Voják 3: Na domácí frontě

Vojak 3

Akční / Thriller

USA, 2013, 86 min

• Yoshitsune

Hned ze začátku, objasním všem jednu věc, to co "The Miz" předvádí v WWE, je prostě jenom jeho role, byť je to role šaška a každý zápasník neboli chcete li ohmatávač koulí a jiných mužských údů, hraje ve světě WWE svoji roli. Ta role je, že buď je zlej nebo hodnej, pak je tu samozřejmně Randy Orton, ale ten se vymyká všem pravidlům a nelze ho někam jen tak zařadit. Takže já nejsem fanoušek a ani odpůrce "The Mize". No k filmu, k filmu toho neni moc, co bych mohl napsat, Jake Carter (typické americké jméno a příjmení, hned po Johnu Connorovi) Jake přijde domů hned dělá problémy a problémy sou jeho třetí jméno. Jake pije pivo a pije ho rád, Jake jí americké hambáče a také velice rád, Jake jde srovnat svoji ségru a jeho nabíječe, Jake byl svoji ségrou poslán do prdele. Jake byl lehce zasmušilý, po té co byl poslán do prdele, Jake se dozvídá o únosu svoji ségry a jejího nabíječe, Jake se rozhodl to tak nenechat, Jake je poučen aby se neplet do FBI záležitostí. Jake srovnal celé FBI do latě, Jake utíká zachránit svoji ségru a nezakopne, Jake zabije všechny zloduchy a jednoho černocha, Jake respektuje nabíječe ségry, byť stále se o něm myslí že je to flákač a darmošlap. Jake pronese peckoidní hlášku a tím zachrání svoji ségru, Jake zachrání celé město a nepřipálí si u toho svoji sedinku, Jake se shledává se svoji novou rodinu a jde baštit hambáče. No nebít toho laškování v lese a té jedné bitky, tak ta akce.....je docela legrační, hlavně na lodi, kde na Jake střílí deset lidí a ani jeden se netrefí. Trochu škoda že film nemá nějaké šokující překvapení, třeba že to naplánoval ten policejní ocas nebo tak něco. Takže když pominu to debilní střílení na lodi, tak akce docela ujde. McDonough je však profesionál každým coulem a hraje toho zloducha výborně. Darren Shahlavi opět jede svoje komba a opět respekt.(17.4.2016)

• tatanapope

Tak filmů na prakticky stejné téma : ,, Někoho mi unesli , jdu ho zachránit " se už natočili kvanta , jen většinou měli lepší obsazení a kvalitnější děj o detailech snad ani mluvit nebudu , to bylo něco strašného , ale co musím zmínit , je fakt , že unesená slečna byla méně sympatická než únosce a od chvíle , co ji tam zavřeli a ona neustále řvala jsem si říkala , ať už jí nacpou do huby nějakou fusekli nebo něco . Za co je ale naopak musím pochválit bylo , že si přesně spočítali kulky do pistole , to mě teda opravdu překvapilo , film byl tak trapný a nudný , že jsem hold nic lepšího na práci neměla a čekala jsem , že tam bude blbost úplně všechno , tak že jedna hvězda za jednu správnou věc ve filmu , abych nebyla tak úplně zlá .(27.7.2015)

• ConanVJ

Tak třetí mariňák je už fakt nic moc film. Příběh filmu je jednoduchej(což mě osobně nevadí), herecký obsazení spíš nudný. Když přijde na řadu akce, tak je točená takovou divnou kamerou. Samotný tým federálů útočí na zloduchy trapně po hlavní cestě a tím mi to přijde ubohý. Hlavní hrdina naběhne a všechny samozřejmě pokosí, ale celkově je The Miz hodně nezajímavý. Film mě vůbec nebavil a vidět ho znovu už nemusím. Za mě 30% :)(2.4.2013)

• Rakosnicek77

Ach jo proč já na to vůbec kouka!?l Tohle už nemá vůbec nic společného s akčním filmem. Každopádně pokud někdo potřebujete ztratit hodinu a půl času, tak mohu vřele doporučit. A ta neuvěřitelná bomba o kterou jde celý film a které se úplně všichni strašlivě bojí, nakonec vybuchne :-) Vybuchne tak moc, že možná pouťová petarda vybuchne víc :-)) a o tom všem je tento film.(14.12.2015)

• Derek

The Miz nema dostatocny herecky talent a charizmu aby utiahol vlastny film. treti marinak je plny slabych hereckych vykonov (co ani tak nevadi, lebo clovek vie do coho ide) ale co zamrzi i dost slabej rezie vdaka ktorej je kazda akcna scena neprehladna a hlavne chaoticky zostrihana (co prekvapy lebo Wiper predtym reziroval celkom solidny Condemned). navyse cely look filmu posoby neskutocne lacno (i na tradicne beckove pomery)...(16.3.2013)

• - Do hlavní role byli také zvažováni wrestleři JTG, CM Punk a Kofi Kingston. (figgo jr.)

• - Do hlavnej úlohy boli zvažovaní John Cena a Randy Orton. (AdamesWWE)

• - Do hlavní role byl původně obsazen Randy Orton, ale kvůli protestům vojáků z USMC, od kterých kdysi dezertoval, byl přeopsazen The Mizem. (figgo jr.)