Legacy (S05E01) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2016, 42 min

První díl páté řady se vcelku povedl. I mě připomíná tahle epizoda díly z první série.(18.10.2016)

Jako dobrý návrat. Zatím o jednoho švéda méně, ale budu doufat, že si pátá série ponechá kvalitu a nebude se nést ve stylu globálně kritizované čtvrté série a polovině třetí. Důraz o nějakou invenci se zde projevil, Arrow je přecijen trošku výpravnější, a ačkoliv triky pokulhávají, naštěstí ty výbuchy nejsou zas tak moc vidět a otočky ve vzduchu jsou poměrně efektní. (y)(12.10.2016)

První díl páté řady nastiňuje návrat k počátkům seriálu, což je to, co jsme všichni chtěli. Takže za mě tento díl zasluhuje plný počet.(8.10.2016)

Po slabé 3tí a 4té řadě je zde konečně řada pátá a hned první díl je opravdu super. Snad si 5. řada udrží kvalitu tohoto dílu.(6.10.2016)

Temné uličky. Opuštěné haly. Jeden chlápek s kapucí. Všude lítaj zelený šípy a ty nejumělejší zlatý jiskry. Nevim jak jinak než říct, že kouzlo první série je zpět. Oliver se už zase nebojí jít přes mrtvoly, drama ala cw po dlouhý době dává smysl a neni to jen samoúčelný blábolení. Atmosféru to má přesně tu, která se z Arrowa někdy během třetí řady vytratila, a která mi tu tak chyběla. Teď se ještě prosím vyserte na to sprostý CGI a dejte ty peníze do něčeho, co vám přeci jen jde. Třeba kaskadéřina.(11.10.2016)