Voják 3: Na domácí frontě

Vojak 3

Akční / Thriller

USA, 2013, 86 min

• Rakosnicek77

Ach jo proč já na to vůbec kouka!?l Tohle už nemá vůbec nic společného s akčním filmem. Každopádně pokud někdo potřebujete ztratit hodinu a půl času, tak mohu vřele doporučit. A ta neuvěřitelná bomba o kterou jde celý film a které se úplně všichni strašlivě bojí, nakonec vybuchne :-) Vybuchne tak moc, že možná pouťová petarda vybuchne víc :-)) a o tom všem je tento film.(14.12.2015)

No, já chvílema přemýšlel, že tomu naperu i ty čtyři hvězdy, páč jsem se celkem bavil. Fajn záporáci, hl. hrdina celkem sympaťák, příběh mě nenudil, akce byla, přestřelky, fight s Darrenem Shalhavi (na který jsem se těšil a nakonec jsem se i dočkal) sice sem tam se ty postavy chovají fakt stupidně, ale tak co. Někdy se mi ta kamera zdála dost amatérská, hudba byla pohodová na začátku i na konci a od příběhu nic nečekejte. Prostě, kdo má chuť na akční béčko a nic extra v tom hledat nebude, jen se bude chtít uvolnit u nějakýho toho střílení a fightů tak at se tohohle nebojí. Lepší průměr.(9.7.2016)

• Wacoslav1

Treti Vojak je urcite nejslabsi o tom neni sporu neni to nic nedokoukatelnyho to zase ne ale je to proste slabota ani by nevadilo ze vsechno pusobi ohromne levne a akce je jednotvarna a nezajimava hlavnim problemem je predstavitel naseho praveho americkeho hrdiny kterej ma nulovy charizma jenom furt mele hovna kazdyho poucuje sem tam nekoho sereze ale nic moc navic prvni pulhodina je totalne o nicem pak se teda nejaka ta akce rozjede jako vylozene mne to nenasralo ale i tak je to podprumer nic vic(17.8.2013)

Dlouho jsem nevěděl, jestli 2* nebo 3*. Nakonec mi to nedalo a musel jsem to posunout na těch 40%. Jako velký fanoušek Mize jsem si jeho herecký debut opravdu užíval a musím říct, že mě nezklamal. Stejně jako WWE, která již tradičně dodala příběhově totální zbytečnost. Tentokrát jí v tom pomohl již tradiční záporňák Neal McDonough, spousta krve, nábojů a velkolepý výbuch nakonec. Americké až to bolí, ale WWE je srdcovka, takže doufám, že přijdou další podobné sra*ky.(10.5.2013)

• Derek

The Miz nema dostatocny herecky talent a charizmu aby utiahol vlastny film. treti marinak je plny slabych hereckych vykonov (co ani tak nevadi, lebo clovek vie do coho ide) ale co zamrzi i dost slabej rezie vdaka ktorej je kazda akcna scena neprehladna a hlavne chaoticky zostrihana (co prekvapy lebo Wiper predtym reziroval celkom solidny Condemned). navyse cely look filmu posoby neskutocne lacno (i na tradicne beckove pomery)...(16.3.2013)

• - Do hlavní role byli také zvažováni wrestleři JTG, CM Punk a Kofi Kingston. (figgo jr.)

• - Do hlavní role byl původně obsazen Randy Orton, ale kvůli protestům vojáků z USMC, od kterých kdysi dezertoval, byl přeopsazen The Mizem. (figgo jr.)

• - Do hlavnej úlohy boli zvažovaní John Cena a Randy Orton. (AdamesWWE)