Kevin Smith: Burn in Hell (TV film)

Komedie / Dokumentární

USA, 2012

Kevin Smith

Kevin Smith

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

Fatman je zpátky na pódiu, a dlouho je to slabší než jeho předchozí stand ups, nebýt poslední velmi inspirativní půlhodiny, kde jsem Smithe viděl jako asi nikdy předtím. Ale hned úvodní dvanáctiletá divačka je taky super :)(30.3.2014)

Kevin Smith tentokrát zabrousí i do trochu vážnějších témat, dokáže přistupovat k životu s nadhledem a určitou životní moudrostí. Jeho Q&A je tedy i obsahově docela zajímavé, ovšem trochu nešťastně končí příliš brzy. Nebudu mu to mít za zlé, ale hodina a půl opravdu nestačí. Už se totiž ukázalo, že moc lepších vypravěčů tady nemáme, takže: my chceme víc! :) 8/10(5.7.2014)

Kevin tentokrát ve vážnější formě navíc s pohledem do zákulisí svojí tvorby ještě důrazněji než jindy. Neznamená to však, že by tratil na kvalitě, byť i jen trochu.(2.10.2012)

Taková uvolněná besídka s týpkem, který to má v hlavě parádně srovnané. Na začátku odpoví na pár batmanovskoAflackovských dotazů, pak dojde na pozadí vzniku Red State(a následém kočkování se s Phelpsovic rodinkou), aby se následně-skrze velmi osobní výpověd o smrti otce-dostal až k jakémusi divokému manifestu vášně v umělecké tvorbě.... Není to taková"sranda"jako jeho filmy ale kdo má právě tyhle filmy rád pro jejich nosnou myšlenku a poselství, ten zde nemůže být zklamán.(18.3.2013)

• Derek

ufff, opat nevtipne rozpravanie od smitha zamerane hlavne na propagaciu jeho posledneho filmu red state a problemom s rodinou phelpsov (rodina je to vazne uchylna odporucam si najst nejaky dokument o nich napriklad na youtube). citim sa fest blbo za kazdeho cloveka co polozi nejaku otazku a potom tam musi stat polhodinu a pocuvat vsetko mozne, len nie odpoved na otazku co polozil...(20.2.2013)

Kevin Smith tentokrát trošku od srdce, ale pořád je to parádní zábava(14.8.2012)

Smithovo další Q&A se tentokrát mimo jiné zaměřuje na vznik, události a zajímavosti spojené s jeho filmem Red State.(26.8.2012)