Voják 3: Na domácí frontě

Vojak 3

Akční / Thriller

USA, 2013, 86 min

• ConanVJ

Tak třetí mariňák je už fakt nic moc film. Příběh filmu je jednoduchej(což mě osobně nevadí), herecký obsazení spíš nudný. Když přijde na řadu akce, tak je točená takovou divnou kamerou. Samotný tým federálů útočí na zloduchy trapně po hlavní cestě a tím mi to přijde ubohý. Hlavní hrdina naběhne a všechny samozřejmě pokosí, ale celkově je The Miz hodně nezajímavý. Film mě vůbec nebavil a vidět ho znovu už nemusím. Za mě 30% :)(2.4.2013)

• Derek

The Miz nema dostatocny herecky talent a charizmu aby utiahol vlastny film. treti marinak je plny slabych hereckych vykonov (co ani tak nevadi, lebo clovek vie do coho ide) ale co zamrzi i dost slabej rezie vdaka ktorej je kazda akcna scena neprehladna a hlavne chaoticky zostrihana (co prekvapy lebo Wiper predtym reziroval celkom solidny Condemned). navyse cely look filmu posoby neskutocne lacno (i na tradicne beckove pomery)...(16.3.2013)

• kaylin

Co nezvládne jednotka speciálního nasazení, to zvládne jeden jediný člověk. Tohle je heslo většiny podobných filmů. Co se snímku "The Marine: Homefront" nemůže vzít, tak to je skutečnost, že mariňák je na konci pořádně zkrvavený, takže si i on prošel útrapami. Na druhou stranu ta cesta je bohapustá slátanina. Souboje jsou jako z wrestlingové arény, jen horší, nejlépe vypadá nakládačka v baru, která je poměrně krátká a navíc na člověku, který si to v tu chvíli ani nezasloužil. Ale museli jsme vidět, že i hrdina je schopný udělat chybu. A také to, že z něj Marine Corps udělaly stroj na smrt. Ta krev v obličeji vypadá docela dobře. Jenže pak se něco stane. Nevím, jak bych si to měl vysvětlit, ale měl jsem pocit, jako kdyby při svižných scénách kameraman vzal jinou kameru. To je celkem pochopitelné, ale proč se sakra tak strašně změnila kvalita obrazu? Jako kdybychom místy sledovali skutečně nízkorozpočtový film. Přitom WWE si rozhodně může dovolit filmy dražší. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/04/the-marine-homefront-2013-20.html(10.4.2013)

No, já chvílema přemýšlel, že tomu naperu i ty čtyři hvězdy, páč jsem se celkem bavil. Fajn záporáci, hl. hrdina celkem sympaťák, příběh mě nenudil, akce byla, přestřelky, fight s Darrenem Shalhavi (na který jsem se těšil a nakonec jsem se i dočkal) sice sem tam se ty postavy chovají fakt stupidně, ale tak co. Někdy se mi ta kamera zdála dost amatérská, hudba byla pohodová na začátku i na konci a od příběhu nic nečekejte. Prostě, kdo má chuť na akční béčko a nic extra v tom hledat nebude, jen se bude chtít uvolnit u nějakýho toho střílení a fightů tak at se tohohle nebojí. Lepší průměr.(9.7.2016)

• Rakosnicek77

Ach jo proč já na to vůbec kouka!?l Tohle už nemá vůbec nic společného s akčním filmem. Každopádně pokud někdo potřebujete ztratit hodinu a půl času, tak mohu vřele doporučit. A ta neuvěřitelná bomba o kterou jde celý film a které se úplně všichni strašlivě bojí, nakonec vybuchne :-) Vybuchne tak moc, že možná pouťová petarda vybuchne víc :-)) a o tom všem je tento film.(14.12.2015)

• - Do hlavnej úlohy boli zvažovaní John Cena a Randy Orton. (AdamesWWE)

• - Do hlavní role byli také zvažováni wrestleři JTG, CM Punk a Kofi Kingston. (figgo jr.)

• - Do hlavní role byl původně obsazen Randy Orton, ale kvůli protestům vojáků z USMC, od kterých kdysi dezertoval, byl přeopsazen The Mizem. (figgo jr.)