Fallout (S06E01) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2017, 42 min

• Caszidy

Autoři naprosto promrhali možnost seriál po solidní páté řadě (kterou vlastně ale "udělal" jedině Prometheus) určitým způsobem restartovat a rozloučit se s některými postavami, které se prostě časem vyčerpaly a už nemají co nabídnout (Felicity, Diggle?). Odskákala to tak vlastně pouze Thea a to navíc určitě ne definitivně. Odhalení identity Arrowa je sice dobré nosné téma, jenže jestli nás po celou sezónu čekají podobně srdceryvné proslovy otce k synovi jako v úvodním díle, tak je se seriálem prostě konec (o opětovném oživení otravného vztahu "Olicity" nemluvě).(16.10.2017)

Taková neškodná epizoda na start, ale neohromilo mě to. Škoda Theyi, ta by mi chyběla, ale jinak ten cliffhanger dost obešli..doufam, že nám to nebudou kouskovat přes celou sérii, na ty jednosekundový flashbacky už začínam bejt alergickej :D(14.10.2017)

Původně jsem chtěl dát 3 hvězdičky, ale za odvahu ukončit hned první epizodu takto zásadním cliffhangerem přidávám jednu hvězdu navíc (příště se ukáže). Jinak je celkem škoda výbuchu ostrova s jedním úmrtím. Tam byl potenciál větší. Každopádně to vypadá na nového padoucha, kterého budeme muset odmaskovat. A to je část, kterou mám nejradši.(15.10.2017)

Průměrný rozjezd nové série, popravdě po výborném zakončení páté série jsem čekal nějaký výborný restart tohoto seriálu, bohužel se pokračuje v rodinných a vztahových situacích, které ale opravdu většinu z nás nebaví. Sice konec dílu to vytáhl alespoň na 3 hvězdy, jinak si díl zasluhoval jen 2.(31.1.2018)

• f7r

Smršť tupých soubojů, které oproti minulým sériím ani nejsou nějak dobře propracovaný... ...a do toho ještě zklamání z toho, že finále poslední série přežil Curtis a jeho zbytečné všemocné koule, které v mžiku vyřeší úplně vše, takže je vlastně bezpředmětné nějakou hrozbu představovat. Zbytek série snad bude lepší (i když doufat v to nechává jen přítomnost Manu Bennetta v roli Deathstroka)(15.10.2017)