Collision Course (S06E14) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2018, 42 min

 • Dave12345678
  ****

  Tento díl je celkem dobrý, ale je výplňový. Tým Dinah mě štve čím dál víc a myslím, že tím, že hackli Johnův čip zašli příliš daleko. A ten konec? Wow. Škoda, že se neobjevil hlavní záporák Ricardo Diaz, myslím, že už má nejvyšší čas. Hodnotím 4* :)(7.3.2018)

 • Hust3r
  ****

  Takže z Dinah je krvelačná megera. No super. Nový tým se tedy pěkně vyprofiloval. Reneho teď asi chvilku neuvidíme, tak uvidíme, jak si poradí bez něj. Jinak jsem si myslel, že nejnezaujetější je Curtis, ale to co udělal na konci už podle mého bylo celkem dost.(11.3.2018)

 • Caszidy
  ****

  Dalo by se říci, že šlo spíše o takový "výplňový" díl, nicméně já byl překvapivě spokojen. Konflikt mezi týmy je zajímavou zápletkou, která doufám ještě chvíli bude pokračovat. Se zarputilostí Dinah to scénáristé možná trošku přehánějí, ale zatím to ještě nepřekročilo tu úplně nesnesitelnou mez (na rozdíl třeba od "olicity" ve čtvrté řadě). Uvidíme také, jaké mají autoři plány do budoucna s Laurel. Příště se můžeme těšit konečně na Theu=Speedy v akci a návrat Roye Harpera.(5.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace