prostě žeru! No ale navíc jako Češka to beru i tak, že se díky tomuto pořadu také dozvím něco víc o Slovensku, ktoré je naozaj krásne. :) ()

AdamesWWE

[5/10] Po prvom diely mierne sklamanie. Konečne prišlo na obrazovky niečo originálnejšie s dobrým námetom + dobrá kombinácia skvelých hercov, takže potenciál dosť veľký, ale predstavoval som si túto show trošku inak a lepšie spracovanú. Nieje to zlé, na pomery Markízy spracovanie nadpriemerné, ale obsahovo nie príliš zaujímavé. Putuje sa tu po Slovensku, počas toho sa herci premiestnujú z iných miest do dalších veľmi rýchlo, tieto strihy sú dosť neprehľadné a sťažujú orientáciu diváka v tom, a nepáči sa mi ani pozícia kamery, bud´ ide kamera za nimi, alebo sa tu ukáže pohľad kamery z výšky, takže mi to nepridá že by situácie ktoré sú trochu vtipné vznikali príliš spontátne, škoda. Miestami sa tu našli niektoré dobré a vtipné scény, ale je ich tu pomerne málo, očákaval som viac pretože títo skvelí herci sa perfektne ukazujú v Partičke a tu mohli ukázať dostatočne zábavných situácií. Táto show ma po prvom diely sklamala, ani komentár od Dangla a ukážky na zaujímavé pamiatky nevylepšia dojem z toho, že show je pre mňe nezaujímavá. Najmä obsahovo a tým hektickým spracovaním, strihom a kamerou je z toho ešte väčší guláš. Po druhej časti sú moje pocity zo show o trochu lepšie, ale fakt iba o trošku. Prakticky to isté čo v prvej časti, tá istá schéma spracovania akurát že viacej zaujímavejších momentov. Dve pozretia mi postačili, show na mňa pôsobí priemerným dojmom, preto priemerné hodnotenie. ()

unagi

Jednoznačne sa musím tešiť z tohoto TV programu. Dôvod? Dnešná civilizácia má trend sedieť pred telkou a kukať na blbosti. Veď čo nám iné môžu ponúknuť na Slovenských TV staniciach? A táto blbosť aspoň ukazuje krásne zákutia Slovenska o ktorých bohužial ani nevieme. Konečne sa dozvedáme o našom území aj z gauča našej obývačky a pri zapnutej debilite ako to už máme radi. Naši herci nestoja za veľa, ale zase mi ani nevadia a dakedy sa aj zasmejem...dakedy! ()

dobso

Takže hodnotím tohroročnú sériu (vlakom) Propagácia železničnej spoločnosti (odpad!) Výrazi ako hej zásuvka, vau aj vifina tu je a pod. To je hádam nonsens. Prečo neukážu realitu. Ku mne ako platiacemu zákaznikovi sa správajú ako k handre. Zhoršili spoje pre pracujúcich ľudí a zlepšili pre dôchodcov. Pribudlo množstvo zlých vozňov a žiaľ mám pocit, že študenti a dôchodcovia majú vo vlaku prednosť!. Ešte že je tu aj alternatíva! :) Železničná spoločnosť išla asi o 5 rokov vzad. Humor (odpad!) Je to vidieť, že je to hrané a nie spontáne. Hrozné a absolútne nevtipné. Slovensko! (***) Sa mi páči, že aspoň niektoré veci ma prekvapia a je ich vidieť v trošku inom uhle pohľadu ()

Misacek22

Jako Češka se na to možná budu dívat jiným pohledem, než Slováci, což je i jeden z důvodů, proč hodnotím tento pořad velice pozitivně. Čtveřice aktérů objevuje krásy Slovenska a tím, nám neznalcům těchto krajin, pomáhá poznávat významná slovenská města a jejich tradice. Vše je protknuto partičkovským humorem, což já, jako velká fanynka Partičky, nemůžu ohodnotit jinak než pěti hvězdičkami. Pokud se tedy chcete příjemně odreagovat, pokochat slovenskou kulturou a k tomu všemu se i zasmát, určitě doporučuji ;) ()