Cayden James pátrá po zrádci ve svém týmu. Felicity spustí riskantní plán na neutralizaci termobarické bomby, která ohrožuje Star City. (Netflix)

Caszidy

Proč?! To opravdu tvůrci musí v poslední době do každé epizody nacpat nějaký totální WTF směšný moment? Tentokrát pro změnu "usmažená" zásahová jednotka ARGUSu v rybníčku. Úplně se mi vybavil stejný gag ze Simpsonových, jenže tam to bylo vtipné záměrně. Zbytek epizidy byl ucházející a držel ho nad vodou (upps, no pun intended) Vincent díky svému charisma. Škoda, že tvůrci tuhle postavu odpravili tak rychle. Dál pokračuje tápání v oblasti co vlastně s Theou a jak využít její postavu. Scénáristé si očividně nevědí rady, to ji měli nechat radši "uklizenou" v kómatu. ()

micle21

Bože, to zas byla bída. Přemýšlel bych i o 40%, ale ačkoliv ta akce byla jako vždy přímočará a protivníci jen čekali na úder do obličeje, tak mě celkem bavila..Ale ta scéna s Caydenem a Vincem v té místnosti byla tak debilní, klišoidně filmová a trapně natahovaná, že jinak nemůžu..No a co že je mrtvej, stejně se vrátí. ()