Invasion! (S05E08) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2016, 42 min

Crossover Invasion Part 2: Epizoda navazuje na Flash S03E08. Oliver, Diggle, Thea, Sara a Ray jsou věznění v dokonalém světě. Ve světě, kde jsou všichni šťastní. Je tu hromada záporáků jako Malcolm Merlin, Deathstroke, Damien Darhk atd. Epizoda je hodně ukecaná, ale i tak se mi líbila. Jediný co vytknu je to, že Flash & Supergirl - měli jen 2 scény + mimozemšťani byli až v závěru! P.S: Je to stá epizoda Arrowa. Nemůžeme se tedy divit, že je to zaměřené na něho a jeho svět. - 80%.(10.2.2018)

Táto časť sa naozaj podarila, vyžíval som sa v kamere, ponúkla veľmi vysokú úroveň a pár záberov ozaj stálo za to, zaujalo ma aj niekoľko odkazov na minulosť. Ukázalo sa veľa známych tvárí. Diel venovaný postavám z Arrow, tvorcovia majú odo mňa pochvalu.(15.2.2017)

Další díl, který je samostatně k ničemu, protože se odehrává napříč několika dílů Arrowersa.(14.6.2018)

Tak stý díl se neskutečně povedl. Vůbec letos crossovery jsou na mnohokrát vyšším levelu než loni a Supergirl to jen celé okořeňuje. K té vizi? Strašně rád jsem viděl staré postavy z prvních řad zase pospolu, bylo by o zajímavé, kdyby všichni žili. Škoda, že chyběl Tommy a Manu Bennet, ale Deathstroke byl i tak fajn a už tak se podařilo přivézt mnoho a mnoho postav. Principiálně bylo jasné, že dvojdíl Flash-Arrow a asi i Legends, které jsem zatím neviděl budou strašně zrychlení a nebude čas nic extra řešit, jelikož stopáž zůstala stejná a to je asi jediné, co bych vytkl do příštích crossoverů, extra minuty navíc prosím. Ten výčet postav je neskutečný, pořád je to ovšem díl Arrowa, takže se museli objevit postavy primárně z tohoto seriálu, ovšem vidět zde zas Palmera se starými známými a Felicity bylo fajn. Setsakra vymazlené, mohl bych to rozebrat celé, ale všichni fanoušci si to budou určitě užívat stejně...(4.12.2016)

• - Každá 8. epizoda obsahovala crossover, kromě první série. (kellne)

• - Jedná se o celkově 100. epizodu seriálu. (kellne)