Arrow - Série 2 (série)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2013 - 2014, 16 h 42 min (Minutáž: 23x43 min)

Blake Neely

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Willa Holland, Emily Bett Rickards, Colton Haynes, Paul Blackthorne, Caity Lotz, Celina Jade, Dylan Neal, Colin Salmon, Kevin Alejandro, Summer Glau, Bex Taylor-Klaus, Dylan Bruce, Kelly Hu, John Barrowman, Teryl Rothery, Audrey Marie Anderson, Michael Jai White, Seth Gabel, Roger R. Cross, Jimmy Jean-Louis, Jesse Hutch, Cynthia Addai-Robinson, Adrian Holmes, Michael Eklund, David Nykl, Derek Hamilton, Giacomo Baessato, Douglas Chapman, Evans Johnson, David Franco, Andy Thompson, Clé Bennett, Reese Alexander, Dexter Bell, Ian Butcher, Colin Corrigan, Kimani Ray Smith, Navid Negahban, Mark Gibbon, Brock Johnson, Michael Kopsa, Michael Rogers, Chelah Horsdal, Tony Alcantar, Craig Blair, Jason William Day, Jordan Schartner, Grant Gustin, Jennifer Cheon, Christian Michael Cooper, Charles Jarman, Danny Dworkis, Sean Maher, Paul Lazenby, Nick Hunnings, Nicholas Lea, James Kidnie, Woody Jeffreys, Annie Ilonzeh, Katrina Law, Alex Kingston, Robert Knepper, Tig Fong, Artine Brown, James Pizzinato, Ben Browder, Eugene Lipinski, Lee Majdoub, Jessica De Gouw, Jeffrey Nordling, Lochlyn Munro, Sean Rogerson, Mittita Barber, Sarah Dugdale, Jorge Vargas, Barbara Patrick, Carlos Valdes, Danielle Panabaker, Anna Hopkins, Roark Critchlow, Michael Antonakos, Derek Green, Charles Edward Bae, Ryan McDonell, Garfield Wilson, Kam Kozak, Adrian Petriw, Viv Leacock, Michael Adamthwaite, Thai-Hoa Le, Manu Bennett (a.z.), Colton Haynes (a.z.), Katie Cassidy (a.z.), Susanna Thompson (a.z.), Paul Blackthorne (a.z.), Jamey Sheridan (a.z.), Tara Strong (vyp.), Ron Selmour, Darcy Laurie, Olivia Cheng, Daniel Bacon, Graham Shiels, David Miller

Komentáře uživatelů k sérii (6)

2. Séria - 90% Ešte o chlp lepšie, nápaditejšie a hlavne viac dramatickejšie. Každý diel s druhej série ma čo ponúknuť a nájde sa tu skutočne len minimum naťahovaných dielov. Finále sa slušne rozbiehalo cez pár dielov, no v záverečný dvoj-diel nedokázal strhnúť, tak ako časti pred tým. Potešil aj väčší výskyt a odkazy na niektoré komiksové postavy.(1.7.2016)

"My name is Oliver Queen. After five years on a hellish island, I have come home with only one goal-- to save my city. But to do so, I can't be the killer I once was. To honor my friend's memory, I must be someone else. I must be something else." Co jiného sedí k této sérii než Slade Wilson FTW.(6.3.2017)

Druhá série začala neskutečně, obvláště vyvrcholení podzimní části v epizodě Tři duchové bylo perfektní. Všechno by navíc pokračovali skvěle dál, kdyby ve finále tak nepodělali Slada. 95 %(3.4.2016)

• MartinezZ

Tahle série mě docela zklamala. Už mi totiž celý ten ostrov lezl na nervy a čekal jsem, že se ho už v první řadě zbavíme. Tady se to celé ještě rozlezlo do další zbytečné vrstvy a navíc se všichni mrtví furt vrací jako super lidi, do toho nějaká Liga vrahů, sestra taky přežila, když mluví s páskou přes oči se svým otcem, ten ji nepoznává ani po hlase. Arrow v jedné sérii vystřídal snad všechny ženské postavy... Tahle série mě fakt nebavila. Všichni si furt jen něco zamlčují, aby se mohl děj natáhnout na 23 dílů a víc. A jako perlička je nejen nezbavení se ostrova jako zbytečné výplně, ale přesunutí se navíc jinam, kde tahle ubohá výplň zase pokračuje. To se to prostě nemůže věnovat jen tomu městu a jeho "Ochránci"?(15.5.2016)

S02E16 - Suicide Squad(21.4.2017)

A už cítim pokles. I keď nie tak veľký a druhá séria furt nepredstavuje dno seriálu (to sa ale pomaly blíži). Nie všetky aspekty, ktoré robili prvú sériu zaujímavou a lákavou sa vracajú. Máme tu temnú atmosféru, akčnejšie finále než u série prvej, epizodických záporákov aj skvelého hlavného záporáka (dokonca vidíme aj jeho psychické zrútenie a prechod na temnú stranu sily). Jeho finálny plán mi ale vôbec nesedel k nemu. Keby to bol Bloodov plán, tak dobre, ale budovanie armády supervojakov mi k Deathstrokovi vôbec, ale vôbec nesedelo. A tie flasbacky tiež stratili pútavosť. V prvej sérií fungovali výborné a pozrel by som si ich aj samostatne. V druhej sérií sa z nich ale pomaly stáva naťahovaná kaša. Zo začiatku (Ivo, prvý útek, prepnutie v Sladovom mozgu) je to ešte zaujímavé. Potom je to ale furt o tom istom. Chytia nás, újdeme, zase nás chytia, zase újdeme, (prekvapivo) zase nás chytia, nasleduje súboj so Sladom a (hádate správne) zase újdeme. Skrátiť dej flashbackov na polovicu a ušlo by to, takto to (spolu s tím Sladovým plánom, ktorí sa mi k nemu nie a nie hodiť) strhlo jednu hviezdičku.(31.8.2016)