The Recruits (S05E02) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2016, 42 min

Plnej počet s trošku odřenýma ušima, ale už podruhé jsme se bavil, takže proč ne. Samozřejmě to není bez námitek, třeba jako poměrně nezáživná a stereotypní Digova linka a fakt, že jsem si jednu chvíli spletl Hadráka s Prometheusem, který je zároveň podobný i GA. No z nováčků mě zaujal právě nejvíc hadrák a ta malá čuba, tak snad do týmu na pohodu zapadnou. Quentina mám hodně rád, tak doufám, že bude dobrý náměstek a ne furt taková troska, která přijde třikrát o dcery, i když má jen dvě (i když kdo by z toho neměl mindrák)(18.10.2016)

Začína sa to pekne rozbiehať, konečne sa nám predstiera poriadna akcia, ktorá sa postupom času zo seriálu vytratila. Objavuje sa veľa nových postáv a trošku začínam mať zmätok.(17.10.2016)

Tento arrow sa takmer vôbec nepodobá predošlým dvom sériám. To je jeden z hlavných dôvodov prečo je táto epizóda za plný počet hviezd.(23.10.2016)

Nováčci se mi docela líbí, snad to bude pokračovat takhle i dál.(28.10.2016)