Reklama

Reklama

Voják 3: Na domácí frontě

  • USA The Marine 3: Homefront (více)
všechny plakáty
Trailer 1

VOD (1)

Seržant Jake Carter se vrací po delší misi domů, kde ho však nečeká žádný odpočinek. Jeho sestru unesli násilní extremisté. Carter ji musí zachránit, a tak se na vlastní pěst vydává na nerovný souboj s teroristy, jimž velí velmi krutý vůdce. Času není nazbyt, a aby Carter dokázal zastavit hrozící masakr, bude muset - jako správný americký hrdina - podstoupit pro záchranu tisíců nevinných životů oběť nejvyšší. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (30)

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Hodně velké zklamání docela. Ono je to dost akční, ale rozhodně bych to asi nedokázal pojmenovat Marine 3. Jasně: je zde charakterní půlhodina hlavního hrdiny, ale mám hodně velký problém s režií a scénářem - Scott Wiper je pro mě člověk, co akci točit určitě umí. Ovšem zdejší akce působí jednoznačně nejhůř za celou sérii. Obsahuje hodně nekonzistentní střih, levnou kameru a nevybalancované kamerové úhly. Osvětlení bych si též přál trošku potunit. Dalším problémem je jednoznačně scénář - poslední půlhodina je jak z nejkrásnějšího snu. Wiper vypustí Mize z řetězu a já se těšil na precizní stealth akci - už ta první likvidace tou tyčí byla opravdu delikátní a je škoda, že se scénář nedržel tiché akce, na úkor špatných přestřelek a solidních explozí. Fight mezi Mizem a Darrenem je však malej splněnej sen a bitka dopadla opravdu dobře, i když na to nejlepší z celé série se vůbec nechytá. Cením zranitelnost hlavní postavy, prošel si fakt peklem, ke konci filmu je spálenej na uhel - ale nepůsobí moc chytře. Absolutně VŮBEC se to nedá srovnávat s tím, co do série přinesl můj oblíbenec Kaufman. Je skutečně úžasné, že tato série za tak malé peníze je každým dílem opravdu lepší a třetí Mariňák působí jako takovej prolog pro fantastickej čtvrtej díl. Scénář je též dost nekonzistentní a i když je zde prostor na to, nám prohloubit hlavní postavu, absolutně vůbec se to nedaří a vše skončí tak na půl cesty. Přesto, jelikož jsem viděl dřív následující díly, mi byl Miz v každým záběru sympatický a ten jeho poslední úsměv do kamery je k nezaplacení. Je vidět na jeho mimice, že si užil spousty zábavy v akci a ten zápal mu prostě nemohu upřít. Soundtrack je kvalitní a pestrý a fantastickou práci odvádí Neal McDonough, kterej jako jedinej dokázal své postavě dodat i emoce. Rozhodně nejlepší záporák za celou sérii, až mi bylo trošku líto, že ho čeká nevyhnutelný konec. Film má dynamické tempo, takže jsem se mimo akci až tak nenudil - ale ta samoúčelnost a jakým způsobem jsou akční scény vyvolané, levnost každým záběrem a omezený prostor pro mého oblíbence Jake Cartera, mi nedovolí jít víc než mimo pouhej průměr. Marine 3 měl obrovský potenciál, ale ještě že do série vstoupil Kaufman. Protože teprve čtvrtým dílem se podařilo z materiálu vymáčknout absolutní maximum. Pro mě byl Marine 3 povinností, protože jméno režiséra, herecká skvadra, mnou zmiňovaný fight a láska pro akční béčka, kde si hlavní postava projde peklem, takové filmy jako tohle jsou pro mě nevyhnutelnou povinností, takže nelituji a rozhodně si na pár scén za nějakou dobu vzpomenu. ()

Rakosnicek77 

všechny recenze uživatele

Ach jo proč já na to vůbec kouka!?l Tohle už nemá vůbec nic společného s akčním filmem. Každopádně pokud někdo potřebujete ztratit hodinu a půl času, tak mohu vřele doporučit. A ta neuvěřitelná bomba o kterou jde celý film a které se úplně všichni strašlivě bojí, nakonec vybuchne :-) Vybuchne tak moc, že možná pouťová petarda vybuchne víc :-)) a o tom všem je tento film. ()

Reklama

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Hned ze začátku, objasním všem jednu věc, to co "The Miz" předvádí v WWE, je prostě jenom jeho role, byť je to role šaška a každý zápasník neboli chcete li ohmatávač koulí a jiných mužských údů, hraje ve světě WWE svoji roli. Ta role je, že buď je zlej nebo hodnej, pak je tu samozřejmně Randy Orton, ale ten se vymyká všem pravidlům a nelze ho někam jen tak zařadit. Takže já nejsem fanoušek a ani odpůrce "The Mize". No k filmu, k filmu toho neni moc, co bych mohl napsat, Jake Carter (typické americké jméno a příjmení, hned po Johnu Connorovi) Jake přijde domů hned dělá problémy a problémy sou jeho třetí jméno. Jake pije pivo a pije ho rád, Jake jí americké hambáče a také velice rád, Jake jde srovnat svoji ségru a jeho nabíječe, Jake byl svoji ségrou poslán do prdele. Jake byl lehce zasmušilý, po té co byl poslán do prdele, Jake se dozvídá o únosu svoji ségry a jejího nabíječe, Jake se rozhodl to tak nenechat, Jake je poučen aby se neplet do FBI záležitostí. Jake srovnal celé FBI do latě, Jake utíká zachránit svoji ségru a nezakopne, Jake zabije všechny zloduchy a jednoho černocha, Jake respektuje nabíječe ségry, byť stále se o něm myslí že je to flákač a darmošlap. Jake pronese peckoidní hlášku a tím zachrání svoji ségru, Jake zachrání celé město a nepřipálí si u toho svoji sedinku, Jake se shledává se svoji novou rodinu a jde baštit hambáče. No nebít toho laškování v lese a té jedné bitky, tak ta akce.....je docela legrační, hlavně na lodi, kde na Jake střílí deset lidí a ani jeden se netrefí. Trochu škoda že film nemá nějaké šokující překvapení, třeba že to naplánoval ten policejní ocas nebo tak něco. Takže když pominu to debilní střílení na lodi, tak akce docela ujde. McDonough je však profesionál každým coulem a hraje toho zloducha výborně. Darren Shahlavi opět jede svoje komba a opět respekt. ()

Derek 

všechny recenze uživatele

The Miz nema dostatocny herecky talent a charizmu aby utiahol vlastny film. treti marinak je plny slabych hereckych vykonov (co ani tak nevadi, lebo clovek vie do coho ide) ale co zamrzi i dost slabej rezie vdaka ktorej je kazda akcna scena neprehladna a hlavne chaoticky zostrihana (co prekvapy lebo Wiper predtym reziroval celkom solidny Condemned). navyse cely look filmu posoby neskutocne lacno (i na tradicne beckove pomery)... ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Co nezvládne jednotka speciálního nasazení, to zvládne jeden jediný člověk. Tohle je heslo většiny podobných filmů. Co se snímku "The Marine: Homefront" nemůže vzít, tak to je skutečnost, že mariňák je na konci pořádně zkrvavený, takže si i on prošel útrapami. Na druhou stranu ta cesta je bohapustá slátanina. Souboje jsou jako z wrestlingové arény, jen horší, nejlépe vypadá nakládačka v baru, která je poměrně krátká a navíc na člověku, který si to v tu chvíli ani nezasloužil. Ale museli jsme vidět, že i hrdina je schopný udělat chybu. A také to, že z něj Marine Corps udělaly stroj na smrt. Ta krev v obličeji vypadá docela dobře. Jenže pak se něco stane. Nevím, jak bych si to měl vysvětlit, ale měl jsem pocit, jako kdyby při svižných scénách kameraman vzal jinou kameru. To je celkem pochopitelné, ale proč se sakra tak strašně změnila kvalita obrazu? Jako kdybychom místy sledovali skutečně nízkorozpočtový film. Přitom WWE si rozhodně může dovolit filmy dražší. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/04/the-marine-homefront-2013-20.html ()

Galerie (45)

Zajímavosti (4)

  • Do hlavní role byl původně obsazen Randy Orton, ale kvůli protestům vojáků z USMC, od kterých kdysi dezertoval, byl přeopsazen The Mizem. (figgo jr.)
  • Do hlavní role byli také zvažováni wrestleři JTG, CM Punk a Kofi Kingston. (figgo jr.)

Reklama

Reklama